poster

Defiance (TV seriál)

Sci-Fi / Akční / Drama

USA, 2013 - 2015, 27 h 53 min (Minutáž: 43 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  ***

  Pilotní díl neřekl všechno, ale naznačil, kudy tento sci-fi seriál půjde. Je tu slušný potenciál (několik ras, historie konfliktu a Země), ale trochu se bojím, že tvůrci se nezastaví před vlastními možnostmi a půjdou dál, než jim peníze na triky dovolí (je to SyFy Channel, ne HBO). Od dob Battlestar galacticy v každém scifi seriálu musí být i sociální podtext, který zde bude navíc podtržen velmi výraznou (až twillightovskou) romantickou linií. Následující díly rozhodnou...(20.4.2013)

 • MoiJe
  **

  Pilot: Ústredné duo v porovnaní s mnohými inými veľmi sympatické, (silné) ženy v meste super, (mocní) muži ako potenciálni nepriatelia/machinári zatiaľ nič moc. Technická stránka a masky super. Trochu sa strácam v nových názvoch a slovíčkach. Obdoba BSGčkového "frak" trochu nasilu, ale nevadí. Dej na úvod a potažmo vytvorenie vzťahov postáv ok, ale dúfam majú v rukáve niečo poriadne a nebudeme sa srajkať. Ak by som to mala k niečomu prirovnávať, asi štart Falling Skies bolo podobného razenia a záživnosti. Očakávam nijak prevratný, ale príjemne sledovateľný seriál. // E3 som pozerala celý deň, lebo som po cca 15 minútach furt pauzla pre niečo "neodkladné" a pár hodín si na to nespomenula. Na e4 sa teda zatiaľ nechystám.(17.4.2013)

 • humanbeing
  *

  Nesympatičtí mimozemšťané, nesympatičtí záporáci, absence čehokoliv zajímavého, slabě napsaný děj a velká dávka nudy. Po třetím dílu si dávám pauzu.(1.6.2013)

 • sir-dave
  **

  Pilot z celého seriálu vytřískal asi nejvíce. Ze zbylých 11 epizod vyčnívali lehce nad průměrem možná další 2. V porovnání s jinými sci-fi, co jsem měl možnost vidět, je tohle asi nejslabší kousek. Největší slabinu bych viděl ve stále stejném prostředí - města Defiance a jeho nevyužitém potencionálu. Všechny ty rasy působí vyčpěle a nebyla tady žádná pořádná zápletka mimo epizodní děje. edit: Druhá série byla zhruba na stejné úrovni, tzv. nic moc. Velký prostor dostávají ženské postavy a děj stojí dost na jejich manipulaci. Nejlepší postava bezpochyby Stahma Tarr, perfektní výkon, její obličejové mimiky. (hodnocení za 1. - 3. sérii - konec)(15.7.2013)

 • Chrustyn
  **

  V dnešní době propracovaných, geniálních seriálů z produkce HBO se jedná o velice slabý seriál, který nemá v rámci žánru ani celkové televizní zábavy, vůbec co nabídnout. Nudný scénář, nulová výprava, znudění herci. MMO PC hra je mnohem zajímavější.(13.5.2014)

 • - V seriálu bylo město St. Louis přejmenováno na Defiance. Město se stejným názve ve skutečnosti existuje, nachází se 40 mil západně od St. Louis. (Remivsremi)

 • - Pilotní díl trhal na stanici SyFy rekordy. Po seriálu Heuréka – město divů (2006) dosáhl druhé nejvyšší sledovanosti. (AndyMagika)

 • - Úspěch neslaví jen seriál, ale i stejnojmenná MMO videohra, která má přes milion registrovaných úč­tů. (AndyMagika)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace