Komisař Rex, mladá léta (TV film)

• Rakousko

Rex - The Early Years

Krimi / Komedie

Rakousko / Německo, 1997, 91 min

• mzss1

Tohle vůbec nepřipomíná Rexe. Najde se tu pár roztomilých scén s psím mládětem, ale to je asi tak všechno. Nefungovalo by to ani pro malé děti tenhle film. Odpad nedám, ale moc k tomu nechybí. Hodnotím s odř.ušima na 13% = *(23.1.2013)

• Stegr

20% - Za krásné a šikovné štěně...(20.1.2008)

• heyda

Zbytečný. Komisař Rex fungoval hlavně na začátku. První série byly výborné...pak se to propadalo a propadalo a propadalo až to spadlo sem do odpadu.(21.6.2010)

Ne ne, nemohu být tak přísná, jako ostatní hodnotící zde, ačkoli je naprosto chápu. Jako malá jsem na tento film mnohokrát koukala - měla jsem jej nahraný na VHS, tak jsem jej jistě už takových 13 let neviděla. Dnes by mi to jistě přišlo,( jako většina německých filmů ) jako škvár, ale ty vzpomínkové tři hvězdičky tomu dám. :)(22.12.2018)

• Dado

Už si ani nepamätám, koľko krát som tento film videl ešte ako malý chlapec. S rokmi však prichádza triezvejší pohľad na vec a ja skutočne pochybujem, že by som to dnes dokázal pozrieť čo i len raz dokonca, nie to ešte púšťať si tento film aj niekoľko krát za sebou v krátkom časovom úseku. Z nostalgie však musím aspoň 2 hviezdy dať. (30%)(29.4.2011)