Reklama

Reklama

Star Wars: Síla se probouzí

  • Česko Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí (více)
Trailer 4
USA, 2015, 136 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Hrají:

Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels (více)
(další profese)

Lucasfilm a vizionářský režisér J.J. Abrams spojili síly, aby vás znovu přenesli do předaleké galaxie. Star Wars se vracejí na plátna kin filmem Star Wars: Síla se probouzí. (Falcon)

Diskuze

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

já spíš narážím na to, že Yoda s duchem Obiho mluví už v E5 o jedné zbývající náhradě za Luka v případě jeho selhání a na konci filmu je Leia jediná schopná skrze Sílu vytušit, že Luke je v nebezpečí. takže si stačí dát 2 a 2 dohromady. je jasné, že už v této době plánovali tvůrci odhalení, že Leia je Lukova sestra a ne, že na to přišli až během práce na Návratu Jediho, jak tu zaznělo.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess, CCCPrincess

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Ok, chápu, jen jsem konstatoval, aby si někdo nemyslel, že reálný verbal je nějaký psychopatický magor. Ani bys nepoznala, že něčím vybočuje, tedy kromě toho, že je to veřejně známá osobnost.

na příspěvěk reagoval GigaPudding, CCCPrincess

CCCPrincess

CCCPrincess (hodnocení, recenze)

Eodeon

No to ví asi jen Lucas ale myslím že určitě měl dost jasno že Leia skončí s Hanem, ta chemie a dialogy k tomu vedou. 

na příspěvěk reagoval Eodeon

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

jerry12

odráží jeho osobnost dostatečně dobře na to, aby už prostě nebylo třeba hledat nějaký důvod, proč se zajímat o to, co dělá nebo nedělá mimo internet, i kdyby to snad bylo k čemukoli relevantní :)

na příspěvěk reagoval jerry12, Eodeon

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Tys reagovala na TheDarKnigovu poznámku, že verbal nashromáždil 4 tisíce bodů tím, že totéž se podařilo Redakovi. Nepodařilo, Redak jich nasbíral jen kolem tří stovek, už předtím měl přes dvě stě bodů.

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Dobře o killdukovi si myslím , že je to idiot a mám proto spoustu dobrých důvodů.
Ale o CCCPrincess a Eodeonovi bych nikdy neřekl křivého slova.
jerry12:Chceš to slyšet, tak to řeknu kurva, dostal si mě a už nemusíš dál magořit.Denní kvotu trolování Fordzyho máš splněnou.

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

já jsem to v nich nikdy neviděl. jako když se máš dívat na takové ty abstraktní obrázky a vidět v nich jakési kontury jiných obrázků. tak to jsem také nikdy neviděl :)

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Fordzy se šel asi zabít. Radši ty příspěvky na jeho účet smažu.

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

Protože ho znám. Tebe ne. Takže ti to sotva budu věřit. Asi jako bych to nevěřil verbalovi, kdybych ho neznal :D

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

CCCPrincess

souhlas. tohle v tom bylo a nic víc jsem v tom osobně ani nehledal. nepřišla na to řeč proto, že by se nad tím někdo pohoršoval. spíš šlo o to, že to jako argument používají ti, podle kterých neměli tvůrci E5 jasno, že Leia je Lukova sestra, a rozhodli o tom až při tvorbě E6. což podle mě není pravda.

na příspěvěk reagoval CCCPrincess

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

což dokázal jiný prakticky totožný jouda téměř přes noc s okopírovaným komentářem k 50 shades of grey, který ani neviděl :D

takže asi to tak nějak nemá žádný opravdový význam :)

na příspěvěk reagoval jerry12

jerry12

jerry12 (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Fordzy pátral, až skoro brečel. Ale beztak jestli to někdy někomu řeknu, tak to bude on. Protože je to můj nejlepší kamarád, logicky.

Související novinky

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

Avatar: The Way of Water už je čtvrtý

29.01.2023

Byl to poměrně zajímavý souboj - přitáhne více pozornosti diváků velký návrat Star Wars po deseti letech, nebo návrat Avataru po třinácti letech? Teď už známe odpověď. Pokračování sci-fi blockbusteru… (více)

John Williams oznámil svůj poslední film

John Williams oznámil svůj poslední film

24.06.2022

Legendární hudební skladatel John Williams (Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů, Mnichov, Zachraňte vojína Ryana) prozradil, že se pomalu ale jistě hodlá odebrat do skladatelského důchodu. Po více… (více)

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

Spider-Man: Bez domova boří žebříčky rekordů

17.12.2021

Jak se očekávalo, tak se děje - a vlastně v ještě větší míře, než mělo. Spider-Man: Bez domova podle odhadů v předpremiéře vydělal 50 milionů dolarů, což je třetí nejvyšší číslo v historii nezávisle… (více)

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

J. J. Abrams nechce natočit žádný DC film

18.05.2021

Režisér J. J. Abrams a jeho produkční společnost Bad Robot momentálně dohlížejí nad kupou připravovaných komiksových projektů studia Warner Bros. a DC. Logicky se tak čas od času vyrojí spekulace, že… (více)

Reklama

Reklama