Wacoslav1

3.1 2014. Projekce Cinestar Praha Černý most. Pohodlně se usazuji a hltám film od první minuty. Zhruba 15 minut po začátku se přižene partička pubescentů. Řeknu si no fajn nestihli to, může se to stát. Já taky dorazil na promítání All is lost 5 minut po začátku kvůli frontě na vypíčenýho Hobbita. Ok omladina se nějak nemůže usadit a přelejzají z jedný řady do druhý a umně tak zakrývají dění na plátně. Řeknu si ok chudáci potmě nevidí a spletli si řadu. Uplyne 15 minut během kterých se ta parta píčusů vykecává ruší a evidentně je zajímá všechno jenom ne dění na plátně a partička se zvedá a opouští sál aby se za 5 minut vrátili a během tohoto procesu opět zakryli dění na plátně. Uběhne dalších zhruba čtvrt hodiny a dementi opět opouští sál. Říkám si tak snad už kurva vysmrděli, ale to ne zase za 5 minut jsou zpátky a opět přelejzají z jedný řady do druhý. To už začínám bejt nasranej, ale co už snad to bylo naposledy... Ha přesunem se do půlky filmu a kokoti opět mizí ze sálu aby se opět vrátili. Ještě přitom mohli zahláškovat I am back! a byla by to dokonalá pakošina. Když se tento proces opakuje ještě zhruba tak asi 3x, tak se modlím aby Stallone a De Niro vyskočili z plátna a ty mladistvý hovada konečně knockoutovali. Film končí a jak naskočí titulky vypatlaní dementci kvapem opouští sál. Tentokrát už definitivně. Přicházejí tak o exkluzivní potitulkovou scénu, kde se představí dva borci který jsem tam teda opravdu nečekal. Uff za tohle bych zabíjel... No a teď konečně k filmu. Přiznám se, že jsem měl lehké pochybnosti, které jsem všude vytruboval do světa a teď bych za to taky zasloužil jednu na solar. Odvolávám co jsem odvolal a slibuji, že pro příště si unáhlený prognózy nacpu rovnou do prdele. Pro každýho oldschol fanouška totiž tenhle film musí být nehorázným kopcem srandy plným neuvěřitelných hlášek a situací. Při seskoku hrdinů padákem v rámci propagace souboje jsem doslova chcal smíchy a podobných ultimátních fórů je tam víc. Jinak co se závěrečnýho souboje týče, tak ze začátku se taky nese v komediálním duchu, ale pak se do toho dědci parádně opřou a řežou se jak zamlada. To jsem fakt čuměl. Samozřejmně neprozradím kdo vyhraje, snad jenom, že to bude velice těsný. Co se ústřední dvojice týče, tak v pohodě jsou oba Sly podává tak nějak standartní výkon je v pohodě, ale De Niro mě bavil víc. Nevím či je to náhoda, všimnul jsem si toho už u Plánu útěku, ale Stallone (nic proti němu) si opět vedle sebe vybral parťáka kterej ho přehrál a byl jednoznačně tím zábavnějším. De Niro tu má opravdu neskutečný hlody a i tu nejlepší hlášku celýho filmu si ukradl pro sebe a sice když příjde do boxerskýho klubu trénovat před zápasem a nikdo ho nebere vážně, všichni si z něj dělají prdel a nikdo ho nechce trénovat. Nakonec mu za trenéra dají odpornýho pupkatýho chlapa z neskutečným panděrem. Kterej De Nirovi oznámí, že je jeho trenérem načež De Niro při pohledu na jeho pupek zahlásí no vypadá to spíš, že jsi mého trenéra snědl... To jsem vybouchnul smíchy. No nebudu už víc prozrazovat. Každopádně pokud jste ti praví oldschol fanoušci a chcete si užít pořádnou porci zábavy a při pohledu na oba dva postarší pány nostalgicky zamáčknout slzu v oku, tak je Grudge Match přesně filmem pro vás a já nemůžu jinak než vřele doporučit. Sama dokonalost to sice není občas se nějaký to hluchý místo najde a není to až taková nukleární pecka abych tomu pálil plnej počet, ale i tak jsem velmi spokojen. Dostal jsem nejenom to co jsem čekal, ale i o něco víc.80% () (méně) (více)

misterz

Priznám sa, nemal som veľké očakávania. Nevedel som si predstaviť, ako môže fungovať myšlienka postaviť dvoch dedkov do ringu a urobiť z toho film. Som milo prekvapený, ako sa scenáristi s príbehom vyhrajkali. Žiadna nuda a dej okorenený toľkými skvelými hláškami, že ťažko hľadať film, kde by ich bolo viac. Je tu cítiť melanchóliu, ale je to taká príjemná melanchólia, vôbec nie smutná ani depresívna. Srší z nej pozitívna energia obohatená mnohými vtipnými scénkami. Počas sledovania filmu som nevedel prísť na to, ako sa to skončí, a tu ma opäť scenár milo prekvapil. Vo filme je vrchovate všetko, čo sa u tohto žánru očakáva - perfektný scenár, akcia, vtip aj emócie, preto ho rozhodne odporúčam. 90/100 ()

Peytl

Pokud bych měl hodnotit snůšky patosu a klišé podobnou rétorikou, kterou jsem zaregistroval v dialozích zde slyšených, pak bych musel prohlásit, že mám dokonale sladkobolně nakopanou prdel. Ehm, tedy jasně, i já překvapivě vím, že většina zvedaných pneumatik, tahaných trucků, švihadel s kloboučkem a naslouchadly byly nakonec jen vzpomínky na doby, kdy inkriminovaným borcům ještě vše drželo na svém místě, a že šlo o to, udělat si ze sebe hřbitovní hlínu... to já všechno vím, soudruzi, ale je vám snad jasný, že pokud nám budou druhej den po takovým výcviku padat na huby, že plnění plánu pude kam??? No, pude do prdele!!! Takže je třeba myslet trochu politicky a netlačit tak vehementně na pilu, protože pak už není jisté, kdy se ještě mám De Nirovým kozám smát, a kdy je právě vyráběno morální poselství napříč čtyřmi degeneracemi. Ty degenerace myslím doslova, neboť pokud by nebyl mladej, přemoudřelej harant členem blicího trojbobu, pak bych urval hvězdu dolů i za těch jeho pár nablblých replik... tyhle Mekkulky a Denisy postrachy okolí, ty, my u nás žerem! U svaté Sylvestrovy prostaty, je to tak. Ovšem jinak je to zábava veliká a já přemýšlím, zda bych neměl začít s terapií za pomoci koňských chcanek, neboť trenérský geront vypadal ve finále mnohem lépe, než krvavé transky v ringu... nic proti vám, hoši. Tak trochu se bojím, co bude za pár let, takové frajery nemůžou nahradit v současnosti protěžované homoklony... ach ta prokletá nostalgie, už zase brečím jak macarát. ()

Gilmour93

Zuřící býci Rocky nezastaví.. Nostalgická sešlost, která posbírá pár bodů údery na bránici (vládne kouč Alan Arkin s octovým roztokem), ale když se začne nimrat v rodinných vztazích, ztěžknou jí nohy. Zazní gong posledního kola a ten zápas dvou pelichajících pardálů o zbytky slunce pustíte z hlavy. Vlastně ne, ještě budete chtít tichošlápka Kevina Harta oběsit na provazech ringu, aby to vypadalo jako nehoda.. Když se podívám na Stalloneho, co má při mači kromě rukou už svěšený i obličej či tu figurínu z Madame Tussaud, co měla být Kim Basinger, sám sebe se musím ptát. Bylo to o boxu, nebo o botoxu..?“ ()

Malarkey

To je tak, když se Vám splní jeden dost nemožný sen, který byste se ani za dvacet let nehodlali vyslovit, natož pak ho vůbec vidět, jako se mi vlastně stalo skutečností, když jsem před nedávnem šel do kina. A dopadlo to přesně tak, jak jsem si představoval a jak jsem sám chtěl. Zuřící býk se potkal s Rocky v ringu a vzešla z toho naprosto boží komedie se vším všudy. Kdo by to vlastně čekal, že se tyhle dva pardálové spolu sejdou. To, že z toho vyjde komedie snad nikomu ani jasnější být nemohlo. A pokud někdo očekával něco jinýho, měl by se jít vyplácat na cecek Roberta DeNira. V tu chvíli, kdy se Robert DeNiro postavil Slyovi v ringu, tak mi bylo jasný, kdo bude mít na vrh. Postava je postava, ale film je film a tady musím říct, že tvůrci odvedli naprosto skvělou práci. Udělali z toho přesně to, co z toho mělo být. Časem ošlehaný příběh života, který stojí za to odvyprávět, třeba i několikrát za život. Krásné splnění jednoho malého snu. Kdo by kdy čekal, že se takové legendy sejdou ve filmu...a že se sejdou v boxérském ringu? To už mohl tušit snad jenom blázen. Podle mě tady prostě každý filmový nadšenec musí skákat radostí. Jo a mimochodem...Alan Arkin tady předvedl něco, na co jakživ nezapomenu. Tolik hlášek pro jednu postavu? S tím jsem se dlouho nesetkal. Klobouk dolů! ()

• V jedné z filmových scén Razor (Sylvester Stallone) a Kid (Robert De Niro) hostují na MMA zápase a Razor po hádce knokautuje jednoho z MMA bojovníků. Jedná se o skutečného MMA fightera Chaela Sonnena. (Punisher)
  • Natáčení probíhalo na konci roku 2012 v New Orleansu a Pittsburghu. (jenik71)
  • Ve snímku se objeví slavní boxeři Mike Tyson a Evander Holyfield, kteří byli stejně jako hlavní hrdinové filmu svého času velcí rivalové. (Punisher)

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012