Žraločí tornádo 3

(TV film)
  • USA Sharknado 3: Oh Hell No! (více)

Popadněte deštníky, počasí na nejbližší dny je následující: budou opět pršet žraloci! Čeká nás další film, v němž se Fin a April budou i tentokrát snažit zachránit občany Spojených států před smrtícím nebezpečím. Bouře začne v hlavním městě Spojených států, ve Washingtonu D.C. V tomto boji už ale nebudou sami. Spolu s dalšími lidmi udělají vše proto, aby zastavili dravé predátory, kteří se postupně prokousávají až dolů k Východnímu pobřeží do města Orlando na Floridě. (Universal Channel)

Marceloo

Od Sharknada 3 som po dvojke očakával absolútnu katastrofu. Nakoniec ma to ale príjemne prekvapilo. Sharknado začne už hneď na začiatku filmu, takže divák nemusí čakať hodinu na to, aby sa niečo začalo diať. Zabitia žralokmi sú už klasicky velmi vtipné a celkovo tu humor celkom dobre funguje na rozdiel od dvojky, ktorá nefungovala ako horor a nefungovala ani ako komédia. Také chyby ako nehybné stromy počas Sharknada alebo autá z PC hry pri takomto filme netreba riešiť. Potešila ma Tara Reid, ale na môj vkus bola vo filme strašne málo. Ale nabudila ma a tak sa na Charlieho Farmu teším ešte viac ako predtým. Taktiež sa mi velmi páči, že o osude April môžu rozhodnúť fanúšikovia Sharknada. + herec z Albino Farm ()

farfalla

Lidé si zvyknou na vše. I na tornáda, ze kterých padají žraloci a ukusují hlavy. Ale David Hasselhoff a žraloci plující vesmírem, jsou na mně příliš silný kafe. Naopak neotřelá je závěrečná výzva k hlasování. (Mimochodem Tary Reid už mám dost...) ['Sharknado' (2013) a 'Sharknado 2: The Second One' (2014)] ()

cariada

No tak tohle už byla teda síla. Absurdita se tu střída jedna za druhou a ni už nevím , která byla šílenější. Ať už začátek v bílém domě či naprostý amatéři bez žádného výcviku v raketě, či let zpátky v těle žraloka s padákem a porod v něm, či žraloci na měsíci opravdu tohle už byla kokotina. Ale zase se to netvářilo moc vážně a vše je bráno s velkou nadsázkou a tak se u toho dá krásně bavit a válet smíchy. Ian Ziering je tu výtečný. ()

Psycho.R

U trojky už se nikdo nesnaží předstírat, že je to katastrofický film, ale rovnou se jede na parodické vlně. Čtvrthodinová záchrana prezidenta či "vesmírná tělesa" na konci jsou úsměvný, stále, ale nemůžu říct, že bych si zapamatoval něco z další hodiny filmu. Kdo se bude chtít podívat, tak stejně dopředu bude vědět o co jde, tak to nebudu řešit. Jen doufám, že příště to bude ještě víc ulítlé. ()

JohnMiller

Konečne je to tu!!!! Môj najočakávanejší, najhorší film tohoto roku je vonku! tretie pokračovanie monumentálnej s*ačky, ktorá nemá vo svojej zetkovej kategórií absolútne žiadneho súpera, nám opäť predstavuje tornádo plné krvilačných žralokov. V prvej časti ničili Los Angleles, v druhej devastovali New York a v tretej sa pustili rovno do Washingtonu DC... Opäť sa stretávame s tými istými hercami, ktorý sú na úplnom dne... Hlavná postava Ian Ziering, v minulosti známy zo seriálu Beverly Hils 90210 alebo Tara Reid, hrala v Big Lebowskom či v Prci, prci, prcičky nám predvádzajú ako sa správne nehrá. Chlapci s produkčnej spoločnosti SyFy, známy snímkami ako Super Shark, Aztec Rex, Mega Shark vs. Crocosaurus, Ghost Shark, Avalanche Sharks, Mega Shark vs. Mecha Shark, Dinocroc vs. Supergator či Poseidon Rex, (podotýkam, že som všetky videl.... Taký som masochista), si po prvej časti uvedomili, že to bolo tak zlé, tak veľmi hrozné, že sa to ľuďom naozaj páčilo. Tak druhú časť poňali naozaj parodicky.. Bolo to také sebareflexívne, že som sa naozaj bavil.. A nevadili mi tie otrasné herecké výkony, ešte horšie efekty a proste všetko zlé od produkcie, po upratovačku, ktorá to po nich upratovala. Trojka išla v šľapajách dvojky... Už to nebolo také vtipné ale stále sa bolo na čom smiať.. "žralokonádo" bolo tentoraz tak obrovské, že by to pohltilo polovicu Ameriky, takže jediná možnosť ako to zastaviť bolo povolať si ďalšiu filmovú trosku Davida Hasselhoffa a z vesmíru to zničil nejakým laserom. Môže byť. Ale inak je to hroznéééééé...... Neskutočne zlé, ale niektoré vtipné momenty stáli za to. Napríklad ako sa jedna z postáv chcela obetovať,ale po pár krokoch jej nejaký žralok vždy odkúsol nejakú končatinu, najprv nohu potom ruku a tak sa nakoniec odpálila nosom, . Alebo koniec, kde si hlavná postava spravila vo vesmíre, z obrovského žraloka modul na pristátie a tam dokonca jeho žena aj porodila decko. Avšak najväčšie prekvapenie bol samotný záver, ktorý sa skončil tak, že na tú ženu ktorá porodila v žralokovi (Tara Raid) na konci spadne kus z raketoplánu a zrazu sa zjavil nápis, nech fanúšikovia hlasujú na nejakej sociálnej sieti, či má postava prežiť do nasledujúcej časti alebo nie... Pretože sa chystá štvorka... Oh hell no!!!! ()

• Mark McGrath hraje postavu jménem Martin Brody. Stejné jméno se objevuje ve filmu Čelisti (1975), kde Martina Brodyho hrál Roy Scheider. (Terva)
  • Zároveň s filmem vyšla komiksová kniha se stejným tématem pod názvem "Archie vs. Sharknado". (Terva)
  • Natáčelo se v amerických státech Florida a Kalifornie. (Terva)

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3