Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 5
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

 (hodnocení, recenze)

Fordzy

to není pravda..já viděl každej trailer..četl si reakce po světové premiéře a stejně jsem neměl páru jakej je to film...já vlastně ani netušil na co koukám když jsem byl v kině..až cestou domů jsem si to tak přehrávál a říkal jsi aha tak takto to je ...atp...

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Kincl

Pokud si E7 ještě neviděl. Tak sis neměl číst žádné reakce.Už jsi ovlivněný reakcema.Tenhle film je nejlepší vidět bez znalosti žádných informací a vytvořit si na něj vlastní názor.

na příspěvěk reagoval Kincl

 (hodnocení, recenze)

jumptheshark

tak to jo..já bych třeba rád viděl spinoff s někým od temné strany..konkrétně mě nic nenapadá..nozatím máme spinoff na rogue on a Hana.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Navíc kdyby si chtěl někdo stěžovat, že Kasdan s Abramsem vykradli čtvrtou epizodu, tak v tom případě si ale musíte stěžovat i na to, že Lucas vykradl řadu různých mytologických metanarací, japonskou samurajskou tvorbu a řadu dalších věcí, kterými se Lucas inspiroval. Star Wars není nic jiného než perfektně naložená směs mnoha různých oblastí umělecké tvorby vzniklé dávno před rokem 1977. Takže to, že se TFA nápadně podobá epizodě IV., není náhoda a rozhodně si myslím, že to není ani na škodu.

na příspěvěk reagoval kamigava, TheDarKnig, st.ranger

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

pop.z.pop

vtipy byly ve star wars odjakživa a "kopírka" je to maximálně tak z pohledu člověka, kterej se vzteká, že se tenhle film podobá víc epizodám 4-6 než 1-3 :D

na příspěvěk reagoval pop.z.pop

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Mě se prostě líbí todle vyjádření :)
„Příběh Hvězdných válek je vlastně smutnou tragédií Darth Vadera. Jednou zemřel a již neobživne..." DV je pro mě prostě největší hrozba, záporák SW no uvidím zda na to půjdu do kina nebo počkám pár měsíců... :) 
Ale chápu, že prachy, prachy no :) upřímně ani netuším kdo je ten hl. záporák tak budu snad aspoň překvapen :) 
Jen si nedovedu představit o čem bude tato epizoda natož IX :D

na příspěvěk reagoval Fordzy

pop.z.pop

pop.z.pop (hodnocení, recenze)

GigaPudding

četl jsem komenty tady na csfd k tomuto filmu a i u některých pětihvězdičkových je poukázáno na kopírku, že je to tak trošku parodie, směšný záporák...atd. U těch méně hvězdičkových se tyto detaily prostě promítly do hodnocení, ale v komentech se opakují taky. Je jasné, že milovníci této ságy tomu perou hvězdy z lásky. 

na příspěvěk reagoval GigaPudding

 (hodnocení, recenze)

kamigava

SPILR: ano přesně tak to je...je to celé propojené a proto jsem hnedka na začátku tady psal že ten film je dost chytře natočen ..

kamigava

kamigava (hodnocení, recenze)

Teď se možná blbě ptám, ale chci se ujistit. SPOILER --- Kylo Ren se teda učil od Luka a pak se obrátil k temné straně? Luke si to selhání vyčítá a proto se stáhl do ústraní? Díky za odpověď.  

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Tak to se pak těším na Untitled Yoda Star Wars nebo Untitled R2 Star Wars :D 

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

No jako chápu, že k té postavě mají lidi vztah, ale tak když člověk zemře, tak proč natáčí to co bylo třeba před dějem SW jestli dobře chápu ten "Untitled Han Solo Star Wars" 

na příspěvěk reagoval Fordzy, GigaPudding, CCCPrincess

 (hodnocení, recenze)

Kincl

spoiler..bohužel umřel spoiler...on vlastně měl původně umřít už v první epizodě..sám Ford o tom několikrát hovořil. tak to bylo asi jeho přání a já to beru a respektuju když jsem z toho smutnej.

 (hodnocení, recenze)

Jinak mám takové tušení že epizoda IX nebude psolední :D páč toto bude tak kaosvní trhák že to prostě neskončí po dvou dílech :D

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Tento díl jsem neviděl, ale chápu dobře, že SPOILER: Han umře a chtějí dělat jeho "origin" jo?

 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

7jasně kdyby se spoiler!!!ukázal Han po E7 už by to nebyl kanon film.a reboot SWéček nikdo nechce a ani o to nikdo nestojí..ono j to vlastně nemožný..to radši ať udělaj 20 epizod.

Uživatel jumptheshark smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama