Reklama

Reklama

Epizody(7)

Obsahy(1)

Legendární lovec odměn Boba Fett (Temuera Morrison) se vrací spolu s nájemnou vražedkyní Fennec Shand (Ming-Na Wen) na písečnou planetu Tattooine, aby uplatnili svůj nárok na území, kterému dříve vládl zesnulý zločinecký lord Jabba the Hutt. (JasonCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (164)

dO_od odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Omlouvám se deváté epizodě, kčertu, omlouvám se Skryté hrozbě, hlavně se ale omlouvám sám sobě, že jsem si tímhle peklem vůbec musel projít. Tohle nejsou Star Wars, tohle je parodie na Star Wars, doslova to nejhorší, co kdy v tomhle univerzu vzniklo, nejzbytečnějších šest hodin mýho života a naprostý odpad. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Po velmi příjemném Mandalorianovi s roztomilým baby Yodou je třeba konstatovat, že to nejlepší na Boba Fettovi je... Mandalorian a baby Yoda. Spin-off o Boba Fettovi je jinak bohužel fádní, generické a ničím nepřekvapivé papouškování schématických příběhů, které postrádají ten správný náboj, emocionální hloubku, propracované charaktery a zkrátka nějaký ten sofistikovaný tah na branku. Důvod, proč se na seriál kupodivu nedívá špatně je vděčné sci-fi prostředí hvězdných válek, tentokrát okořeněné westernem tak, jak to proslavil mnohem povedenější Firefly. 6/10 ()

Reklama

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Není to sice taková pecka jako Mandalorian, ale pořád je to mezi TOP sci-fi seriály. Největším minusem TBoBF jsou postavy ... tam, kde Mandalorian představil jednu nesympatickou postavu (mechaničku, kterou hraje vysloužila umělkyně ochotnického divadla), v TBoBF je jich nespočet ... a bohužel jedna z nich je právě hlavní představitel. Bobu jsem měl do existence tohoto seriálu fakt rád, byl to badass bounty hunter ... tady je to pacifistický sluníčkář, který vše chce řešit dialogem a jako naivní klučina všem hned uvěří. Navíc nevim jak je to možné, si Temuera Morrison vydupal, že bude skoro celý seriál vystupovat bez helmy ... tímpádem ho v akčních scénách mnohdy nemůže zastupovat žádný kaskadér. Další špatné postavy je hipster motorkářský gang ... mají to být sirotci, co žijou z ruky do huby ... přitom nosí nejdražší designérské hadry, mají ty nejlepší cyber-doplňky a jezdí na naleštěných motorkách (WTF?). Ale naštěstí i Disney se v polovině pláclo přes rypák, a začaly masivní změny a přetáčky, čili v posledních 3 dílech je Boba Fett jen minimálně a zachraňuje to opět Mando (a další) ... a jak jsem psal na začátku, co se seriálové sci-fi produkce týče, tak je to pořád TOPka ... scénář sice je hloupý, ale pořád se tu něco děje, výprava je drahá, CGI na úrovni filmové produkce a v každém díle se dočkáme i nějaké akce. Jinými slovy, všechny ostatní rádoby drahé space opery v televizi jen smutně můžou přihlížet. Notička na závěr ... byl bych rád, kdyby se Disney na nějakou druhou sérii vysrali, anebo aby urychleně překopali charakter Boby Fetta. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

První díly byly takové neslané, nemastné. Musel jsem se přeorientovat na jiné postavy a zvyknout si na Bobu, kterej se mi lehce protivil už samotým jménem. Nejen jméno bylo ale tím důvodem, proč jsem ho nemohl vystát. V prvních dílech totiž neudělal nic, čím by mě přesvědčil a dokázal mě naplno zaujmout. To nejlepší na celém seriálu tak bylo to prostředí, které mě drželo v přesvědčení, že bude líp. A líp opravdu nastalo. Cirka v polovině série se totiž objevil starý známý Mandalorian, Grogu a kopa akce, která se vlastně s posledním dílem ne a ne zastavit. Nakonec tedy po rozporuplném začátku epické vyvrcholení, které bych ani nečekal. Ač seriálový sidekick, tak k Mandalorianovi bližší, než bych tušil. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Čistokrevný Star Wars western, kde si tvůrci tak trochu dělají co chtějí a jsou pro fan servis ochotní obětovat konzistenci základního příběhu. Boba je plný flashbacků, na dva díly klidně odskočí odvyprávět co je s nejnovějším Skywalkerovým žákem a demoluje Tatoine ve stylu Godzilla vs Kong Kong. Dobře se na to kouká, ale Star Wars mají navíc. ()

Galerie (80)

Zajímavosti (50)

  • Malý droid BD, kterého vidíme v hangáru, je odkazem na herní adaptaci „Star Wars Jedi: Fallen Order“. (UncleMorty)
  • Ústředí píseň na konci tohoto dílu je pozměněna a neutrální citoslovce jsou v části písně vyměněny za jméno ústřední postavy. (Sidarius)

Související novinky

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

Seriálová Ahsoka verbuje záporáka

13.02.2022

Zatímco proslulý námezdní lovec Boba Fett svou seriálovou pouť již čerstvě završil, dle mnohých kritiků a fanoušků snad i nadobro, hrané Star Wars univerzum se na streamovací službě Disney+ teprve…

Disney+ najednou chybí předplatitelé

Disney+ najednou chybí předplatitelé

12.11.2021

Streamovací služba Disney+, spuštěná přesně před dvěma lety, díky filmům Star Wars, marvelovkám, baby Yodovi (alias Grogu) i pandemii dlouho zažívala raketový růst počtu předplatitelů. Finanční…

Star Wars Patty Jenkins odloženy na neurčito

Star Wars Patty Jenkins odloženy na neurčito

08.11.2021

Oznámení chystaného Star Wars filmu Rogue Squadron od režisérky Patty Jenkins (Wonder Woman) přišlo kdysi s velkou pompou. Nyní se ale zdá, že dostanou přednost jiné projekty, zatímco Disney snímek…

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

Hayden Christensen se vrátí v hrané Ahsoce

24.10.2021

Studio Disney se naplno začalo soustředit na produkci nových hraných Star Wars seriálů, jež zatím alespoň u fanoušků sbírají daleko lepší ohlasy jak ty filmové. Po Mandalorianovi tak už letos o…

Reklama

Reklama