Beky

Ušlo to, jen ten rozpočet je naprosto šílený!!!! To je fim maximálně za 60 mega!!! Verdikt: zasloužených 60%. ()

venison

Naprosto obyčejné, nezáživné, ohrané žraločí téma, které absolutně ničím novým nepřekvapí.. Postavy jsou prostě stejně úmorné jako scénář.. Na tyhle zubaté příběhy snad nepotřebují ani scénáristy, pouze tvůrci přidají větší obludu, změní jména hrdinů, zasadí na jinou lokaci přeobsadí herce a tadá film je na světě.. Je vidět, že se Čína plácla přes kapsu zaplatila Stathama a celkem fajn vizuální studio.. Což byla možná chyba, protože ze špatných triků a prkenných hereckých výkon typu C vznikají někdy fajn kultovní záležitosti.. Tohle není ten případ, je to jen nuda.. Prostě řada rádoby zajímavejch scén, které jsou v první řadě dopředu odhadnutelné a v řadě druhé zbytečně natahované, aby se tvůrci vešli do nějaké základní (ideálně dvouhodinové = dnešní základ filmu) stopáže.. ()

SamVimes

Jistě, pořád je to „jenom film s obřím žralokem“, ale ten žralok i všechny podvodní scény vypadají velice dobře, Statham je zábavný a celé to není zase tak hloupé, jak se u podobných kousků dá čekat. ()

hroubek

Nic jsem nečekal. Prostě jsem zas dostal chuť na nějaký akční oddechový výplach a ten jsem taky dostal, a kupodivu jsem dostal i něco na víc. Nečekal jsem, že mě film sedne. Je to správně přepálené, hloupoučké a kupodivu taky i dobré. Režisér Jon Turteltaub moc dobře pochopil co točí a taky je to vidět. Nesnaží se o žádné mistrovské dílo, jen nás chce dvě hodinky bavit. A to se mu celkem dobře daří. Dost tomu pomáhá sympatické obsazení, které film táhne nahoru a hlavně herci dokáží prodat své postavy, že nám nejsou ukradený. Jasonu Stathamu tahle role moc sedla a je vidět, že ho i dost bavila. Ruby Rose má fajn úlohu a s přehledem jí zvládne. Rainna Wilsona moc nemusím, ale zde je umírněnější a v pohodě to odehraje. Moc hezky se koukalo na Bingbing Li, která mě dost bavila a její výkon se mi líbil. Film má pěknou a celkem i napínavou akci a já se u ní neudil. Jak už jsem psal je to správně přepálené, ale přepálenost nemusí nutně znamenat, že je to špatné. MEG: Monstrum z hlubin je povedená akční jednohubka, jenž mě pobavila a já si u ní odpočinul. ()

lykan9

Jediné, co stojí za to film vidět je začátek a závěr filmu. Vše ostatní je nudné a nezáživné. Postavy, až na pár výjimek, jsou neslané nemastné a vůbec mě to jako celek nijak neoslovilo. To si raději znovu pustím Útok z hlubin nebo Žraločí tornádo 2. ()

JohnSmith

Říkal jsem si jaký to bude asi průšvih, ale byl jsem nakonec mile překvapen. Je to sice hrozná kravina, ale moc pěkně natočená, svižná a místy i vtipná. ()

VanTom

Zábavné MEGavolovině (to se prostě nabízelo :)) celkem výrazně od půlky docházel dech a zamýšlený "highlight" na pláži s podvodní honičkou jak ze Star Wars už nepřekvapil. Klišovité jednorozměrné postavy ale ušly a bývali by si zasloužily i méně stupidní smrti, ovšem výprava, triky a především podmořské prostředí plus neustálý tah na branku (mluvilo, vysvětlovala i "zakoukávalo se do sebe" s mírou) nedávaly moc času na přemýšlení o všemožných (efektních) MEGanesmyslech. ()

Sany33

Jon Turteltaub je vo všeobecnosti veľmi priemerný režisér. Aj napriek tomu, že zatiaľ moc nenamútil vodu darí sa mu do svojich filmov obsadzovať celkom pekné mená a inak tomu nebude ani vo filme MEG. Ak sa v súvislosti s filmom spomína Jason Statham, môžete si byť istý že sa nejedná o romantickú zlátaninu ale o poriadnu akčnú pecku. Herec aj po päťdesiatke má svojim fanúšikom čo ponúknuť. Film sa odohráva na námornej plošine. Pri bežnom prieskume morského dna sa stane havária a posádka ponorky zostáva na morskom dne. kto iný by ich aj mohol zachrániť z kaše, ako náš milý Jason. Nebude to mať ale zas tak jednoduché lebo morský tým bádateľov sa rozhodol nasrať zlo, ktoré sa ad čias pravekých jašterov skovávalo na morskom dne. Za mňa ide o dosť obohrané klišé a to že je žralok zatiaľ najväčší akého sme mohli na filmovom plátne vidieť nijako nepridáva na tom že od čias Čeľustí sa toho veľa nezmenilo. Vypätých situácií bolo pramálo a hlavná kráska, kvôli ktorej sa náš hrdina nebojí obetovať aj vlastný život by mne osobne za to veru nestála. Tak náš milý Jon ani s týmto filmom dieru do sveta neurobí a zaradí sa iba do šedého povedomia katastrofickej kinematografie o útokoch žralokom. 48% ()

pursulus

A tu malou čínskou holčičku to nesnědlo… ani její maminku…¬                 Případné opoznámkování: uživ. slunicko2. ()

fabecc1222

Film, kde se Statham snaží hrát Willise v jeho nejlepších rolích, se bohužel obejde bez krutopřisných hlášek, extrémně přepálených momentů, či nechutně chutných vyvražďovaček nemůže v rámci svého žánru nabídnout nic jiného, než průměrnou, mozek vymívající podívanou. V podstatě takové Žraločí tornádo s MEGa rozpočtem, a bez té sebeparodie. Každopádně všechna žánrová klišé snad bez vyjímky splněna. ()

blackJag

Parafráze nejznámější monster hlášky myslím bude mluvit za vše: Mega-bestii nezabil Statham, mega-bestii zabila přístupnost. Tzn. žádný výživný (neřkuli nápaditý) gore, žádná viditelná radost z toho, že někdo dostane na hraní megalodona a slušný rozpočet, místo toho jen unavený Statham (ne unavený věkem, ale z toho, jak ho chtějí za každou cenu spářit) a přemrštěná stopáž. 40% ()

Stasz

Jásyn Statšunka ve své typické roli ve svém obvyklém živlu. Novodobý John McClane, který by i Titanik před Megalodonem spasil. Rybičky pekný, potápění v moři na nějakou dobu odložím. ()

zigíš

Milé malé (mořské) rodinné žůžo dobrodrůžo (!) sladké ženské pohledy, roztomilé dětské žvatlání, humor na samé hraně trapnosti ..uff.. film o MEGamonstru bez jakéhokoliv dramatu, napětí, krvi a jen JEDNA utržená končetina (!) zlaté Ajovi -a taky pravěké- piraně. Sic menší -na pohled- ve finále však krutě kousavější :) ()

drackula

Nelogické a deravé béčko, ale stále vcelku zábavné. Škoda tej prepálenej dĺžky a absolútnej neschopnosti gradovať dej. Keď sa konečne začne niečo diať, nastane zvrat, ktorý všetko vyrieši a postavy prešľapujú 15 minút na mieste. Záverečný "all-you-can-eat" masaker bol vcelku zábavný, ale málo krvavý. Pobavilo ale zväčša nudilo... 40% ()

Kurikmoon

No presne to čo som čakal. Kopec milučkých dievčat, jeden borec, jedna akčná scéna za druhou a jeden mega žralok. Počkať... ()

Jaro.Krafcik

Začiatočná nuda neodradila, akonáhle sa objavil megalodon napätie začalo stúpať a film mi prišiel o niečo lepším. Statham prekvapil že ani v takejto ulohe sa nestratil. Na odporúčania známeho fanúšika ktorý bol na tom v kine si užil efekty, zvuk, a atmosféru o niečo viac ako ja. Ale stále je to o niečo lepšie ako priemer. Ktorý ukazuje hodnotenie na csfd. 4* ()

mkubalikova

Ten žralok uplaval ze stejné laboratoře, jak příšery Ničitelé? Nebo to s tím filmem s Rockem nemá nic společného? Ptám se tak blbě, protože jsem kus neviděla. Tak jsem u toho vypla, až jsem usnula. 🐟 50% #iamtoooldforthisshit ()

m.a.t.o.

„Chvíľa nato, aby som ti povedal: 'Ja som to vravel'" – „Ty si to zobral iba kvôli tomu, však?" – „Presne tak" Roztomilá bejkovina. A teraz to nemyslím v zlom. Čakal som totiž niečo podstatne horšie, takže vo výsledku som spokojný. Hlavným plusom je, že tvorcovia boli uzrozumení s tým aký film točia, takže to poňali skôr béčkovo humorne, čo je iba veľké plus. CGI triky sú vydarené (možno to nestojí za komentár, ale pri niektorých blockbusteroch s vyšším budgetom i ambíciami to zďaleka nie je vždy samozrejmosť) a PG pussy rating vyžmýkaný (asi) na maximum. Herci i postavy ktoré stvárňovali ma bavili, takže ich postupná likvidácia one by one mi nebola ľahostajná, no a zabudnúť nesmiem ani na megalodonobijca Jasona, ktorý sa mi síce vo všeobecnosti do takéhoto projektu typovo nehodí, ale musím uznať, že tu mu to naozaj sadlo, posnažil sa chalan. Ak chcete vypnúť mozog po namáhavom dni, odporúčam. 55 % ()

Samuel L. Jackson jako prezident

Samuel L. Jackson jako prezident