Nikto nie je dokonalý (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Slovensko, 2012, 60 min

Oliver Andrásy

Oliver Andrásy

Elena Vacvalová (mod.), Oliver Andrásy (mod.), Marcel Forgáč (mod.), Milan Junior Zimnýkoval (mod.), Iveta Malachovská, Mário Kollár, Adela Banášová, Jozef Banáš, Eva Máziková, Marián Labuda st., Jozef Bednárik, Maroš Kramár, Zuzana Smatanová, Peter Nagy, Petr Novotný, Igor Timko, Peter Kočiš, Roman Luknár, Marián Čekovský, Matej "Sajfa" Cifra, Vladimír Hajdu, Ján Kuric, Laci Strike, Ján Greššo, Soňa Müllerová, Jozef Vajda, Libor Bouček, Karel Gott, Peter Marcin, Radim Uzel, Ondřej Brzobohatý, Filip Tůma, Štefan Kožka, Marián Labuda ml., Zuzana Krónerová, Matej Landl, Vladimír Voštinár, Katarína Hasprová, Róbert Jakab, Juraj Kemka, Leoš Mareš, Marek Vašut, Boris Filan, Lucia Siposová, Pavol Topoľský, Štefan Skrúcaný, Zuzana Fialová, Ľubomír Paulovič, Marianna Ďurianová, Martin Nikodým, Tibor Gáspár, Robert Kaliňák, Oľga Feldeková, Igor Kmeťo st., Marián Greksa, Eva Pavlíková, Mário Radačovský, Přemek Podlaha, Kamila Magálová, Jiří Krampol, Kristína Farkašová, Boris Farkaš, Zuzana Tlučková, Braňo Bystriansky, Andrej Hryc, Juraj Jakubisko, Deana Horváthová-Jakubisková, Svätopluk Malachovský, René Štúr, Pavol Hammel, Katarína Brychtová, Martin Babjak, Marcel Merčiak, Peter Cmorík, Jozef Pročko, Andrej Bičan, Miroslav Donutil, Emil Horváth ml., Petr Jablonský, Monika Absolonová, Michal Hudák, Václav Vydra nejml., Ivan Vojtek, Dalibor Janda, Henrieta Mičkovicová, Viktor Horján, Marián Geišberg, Jana Oľhová, Lucie Bílá, Vladimír Černý, Hana Zagorová, Martin Dejdar, Rastislav Piško, Helena Vondráčková, Martin Malachovský, Michaela Čobejová, Richard Stanke, Juraj Nvota, Josef Alois Náhlovský, Ľubo Roman, Karol Polák, Eva Urbaníková, Halina Pawlowská, Hana Lasicová, Milan Lasica, Ján Jackuliak, Peter Batthyany, Martin Mňahončák, Lukáš Latinák, Roman Pomajbo, Jarmila Hargašová-Lajčáková, Diana Mórová, Karin Haydu, Miloslav Kráľ, Silvia Šarköziová, Marek Majeský, Katarína Knechtová, Emma Tekelyová, Daniel Nekonečný, Danica Jurčová, Anna Šišková, Jožo Ráž, Ján Ďurovčík, Elena Podzámska, Michal David, Daniela Šinkorová, Daniel Hůlka, Vašo Patejdl, Oľga Belešová, Jan Hřebejk, Adam Ďurica, Milan Ondrík, Marta Sládečková, Barbora Štěpánová, Zuzana Haasová, Ibrahim Maiga, Radek Kuchař, Ondrej Kandráč, Vera Wisterová

Kostýmy:

Renáta Fintová
  • Marina111

Už mi to vykonštruované dokazovanie "demencie" našincov lezie na nervy, podobne ako afektujúci Oliver Andrásy rehliaci sa na vlastných vtipoch a "nenápadne" usmerňujúci hosťov k hodnoteniam, aké sa mu páčia. A vôbec; to je fakt úroveň odchytiť si nejakého Maďara a rehliť sa na tom, že nepochopí otázku... A áno; tým "najvtipnejším" (rozumej -- najhlúpejším) za ich strápňovanie ešte aj plaťme... Veď prečo nie... Fakt zábava...(3.4.2013)

Tomuto programu som vobec nevenoval pozornost pokial ho uvadzala dvojica Andrasy-Vacvalova,ale odkedy ho uvadza Forgac-Zimnykoval tak je to jedna z najzabavnejsich relacii na Slovensku.Z jednoducheho dovodu,pretoze nova dvojica vie naozaj publikum a aj televizneho divaka bavit svojimy vtipnymi hlaskami a poznamkami.A celkovo po odchode Andrasyho tato relacia posobi ovela sviezejsie a zabavnejsie.Preto davam styri hviezdicky.(30.9.2014)

Oživenie tohto formátu na verejnoprávnej televízii ma prekvapilo tentokrát kladne, lebo som mal šťastie na hostí: Miroslav Donutil a Emil Horváth ml. Ich historky prebili aj trápny smiech Andrásyho, bolo treba len pretrpieť anketové otázky a odpovede. Celkový dojem závisí výlučne od hostí. (23.5.2013) –––– Výmenou starých moderátorov za Juniora a Marcela z Funrádia relácia chytila druhý dych a nabrala celkom iný rozmer. Aj otázky a odpovede sa zdajú nejaké „rozumnejšie“, tým myslím zábavnejšie. (27.5.2014)(23.5.2013)

• tančísvlky

Koncept tejto relácie je priamo ušitý Jiřímu Krampolovi v českej verzií tohto programu. Všetko ostatné čo kedy predviedli účastníci slovenskej časti programu je skutočne bez výrazu a terajší moderátori patria skutočne len do odpadovej hviezdičkovej oblasti. Možno by sa mali opýtať na ulici aj riaditeľa tejto televízie, kedy už konečne začne RTVS vysielať nejaké zábavné relácie, ktoré majú nejakú výšku a zmysel...(21.4.2015)

• Radko

Ľudia sa najradšej smejú na nešikovnosti a nevedomosti iných. Z pohodlia obývačky sa prehýbajú od rehotu na odpovediach všetkých tých kamerou starostlivo vyberaných vzoriek hrdého slovenského národa s katolícko-evanjelicko-židovsko-pravoslávno-gréckokatolícko-jehovistickou tradíciou: cigánov, ľudí s mentálnou subnormou, alkoholikov, bezdomovcov, žiakov špeciálnych učilíšť, polohluchých starcov a babiek a tých, ktorým ich odpovede zámerne zle zostrihali. Jedna hviezdička za odpoveď na otázku, kto je to gejša: "Kurva, no né zdejšá.".(30.11.2015)