Záhada Blair Witch 2

• USA Book of Shadows: Blair Witch 2 (více)

Jeff Donovan je fascinován vším, co se událo kolem známého projektu zvaného Blair Witch a také z něj přes internet profituje. Dá dohromady partu čtyř lidí s různými náhledy na existenci čarodějnice a zorganizuje pro ně další cestu do míst, kde se ztratili jejich předchůdci, mladí filmaři. Všichni touží po dobrodružství a chtějí vypátrat, co se vlastně stalo a napsat o záhadě knihu. Nová čtveřice studentů chce přenocovat u domu Rustina Parra. Strašidelné místo, kde žil vrah 7 dětí , který vraždil na příkaz čarodějnice, vydá své další nevyjasněné poselství. Ráno celá skupina zjistí, že vůbec nespali a že si nic nepamatují. A bizarní symboly na jejich tělech přinášejí další záhadu... (oficiální text distributora)

kobejn odpad!

Neskutečná ptákovina, která jen parazituje na dobrém jménu Záhady Blair Witch. Za zmínku zde stojí jen soundtrack. ()

Džejkop

Totální zklamání, radši se k tomu nebudu příliš vyjadřovat...ani za mák se mi nechce věřit, že to má co dočinění s prvním dílem. ()

UncleG

Záhada Blair Witch 2 - aneb jak se dá zkazit jedna filmová legenda. Víc k tomu neřeknu, musel bych bejt sprostej jak dlaždič. ()

kaylin odpad!

Tohle je jeden z těch hororů, které vám nestojí a to vidět, protože jejich snaha je pouze v tom, že chtějí vydělat na lidech, kteří si první film oblíbili, anebo mu třeba i uvěřili. Tohle ale rozhodně není způsob, jak budovat mýtus. Jako kdyby se ani scénář moc neřešil, prostě se na sebe nakupily jen všechny hlouposti, které každého napadly, a vzešlo z toho něco, co ani není možné považovat za smysluplný kus. Tohle není budování mýtu, tohle je jenom bohapustá komerce. ()

jajinka

Už je to pár let, co jsem na tom byla v kině.. ale oproti jedničce tohle bylo divný s ještě zvláštněji udělaným koncem, že jsem nepochopila, co tím autor myslel.. ()

stration

Neuvěřitelně málo povedené pokračování parádná lesní jízdy z prvního dílu. Co šlo, to pokazlili: Herce, atmosféru, dokonce i hudba mi připadala blbá. Opravdu ztráta času. ()

vanadium

Co mělo tohle k čertu být?!:D Ne, to fakt nepobírám... to jako? ... I´m lost. Je vůbec možné, aby někdo byl schopný natočit takovou, ale takovou... ne, já to fakt nechápu xD ()

katuska138

Chtěla jsem se bát. Vážně jsem chtěla. U jedničky jsem zalézala strachy pod peřinu. Jsem pořádný strašpytel, ale u tohohle se prostě bát nedalo. Žádná atmosféra. To, co mělo být strašidelné mi přislo spíš k smíchu. Hluboko, super extra hodně hluboko za prvním dílem. ()

Tygrys

Záhada Blair Witch 2 není špatný horor, ale paradoxně mu ubližuje spojitost s prvním dílem. Pokud by se film jmenoval jinak byl by to ne špatný, průměrný horor. Já jsem prostě čekal víc a něco jiného. ()

Petroff

Vůbec to nechápu, ale vlastně mi to nijak moc nevadilo, až mě to i skoro bavilo ... .-) ... Možná, že ta "čarodějka" byla sexy, nebo já nevim... Víte jak, občas narazíte na film, co je fakt úplně debilní... ale Vám je to v tu chvíli jedno... ()

MartinNDL

Humus. Takovým způsobem posrat pokračování jednoho z největších kultů? To je nehorázný. A já věděl, že to nedopadne dobře, já to tušil. A stejně jsem se na to koukal. Zase ztracený minuty života. Vlastně ne. Jedna věc se mi líbila. Jedna z těch slečen byla moc pěkná, tak ta. ()

rakovnik odpad!

Bohužel, takto ne. Možná bych nedal odpad, kdyby se film jmenoval jinak a nesnažil se hrát si na pokračování Blair Witch. Protože s tím filmem už nemá nic společného. Někdo se snažil vyždímat peníze z úspěchu jiného filmu, tak to podle mě je. ()

peiton

Prečo o čarodejnici s Blair bez čarodejnice? Nečakajte lietanie na metle ani povestné špicaté klobúky bosorky.. :-) ale vystrašila solídne,aj napriek tomu,že sa nám ani raz nepredstavila ,,herečka" jedna =) ()

honajz2

CELÝ TENHLE KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY! Hned na začátku jsem měl varovný nápis: NEZAPOMĚNTE SE PODÍVAT NA DODATEK K FILMU, JE HNED PO TITLUKÁCH. Super, řekl jsem si, možná mě čeká nějaké super překvapení. Ale to až později. Pět nějakých lidí se vrací do bajných lesů, kde se dva muži v minulosti ožrali k smrti a taky jedna baba, kterou umlátily palicí. Máme tu gotičku, čarodějku věřící v přirodu, dva muže a ještě jednu ženu. Jeden větší blb než druhej a celou hodinu je to totálně o hovnu. Pak se něco konečně děje, ale za nic to nestojí, kromě posledních 10 minut, které jsou, to přiznávám, skutečně zajímavé. A titulky. Konec komentáře. Čarodějnice byla jedna z těch holek, která ostatní nutila provádět (orgie?) při kterých jedna neš´tastná umřela. Dám 1 hvězdičku za těch posledních 10 minut, protože jinak je to nekoukatelná sračka. Konec. Nic víc už nedostane. Ne, nic nečekejte. Moment... Ne, nic. I když... ne. A teď už k tomu dodatku: Máme tu "skutečné" záběry z filmu, které jsou znepokojivé. Prvně je tu zvláštní police, na který je ukryt pentagram... Vyměnili police při natáčení, ale pořád za to může ta čarodějnice!!!!!! Podruhé se tu objeví ksicht na okně, údajně ksicht oběti. Ne, pouhá malba, udělaná čarodějnicí přece!!! A po třetí tu máme velké odhalení filmu: sledujte pozorně písmena v pravém dolním rohu, a poté přetáčejte dozadu. Nepřetáčel jsem, ale vypsal si písmena. Pozpátku z toho byla slova: door, rug, grace, miror, water. Pokud vás zajímá, co dál, odhalte to sami. Ale já na to přišel a řeknu vám to. Ano, čarodějnicí, která za všechno mohla, byl režisér. ()