Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

Darth Maul

Veľmi atraktívny pohľad za oponu profesionálneho basketbalového divadla cez chytľavý príbeh a zaujímavé postavy, ktorým divák úprimne praje úspech. Ako dlhoročný fanúšik najlepšej basketbalovej ligy na svete som si tento pekný film dokázal naplno vychutnať. Hviezdy NBA v ňom pôsobia autenticky a Adam Sandler šikovne využíva aj svoj dramatický talent. Je to krásny filmový darček pre ľudí, ktorí majú radi basketbal. ()

filipvrbik

Film plný skvělého basketu a streetballu, ale jinak je to jen to co už tu bylo.. Philadelphie a Rocky... Ale jako jinak dobrý...70% ()

Ollie235

,,I'll say one last inspirational thing to you: they can't kill you if you're already dead." Adam Sandler si ze sebe stále dokáže udělat legraci a roli basketbalového skauta/kouče si skutečně užívá, díky čemuž zvládá v pohodě táhnout celý film. Jinak se jedná o sice poměrně tuctový, ale velmi poctivě odvyprávěný sportovní příběh, který mě velmi bavil i přes to, že basketbal není ani zdaleka mým nejoblíbenějším sportem. ()

gumolit

Ukázalo sa, že Adam Sandler skutočne dokáže robiť filmy, ktoré nie sú komédie. Šokujúce, viem. Po tom, čo basketbalový skaut, ktorý má šťastie, objaví v zahraničí výnimočného hráča, privedie tento fenomén späť bez súhlasu svojho tímu. V tejto športovej dráme produkovanej Adamom Sandlerom po boku LeBrona Jamesa je dokonale vyrozprávaný dojímavý príbeh s úžasnými výkonmi samotného herca a skutočnej hviezdy NBA Juancha Hernangomeza. Od chvíle, keď sa Stanley (Adam Sandler) zoznámi s Boom (Juancho Hernangomez) a jeho rodinou, môžete okamžite vidieť, ako im to klaplo a aká silná je medzi nimi chémia. Príbeh je plný nečakaných dejových zvratov, ktoré udržujú diváka pripútaných počas celých 2 hodín, ktoré plynú veľmi hladko. Hoci tento film nie je označený za komédiu, aj tak sa na ňom zasmejete. No, samozrejme. Je to predsa Adam Sandler! Tento film neočakávane vzbudzuje v publiku výbuch emócií a zároveň prináša dôležité životné lekcie. Hudba podľa mňa skutočne pomáha filmu rozkvitnúť, pretože je úprimne ohromujúca a dokonale sa hodí k nálade, ktorú sa režisér snaží poskytnúť. Je pravda, že tam je klišé z filmov ako Rocky či Kokosy z pralesa a podobné, no niečo nové a originálne dnes ťažko už natočiť. Ono to funguje aj tak stále. Nakoniec, ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že tento film je nabitý slávnymi hráčmi NBA, fanúšikovia NBA si ho určite užili. . a ak ani nie ste fanúšik basketbalu užijete si ho tiež, pretože dej a produkcia sú fenomenálne. ()

bozka10

Basketbal moc nemusím a nezmení to ani Huste,ale to čo som videl ma skvele bavilo.Sandler sa vekom brúsi jak diamant a jeho energia vo filme je úžasná.Životná trefa má skvelú dynamiku a dobrý príbeh ktorý baví. ()

Muel

| Netflix | Preklišovitovo správne sfilmovaná cesta športovca, ktorú sme už videli x krát, ale ja som podľahol aj tak, pretože basketbal je proste ten najviac cool šport na svete a Sandler si filmy v posledných rokoch fakt nevyberá zle. Montáže zápasov a tréningov to najlepšie na celom filme, inak to mieri presne tam, kde by ste čakali a kde to tento film vyžaduje. Ale od Netflixu som to čakal horšie, čiže tie 4 dám a idem si trocha zahádzať. Viac TU. | Hodnotenie: 7/10 | ()

Flopik

Adam Sandler v trošku vážnejšej úlohe a mňa to teda bavilo. Príbehovo je to jasná premisa, neznámy hráč, ktorého nájde Agent, musí sa presadiť, raz je hore a raz dole. Pozerá sa nato však veľmi dobre a takéto príbehy mám proste rád. Bavil mi aj scouting, Adamovi rola sadla výborne a občas sa aj zasmejete. V dramatickej časti mi chýbalo  niečo viac a koniec mi prišiel hrozne rýchlo zbúchaný. Celkovo som sa bavil a 4* jasné. ()

zahadum

Po pravde šport a ja sa míňame, to ale neznamená ,že dobrý príbeh aj keď športový ma nezaujme. Naopak, podarilo sa to z dôvodov jasných. A - Sandler bol perfektne utlmený a presmeroval pozornosť filmu tam kam patrilo ! palec nahor ! ... B - Dobrý nosný aj keď už mierne ošúchaný príbeh o " americkom sne " podaný prekvapivo triezvo a bez pátosu ! palec nahoru ! C - Mierilo to na fandov basketballu a bolo z toho cítiť, že minimálne Sandler je v súkromí skutočný fanúšik tohto športu. Za mňa rozhodne silných 80 % ! ()

Helldo

Jako upřímně, to cameo je pro fanoušky NBA až neskutečný - Dr. J, Kenny Smith, AI, Boban, Luka, The Professor, Shaq, Barkley, Mark Jackson, Trae Y., Stevens, Doc, Dirk atd. Na druhou stranu taky upřímně, je to typická sportovní story nepřinášející nic nového. Za mě 3 hvězdy akorát. ()

Kopi1

Velmi pěkně natočený, Sandler hodně dobrej, spousta zápasů a tréninků a nějaké i to cameo. Za mě povedený a takový i oddechový sportovní film, který stojí za zhlédnutí. Netflix po ne moc úspěšných filmech konečně přišel s úspěchem. ()

rekkky

Hustle is perfect movie for easy evening, when you do not want to think much while watching a movie as the main story line goes very smoothly ahead and brings success for the main characters. Of course it is the completely typical Netflix production where it is describing very popular sport with look behind the scenes thanks to following scout who is convinced by his judgment about a young talented Spanish player. From the start of the movie, you could see that this project is hitting the right audience who is tuned on NBA and the timing of releasing is also during a time to support the hype about the NBA finals. Whoever wants to relax and smile in front of the TV, the Hustle will serve as a good movie for it. ()

yvona

Tohle je tak strašně obehraný, že jsem to viděla snad stokrát. A Zagarovo zpracování nepřináší absolutně nic, ale fakt ani,co by se za nehet vešlo, nového. Strašný. A výběr Sandlerovy rodinky už je jen třešničkou na dortu. ()

BOURQUE

Režisér Jeremiah Zagar za tému svojho druhého filmu zvolil: „cesta basketbalistu za úspechom.“ Problém je v tom, že celé vedenie príbehu, od samého začiatku až do konca, neobsahuje ani jeden taký prvok alebo moment, ktorý by sme z podobných filmov daného žánru nepoznali. Adam Sandler v roli človeka, hľadajúci nových basketbalových talentov(prípadne v roli trénera) sa po nejakom čase opäť odklonil od komickej dráhy a potvrdzuje, že role s menšou dávkou komických prvkov mu v niektorých prípadoch sedia lepšie. Jeho spolupráca s Juancho Hernangomez je na priemernej úrovni – trénovanie (na spôsob aka Rocky) a zachytenie ich spoločného vzťahu je podľa známych schém. Z hľadiska vedľajších rolí, všetci zvučnejšie mená (Ben Foster, Robert Duvall, Queen Latifah) sú na správnych miestach. Film je vyzdobený s menšou či väčšou prítomnosťou bývalých a súčasných hviezd NBA (mimochodom, jedným z producentov filmu je aj LeBron James). „The Vault“, okrem zachytenia priateľského vzťahu (kamarátstva) medzi dvomi ľuďmi, ukáže aj niečo zo zákulisia NBA (vedenie týmu, zaobchádzanie sa s hráčmi, thras talk, a podobne). Vypočítateľný film od začiatku až do konca, ale na jedno pozretie (a pre fanúšikov basketbalu) to neurazí. Film predovšetkým pre USA. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Olík

Civilní (myšleno, že ne sebe nenechává močit přežvýkavce) Adam Sandler a jeho, v dřívějších snímcích již avizovaná, náklonost k basketballu. Tohle prostě není komedie se sportovním tématem jako například Trestná lavice (r.2005)…tohle je regulérní sportovní film. Sice otřepané  from zero to hero klišé rozměrů Shaquilla O'Neala, ale strašně je z něho cítit láska k danému sportu. Já tohle mám rád, pot, slzy….no pain no gain….nějaký ten vtípek….a nakonec místo Japonce Nagano. Adam Sandler už za sebou své životní trefy bezesporu má (50x a stále poprvé, Komici, Klik), ale jestli bude pokračovat po téhle cestě, tak držím palce.  ps: Sandler si vždycky uměl vybrat s kým skočit do pomyslné filmového postele (Bowen, Barrymore, Mann, Hayek, Leoni, Aniston, Holmes nebo Beckinsale)……..to že jednou skončí v chomoutu s Queen Latifah jsem opravdu nečekal. ()

MickeyStuma

Další snímek Netflixu s BLM lebensbornem. Tentokrát se sportovní tématikou o objeveném talentu a snaze trenéra z něj něco udělat. Ano. Už zase. A je to nadmíru nevýrazný film. To je tak, když se chrlí snímky ohromnou rychlostí bez povšimnutí, že je to už dávno na úkor kvality. Hlavně tomu nepomůže typická netflixovská propaganda jedné rasy, kde má bilý trenér černou manželku, se kterou má mulatku, která je navíc černější než matka. No jasně. Trenér je podivín se svými životními marasty snažící se vytrénovat dalšího podivína s talentem na basketbal. Ten je rasově také běloch. Záměr? To se později ukáže. Jejich charakterových podivností je tolik, že jde onen basketbal spíše do ústraní, čímž vyznívá jen jako bohapustá kulisa v pozadí. Vážně to má být sportovní film? Závěrečný basketbalový zápas je ten nejhorší, co kdy bylo k vidění. A ty rasistické urážky černého protihráče už jsou teprve za hranou. Obráceně to být nemohlo? Aha, to už by rasismus skutečně byl, jak známe z reálného života z fotbalu. Ano, takže bílá rasa hlavní postavy je skutečně záměr. Jako celek naprosto vyumělkovaný film postrádající živost, nadhled, sportovní nadšení a nějaké ponaučení. Takže nic než další zbytečný film. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023