Všechno úplně všechno

• USA Everything, Everything (více)

Madeline je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená doma ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát emaily. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout... (Forum Film CZ)

Kamca_

Upřímně? Čekala jsem to horší. Herci mi k sobě úplně neseděli a ta hudba se taky dala vybrat lepší ... Je fakt, že už jsem na tyhle filmy asi stará. Tento film už znovu nepustím. 55%. ()

argenson

Překvapuje mě, že celkem bystrá holka se do svých sedmnácti vůbec nezajímá, jak je to s její záhadnou nemocí, a až když si chce zapíchat, tak to najednou začně hrozně řešit. Jinak je ten film strašná nuda. ()

JohnCZ

Sympatická dvojice a pěkný vizuál, ale celé je to tak vyumělkované a nevěrohodné, že mi to vlastně zas až tak úplně nesedlo. ()

Marsik

Kino Atlas (ČSFD projekce) - Já vám nevím, filmů na téma nemocí bylo v posledních letech natočena kvanta. Tohle berme jako verzi pro puberťáky. Slečny 13-14 let si budou libovat, ale zbytek diváků to nejspíš zavrhne. Za mě takový lepší průměr. 60% ()

Tryskomyš

Moc hezký film se spoustou moderních vymožeností, svým způsobem trochu sci-fi, s nečekaným, ale naprosto nečekaným zakončením. ()

spaceboyCZ

Příjemná romantika, se zajímavým podtextem. Necelých 100 minut uteče velmi rychle a nakonec je divákovi až líto, že tam nebylo více záběrů z výletu na Maui.. A btw., Amanda má teda na svůj věk neskutečný prsa =D ()

..Lucas..

Maddy a Ollyho vztah se mi na filmu líbil nejvíc. Oba dva představitelé dost uvěřitelní a sympatičtí. Přemýšlel jsem o čtyřech hvězdách, až do toho onoho zvratu, který se mi teda vůbec nelíbil a dost mi zážitek pokazil. Do té doby ale pěkný film, takže i tak 70 %. ()

togaf

Amandla Stenberg byla tak neskutečně krásná (ty vlasy!), že filmu odpouštím slabší místa. Olly a jeho život byli jen lehunce nastíněni, stejně tak vztah Olly+Maddy. Šokující závěr se dal předvídat a trpělivost Maddy byla až příliš velká. Ale film měl i světlé stránky (kromě krásné Amandly), textovky přenesené do papírového bistra, astronaut a ztvárnění Maddyiných fantazií se povedlo. Jen mě teda zaráží to neskutečné bohatství matky samoživitelky. Doktoři ve Státech mají asi sakra jiné příjmy. Shrnuto: milý film, ale spíš pro holky do dvaceti. Slabé tři hvězdičky (třetí je za...ano, za krásnou Amandlu). ()

dom156

Cítil jsem v kostech, že tohle nebude nic pro mě a taky se to celkem rychle potvrdilo. Je to také nemastné, neslané a u romantického filmu překvapivě citově ploché. Jeden zajímavý dějový zvrat filmu alespoň lehce pomohl získat tvář, i tak se spíše potácíme v podprůměrnosti a nemohu doporučit. ()

kajas

Trailer mě málem nalákal do kina, ještě, že jsem tak neučinila, těch peněz by mi bylo líto. Čekala jsem dojemné a zároveň inteligenci diváka neurážející drama ve stylu "Hvězdy nám nepřály" nebo "Než jsem tě poznala", tohle ale nebylo ani jedno, ani druhé. Námět je sice zajímavý, jeho zpracování bohužel potěší snad jenom dospívající mládež, ke které už se nemůžu řadit. Hlavní hrdinové jsou celkem sympaťáci, ale tu osudovou lásku jsem jim úplně nebaštila a Maddyin styl oblékání (ty plavky, proboha!!!) mě děsí ještě teď. ()

Reesam

Trochu zklamání, a trochu očekávané. Tak nějak nevím. Určité pasáže byly milé a úsměvné, chytly za srdce a bylo to sladké. Některé bych si zase dokázala představit, že by tam vůbec nebyly. Snaha o udržení nějaké zápletky docela marná, o Ollym víme velký kulový. Nebylo to špatný, ale teď vím, že bych asi byla akorát naštvaná, kdybych za to ty peníze do kina dala. Furt nějak tápu, zda se mi to vlastně líbilo, anebo ne. Zatím jsem přikloněná spíš k tomu, že jo, a doufám, že to není jen proto, že Nick je tam sakra sexy, a být Madeline, taky zdrhnu z domu. Celkový dojem je takový, že knížku asi ani nemám potřebu číst. ()

Huntelaar

Já bych měl jediný problém se samotnou látkou, ale dal jsem tomu šanci i přesto, že prostě nejsem filmová ani knižní cílovka. Proto musím strašně ocenit, jakým způsobem režisérka vyřešila ten „malý“ problém, kdy hlavní hrdinka nemůže opustit vlastní dům a přece musí začít vrkat se svým vyvoleným. Celkem logické textování je tak obrazu zachytitelné, asi jako vojenské estrády na Rudém náměstí. Rozhodně musím ocenit i výpravu filmu. Mně se zkrátka líbí ten design interiérů, který zvolili pro první půlku filmu a to jak to vypadá ve druhé části je „eye candy“ samo o sobě. V neposlední řadě je třeba ocenit i herecký ansámbl, hlavně ústřední duo si to uhrálo úplně bez problémů a to, aby spolu mohli být „až navěky“ už samotná kniha vyřešila docela chytře, za to za mě taky palec hore. ()

applause

Ani nevím, co jsem čekala, ale možná, že to bude lepší. Začátek byl zajímavý, bylo to napínavé, jak bude příběh pokračovat dál. V polovině mě film moc nebavil a nakonec takový převrat. Děj byl opravdu zvláštní, ale líbilo se mi moc zakomponování Malého prince do tohoto příběhu. Hudba byla super i hlavní postavy byly sympatické, ale za mě to byla nejslabší projekce. Snad jen mírně doporučuji. ()

Aljak

Toto znelo podľa popisu veru dosť lákavo a zaujímavo. A napokon zdanie našťastie neklamalo. Prvá polovica bola super, potom moje nadšenie trochu upadlo a nezostávalo mi nič iné ako krútiť hlavou nad tou absurditou - avšak napokon to predsa len bol všetko inak! Už som sa naozaj miestami naozaj obával, že celý ten super námet a zápletku takto trestuhodne zahodili, no ten záver to parádne zachránil - dokonca to všetko dávalo aj logiku a zmysel (a to už je čo povedať). Napokon teda nadpriemerné dojmy, hoci tamten spomínaný úpadok v polovici filmu spôsobilo trochu rozporuplné dojmy. Takto zostať väzňom vo vlastnom dome, to musí byť teda fakt na nervy. Všetko "na dosah" a pritom "v nedohľadne". Inak, herecké obsadenie ma nijako extra nezaujalo, ale tak na druhú stranu lepšie ako nejaké opozerané tváre mladých hviezd. ()

laik_60

príjemna romanticka oddychovka, život je omnoho omnoho omnoho inakšíííí ..... ale kto si chce "vypnuť" a oddychnuť , tak v tomto prípade ano. ()

carly

Ten film je ako ležať v tráve na rozkvitnutej lúke, letný vánok k vám prináša vôňu kvetov a vy hádate, na čo sa asi tak podobajú tie oblaky, ktoré vám občas preplávajú nad hlavou. Je krásny. Po vizuálnej stránke. Herecky. Príbehovo. Postavami. Emóciami. Tou odvahou, s ktorou obaja veria svojim citom. Nenápadným humorom. ()

Juto

Scenár je celkom štandardným materiálom pre tínedžerskú drámu. Je to dobre urobený a zahraný, do určitej miery. A myslím si, že Stenbergandová by mohla byť talentovaná herečka, na ktorú by sa dalo pekne pozerať (jej úloha tu však nie je až taká náročná). Film by mal určite potešiť cieľové publikum. Tiež som sa pri tom nenudil ani neangažoval, myslím, že filmári splnili, to čo si presadzali. 6/10 ()

KajusaK

Slabší 4* za předvídatelný děj. Náhodně zvolený film, takže splnil svůj účel, ale stačí vidět jednou. ()