Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Elena Vacvalová (mod.), Oliver Andrásy (mod.), Marcel Forgáč (mod.), Milan Junior Zimnýkoval (mod.), Iveta Malachovská, Mário "Kuly" Kollár, Adela Vinczeová, Jozef Banáš, Eva Máziková, Marián Labuda st., Jozef Bednárik, Maroš Kramár, Zuzana Smatanová, Peter Nagy, Petr Novotný, Igor Timko, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Matej "Sajfa" Cifra, Ady Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Gregor Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Kronerová, Matej Landl, Vlado Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Branislav Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Sväťo Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vladimír Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rastislav Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyány, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Bára Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč, Vera Wisterová

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • dyfur

....čiže vyberieme už na pohľad nie príliš rozumom obdarených ľudí , spýtame sa ich na znalosti,ktoré by mal vedieť žiak základnej školy....samozrejme,že v drtivej väčšine to vedieť nebudú,dosť často "šplechnú" niečo ozaj blbééé a budeme sa tomu smiaaaaať ako diví ...no a dvaja hostia tipujú koľko ľudí bude vedieť správne odpovedať.Či uhádnu alebo nie ,úplne jedno, lebo smejeme sa všetkému , vrátane trápnych hlášok Vacvalovej i Andrášiho....to Krampolova relácia má o niečo lepšie "grády" - Krampol je aspoň vtipný obvykle.(10.2.2014)

• provitamin

Dramaturgia relácie je takáto: Začiatok relácie obstará NENÚTENÝ rozhovor starého pána a blondínky, ktorý pozostáva asi z troch zúfale nevtipných vtipov, na ktorých sa veľmi smejú a tlieskajú asi traja nastrčení diváci, na ktorých sa väčšinu času zameriava kamera a týmto navodzuje pocit že v obecenstve je super atmoška. Potom keď sme takto zabili niekoľko minút času, na scénu sa dostávajú dvaja pozvaní hostia, najlepšie nejaký herec, spevák, alebo iná známa osobnosť, člen smotánky našej spoločnosti. Účasť herca je zvlásť dôležitá, lebo obvykle má dar reči a svojimi historkami dokáže vyplniť časové obdobie medzi 3. a 4. anketou. Na tejto časti je asi najzaujímavejšie tipovanie či sa dané historky zo života fakt stali, alebo sú vymyslené. Prítomnosť speváka je tiež vítaná, keďže playback retrohudby vie nabudiť ospalé publikum. Najdôležitejšie na relácii sú však anketové otázky, konkrétne je ich 5. Nejaká teta z ulice sa tu pýta desiatich zúfalých existencií anketové otázky, pričom správne odpovede vedia dvaja alebo traja responde(me)nti. Diváci spolu s hosťami majú potom vybrať najväčšiu haluz relácie, autor ktorej potom získa vysnenú hotovostnú odmenu. Avšak keďže víťaz je už dopredu jasný, Andrásy vždy nenápadne naznačí že ktorú haluz by vybral on a tá napokon aj vždy vyhrá. Poviem príklad. Vo finále súťažia haluze pod číslami 1-5. K víťazstvu niektorej haluze musí daná haluz dostať hlasy aspoň od troch divákov. Andrásy sa spýta prvého diváka a ten hlasuje za haluz č.1. Potom sa spýta druhého diváka a ten by tiež dal haluz č.1. Ale keďže nie táto haluz má vyhrať, najbližšie sa pýta už len nastrčených divákov, pričom všetci traja hlasujú za haluz č.4, ktorá nakoniec vyhrá. Suma sumárum, vôbec sa nedivím že moderátorská dvojica chce ukončiť svoje pôsobenie na televíznych obrazovkách a dodám že mali tak urobiť už dávno.(18.11.2013)

Ich najlepší ročník Junior a Marcel bol 2014. Ďaľie dobré časti boli s Knechtovou (2014, 2016), Hargašovou (2016), Tully, + Grešo (2015), Sládečková (2015), Šinkorová (2015), Pomajbo (2016), Kubáni (2016), Hudák + Buckingham (2016), Cmorík + Farkašová (2016), Vajda (2016), Čekovský (2015), David + Hryc (2015) Výber z tvorby ;) : „ Horí ohník horí, na kráľovej holi, kto že ho nakládol?... ako to ďalej pokračuje"... Velmo dobre......" „ Ona na to nemá rozum ...“ „ Normálne včera mi napadlo, svetové strany ...“ „ Pat a Mat: čistý slovenský parlament ...“ „ Majú to radi chlapi.... je im to veľmi blízke..... Tak to možu byť, ženy cecnaté a majú postavu jak vy, a budú za vami 150.... ste jak manekýnka “ „ Eustachova trubica... oooo to moc jaká trubica ... ja viem to sa nevypráva ... a vy ste mala bábo ... ja som schopný ...“ „ Dindaj, dindaj,lebo dám pánovi ... “ „ Výborný bol ten, čo ťa hral ... “ „ Jarmila Hargašová - Lajka + moderovala nočné pusy alebo láskanie “ .... „ Vodca rómov, Rómančík “ /50 %/(31.7.2016)

• MM_Ramone

"Nikto nie je dokonalý" je sviežím oživením zábavného formátu, ktorý sa dlhé roky objavoval na televíznych obrazovkách pod názvom "Aj múdry schybí". Zmenil sa názov. Zmodernizovali sa kulisy. V publiku sedia samí sympatickí mladí ľudia. A predovšetkým sa vymenila opozerana a skôrnatená moderátorská dvojica. Frflavá Elena Vácvalová a mimoriadne trapný Oliver Andrásy sú minulosťou. Kormidla sa chopili pohotoví, vtipní a inteligentní chlapíci - Marcel Forgáč a Milan Junior Zimnýkoval. Práve vďaka týmto dvom týpkom sa podarilo túto reláciu úspešne zrecylkovať. **(27.9.2015)

• Polnoch

S novými moderátormi je to skutočne nepozeratelné. Úplne to stratilo úroveň, Andrásy a Vacvalová sú moderátori na úrovni a nech je akýkoľvek prestížny a inteligentný hosť, tak vždy s ním držia krok a mimo hlasu ulice ide o intelektuálnu zábavu! To sa však nedá povedať o týchto trápnych moderátoroch z rádia, ktorí prinášajú naozaj len trápnosť a stupiditu, zábava na takejto úrovni môže ulahodiť len primitívom a tých je na Slovensku neúrekom, nepochybujem, že budú úspešní. Celé poňatie relácie bolo v ich podaní mizerné, neviem si predstaviť, že by tam bol nejaký hosť na úrovni, nie len ja ale aj ten hosť by sme sa cítili blbo. Predpokladám však, že noví moderátori budú pokračovať v trende, ktorý zaviedli a budú si volať hostí ako v prvej časti, konkrétne to bola celebrita najvyššieho kalibru, moderátorsky odpad Sajfa, ktorý sa správal ako v šenku po 2 pivách. Celé to bolo trápne a nemalo to žiadnu úroveň. 1 hviezdičku nechávam len z úcty k predošlej moderátorskej dvojici.(9.1.2014)