Rogue One: Star Wars Story

• USA Rogue One: A Star Wars Story (více)

NagatoPein

Wow! Síce začiatok nudný ale potom toľko emócií a pravej SW atmosféry. Takto malo vyzerať Star Wars minulý rok. Bravo a vďaka za obnovenie viery v tuto sériu a za toľko obnovenych pocitov. Videné v IMAX v Londýne v Odeone na najväčšej obrazovke v Británii. Niečo celkom iné ako kdekoľvek inde vo svete. A to som už skúsil skoro všetko vrátane Hollywoodu. Bravo! ()

dj_p_j odpad!

Aj na pomery SW je to neuveritelne kolosalna konina. Cely dej postaveny na uplnych somarinach, ktore nejdem vypisovat, pretoze by vystacili na slusnu esej. Aj priemerne inteligentneho cloveka musi taka do neba volajuca stupidita urazat, takze cielovym publikom su zrejme deti, menej bystri dorastenci a z dospelych snad len nekriticki fanaticki fanusikovia SW. Ako inak - "rodinne filmy" zarobia viac. Nevadi, ze tam ludia kapu po desiatkach, vsak deti su v tomto ohlade uz otrle. Hlavne, ze netecie krv (a aj keby, tak vo videohrach ci na internete uz videli aj tak aj horsie veci). Na odlahcenie este pridame vtipneho robota, ktory samozrejme tiez nema problem vyrobit par mrtvol, ked treba. K deju uz len tolko, ze "cely skutok by sa nestal", keby imperium nerobilo nabor vojakov a velitelov vyhradne na planete Retardia a nepouzivalo technologie z 19.storocia. Je to cele prilis stupidne aj na to, aby sa na tom dalo aspon smiat. Rodicom, ktori na to pojdu vyvencit deti, odporucam pozit vopred vacsie mnozstvo alkoholu. Pre mna total odpad, ale kto ma taketo kvalitne filmy rad, moze si uzit skvely "retardbuster". ()

steelspace

Největší filmové zklamání poslední doby. Klišé na klišé, sebeobětování, děravý scénář bez nápadu. Běhání od tlačítka k tlačítku a já měl co dělat abych neusnul. Fakt ne. ()

michal1988

Byl jsem spokojený a z kina jsem odcházel s naprosto rozdílným vědomím a nadšením, než ze Síly se probouzí. Tohle mělo něco do sebe, dramatické, Darth Vader úžasný a hlavně osvětlilo nám proč byla tak závažná chyba ve hvězdě smrti a proč s ní nikdo nic nedělal. Luxus. ()

zucchini

Prequel ke čtverce. Plány Hvězdy smrti byly odhaleny, a díky tomu ji potom (před tím) může Luke Skywalker v prvním filmu Star Wars z roku 1977 zničit. ()

d-nao odpad!

Star Wars made in Disney! Dej to síce nemá, teda ak vás stále neomrzela šablóna sirota/polovičná sirota, opustená planéta, farma, vzkaz/hologram..., ale za to si nezabudnite kúpiť kopec hračiek/sračiek s týmto filmom spojených. ()

Baal_Volturi

V kině jsem na tom nebyl, protože paskvil jménem síla se probouzí mi všechny nové SW znechutil. Ovšem tohle je příjemné překvapení a kdyby byla epizoda VII alespoň z poloviny tak kvalitně udělaná, tak by to bylo jiný kafe. Každopádně tohle si pět hvězd zaslouží. ()

tommassek

Jako sci-fi dobré ale star wars podle mě docela upadá! Žádný jedy ani světelný meč no podle mého to se star warsama nemělo moc společného občas tam něco proletělo, ale to u dnešních sci-fi je úplně všude, akorát by mě zajímalo kdo z toho dle dílu a minulého poskládá nějaký příběh! Pro mě to byl podprůměrný film aspoň že tam hraje Felicity dalo se tak na něco dívat, když už film nic moc! ()

Nataraja

proč dělat příběh, o kterém všichni ví, jak dopadne? proč za něj utratit 200 mil. jen na film... nuda, všechny akční scény přeskákaný, páč jsou pro příběh úplně zbytečné, nikdo se o nikoho nebojí, plány Hvězdy smrti stejně dostanou... takže proč? ()

L.O.T.R

NAJLEPŠIE Star Wars od čias pôvodnej trilógie! Jediné, čo sa tomu dá vytknúť je pár slabších dialógov ale inak to je takmer bezchybné! Aj keď sme už dopredu vedeli, čo sa stane, stále tam bol moment prekvapenia. Výborné herecké obsadenie, posledná pol hodina bola ako tie najlepšie časti z pôvodnej trilógie no a ten záver. NESKUTOČNÉ a vôbec nechápem ten hate u nás a v Čechách. Takto skrátka mala vyzerať epizóda VII a nie len spomienková koláž videného. 90% a určite pri pozeraní pôvodnej trilógie budem púšťať aj tento prequel. PS: Vader je badass motherfucker! ()

Maratonec

Tento film, který vznikl takzvaně bokem při sérii Star Wars, skvěle funguje i jako samostatný film bez nálepky SW. Byl jsem skeptický a třeba sedmý díl považuji za sotva průměrný. Tady však jako by ožilo to kouzlo hvězdných dobrodružství. Možná je to jednoduchým a tvrdým tahem na branku, jak říkají fotbalový znalci. Celkem chvílemi tvrdá realita boje, který si vyžádá spoustu obětí, než si je divák zamiluje a to v závěru doslova ve velkém počtu dělá z tohoto podružného dílka budoucí kult. ()

slooowly

Už jenom za viuzální stránku a efekty. Bál jsem se jak se jim podaří zasazení mezi III a IV epizodu. Vše se povedlo dobře. ()

MZ91.EOLB83

Kladné body to sklízí za absenci infantilního humoru, který mě prakticky ve všech SW lezl krkem. Špinavější podání filmu prospělo (čekal jsem však více, ale vzhledem k PG-13 ratingu asi naivně). Vesmírné i pozemní bitky pak nevybočují ze SW standardu. Filmu nejvíce podráží nohy nedostatečné prokreslení postav. Postupně je divákovi představena pětice hlavních charakterů, z nichž k žádnému jsem si nenašel cestu a jednoduše mě nezajímaly. Pokud měl předem očekávaný osud každého z hrdinů vzbudit nějaké emoce, pak se minul účinkem. PS: Darth Wader ve své scéně na konci fimu nepředvedl nic co by nesvedl libovolný ritíř Jedi. - I Am One With the Force and the Force Is With Me ()

nowizz

Star Wars. Stále stejné leč zcela jiné. Ačkoli přišly o Lucasovskou ikoničnost stále dokážou zaujmout. Ale tohle - takovou pecku jsem nečekal :) ()

Lazy87

No tak posranej z toho nejsem. Vlastně přišlo to na co jsem čekal. už žádný velký BUM, skoro bych zapomněl, že jsem se na to chtěl podívat Probouzející síla se mi více líbila, minimálně postavami, ačkoli hodnocení tomu neodpovídá. Jinak něžné pohlaví je teď v poslední době v hlavních rolích nějak více populární, nebo si to myslím jen já? Tady mě postavy, až na toho slepce a jeho pejska, moc nechytly. Teda vůbec. Jinak dějově to zas nějak doplňuje skládanku Star Wars. Ale jinak OK. Holt Star Wars, ale asi to není ta část, kterou musím vidět častěji. ()

Skripper

Vizuálně už se mi dlouho žádný film takhle nelíbil, ale příběhově až na provázání se sérií slabé. Herecky dost nevyrovnané a modifikace SW soundtracku mi vůbec nesedla. ()

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord