Já a robot (TV seriál)

Almost Human

Drama / Sci-Fi / Akční / Krimi

USA, 2013–2014, 9 h 20 min (Minutáž: 41–45 min)

Karl Urban, Minka Kelly, Michael Ealy, Lili Taylor, Darren E. Scott, Mackenzie Crook, C. Ernst Harth, Mekia Cox, Hiro Kanagawa, Gina Carano, Erica Carroll, Diana Pavlovská, Sarwan Badesha, Leanne Lapp, Christie Burke, Anthony Konechny, Daniela Dib, Kit Mallet, Crystal Lowe, Sarah Grey, Laine MacNeil, Patrick Gallagher, Alison Araya, Suleka Mathew, Patrick Sabongui, Nils Hognestad, Teach Grant, Viv Leacock, Nick Hunnings, Josh Blacker, Annie Monroe, Michael Irby, Garfield Wilson, Carolyn Adair, José Vargas, Yoshie Bancroft, Lucas Wolf, Ian Butcher, Kam Kozak, Jonathan Holmes, Chad Riley, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jennifer-Juniper Angeli, Alex Barima, Raphael Alejandro, Glynis Davies, Maria Marlow, Karen Holness, Mik Byskov, Bailey Herbert, Richard Stroh, Rob Hayter, Celia Reid, Alyson Bath, David Bloom, Charlie Kerr, Jason Asuncion, Justin Breault, Kristine Cofsky, Laura Adkin, Megan Ferguson, Darla Taylor, Kirsten Robek, Mark Acheson, Peter Flemming, Leanne Adachi, Laura Jacobs, Levi Meaden, Donna Benedicto, Rhonda Dent, Alex Duncan, Shaun Smyth, Iain Belcher, Danielle Kremeniuk, Mark Brandon, David Stuart, Beatrice King, Ella Thomas, Justine Warrington, Jaime M. Callica, Vanessa Walsh, Peter Ciuffa, Graeme Duffy

Komentáře uživatele Segrestor k tomuto TV seriálu

• Já a robot (TV seriál) (2013)

Každý se tu prsí, jak mu to přijde neoriginální a kdesi cosi, prostě řečičky o tom, jak to každý "poznal", ale to není hlavní problém seriálu, není to to, co vás odradí. Roboti pomáhající v budoucnosti lidem, nikdy už asi nepůjde zpracovat originálně, to se někteří místní erudovaní kritici poněkud sekli, to je zkrátka jako téma zcela v pořádku. Ten seriál je špatný z úplně jiných důvodů. Z jednoduchosti, povinné přímočarosti a jisté naivnosti. Tvůrci totiž nastínili svět plný robotů bez emocí, s unylou tváří, ale protože taková krabice seriál neutáhne, naroubovali tam černouška, aby měli roboto/člověka. Kdyby tam byl od začátku, prosím, ale tohle je něco, co mě natolik zklamalo, že si nejsem jist, zda vůbec vydržím koukat na všechny sezony, pokud to náhodou neutnou dřív, což bych se vůbec nedivil. Seriál má jakousi televizní patinu, působí lacině a nad zápletkou může přemýšlet jen opravdový gaučový trotl. Další scifíčko, které se prostě nepovedlo, ale zcela určitě ne proto, že připomíná Já, robot.(22.6.2014)