Hlavní hrdinové Earthrealm jsou napadeni Shao Kahnem a jeho armádou, což vede k velkému násilí a krveprolití. Lord Raiden osloví Elder Gods, aby navrhl řešení, a to závěrečný turnaj mezi Outworld a Earthrealm, kde se zapojí Johnny Cage, Sonya Blade a Jax. Scorpion se vydává na cestu, aby našel mystické prsteny, které by se mohly dostat do nesprávných rukou ke zničení vesmíru. Osud, který visí na vlásku, je nyní v jejich rukou. (HanzoBureshi)

Han22

Stejně jako první díl absolutní masakr. Všechny kouzla, fatality, obrovská porce brutality, nečekané úmrtí hlavních postav a +/- příběh druhé hry. Tvůrci dokonce ukázali (marnou) obranu pomocí moderních zbraní. Mínusy bych našel, je to brutálně přepálený, občas s šíleným střihem a ty postavy a dějové linie z dalších dílů byly zbytečné. Ale jako fanoušek světa Mortal Kombatu nemůžu jinak než 5*. ()

CaptainCzech

Snímek je poměrně dobrý a zabaví, bohužel nic extra to není. Souboje nejsou tak vymazlený jako v předchozím filmu a to co dělají z Johnyho Cage je pro mě jako fanouška smutný. Příběh je fajn a celkové rozšíření světa Mortal Kombat funguje. Animace je stále na kvalitní úrovni. Celková kvalita určitě zaostává za jedničkou, každopádně mnohonásobně doporučuji víc, než letošní hraný film. Za mě solidní 3* a jsem zvědav co se nám představí příště. ()

zberatel

SonGokussj má pravdu, je to blbé keď niekomu zlámu kosti (robotickú ruku) a on v ďalšej scéne je ako nový, to je asi moja najväčšia výtka k tomuto pokračovaniu skvelého Scorpion's revenge. Fatality brutality ako sa na Mortal Kombat patrí a iXtr3m3 asi nevidel invincible keď tvrdí že brutality nemajú v animovanom svete obdoby. ()

Likan7

Ta totální OP Liu Kanga se mi upřímně už trochu zajídá, a to jsem nikdy hry nehrál. Dvojka Legends je každopádně o chlup horší než Škorpionův díl. Úvod je parádní, ale jak se dostaneme do turnaje, přestal mě film bavit. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu u Mortal Kombat řeknu, ale být film ze 2/3 o příběhu (a že jich tenhle vesmír má) a z 1/3 o soubojích, bylo by to lepší. Akce je totiž celkem nepřehledná, šíleně rychle sestříhaná a divák si ne nemůže pak moc užít. Stále je ale jakýkoliv animovaný Mortal Kombat o 2 třídy výš než libovolný hraný. ()

Clark_Kent

No dalo se kouknout, od Scorpionovi pomsty nic převratného. Akorát ta spolupráce Johnnyho Cagea a Sonji klapala, celkem dobře. Podobně to měli i Sub Zero a Scorpion, ovšem tam byla cítit trochu s nedobrovolnost. Ale to v příbězích už dávno napsálo bylo. ()

cerdax2

Vypnete mozek, pohodlne se usadte, k ruce si dejte oblibene piti a/nebo dobrutky a nechte se hodinku a pul unaset dalsim z pribehu ze sveta MK. 75% ()

HanzoBureshi

Asi před měsícem jsem viděl Scorpion's Revenge dost mě to překvapilo, protože já animáky moc nemusím. A teď tu máme pokračování (Battle of the Realms), který mě neokouzlilo jako předešlý díl. Tohle bylo takové mišmaš, ale je tu opět dost akce, krve a dost umírání, které bych u někoho ani nečekal, a také je tu opět Johnny Cage a jeho hlášky, takže se i pobavíte. Mé hodnocení: 5/10 ()

Marcecek

Tento diel som videl s odstupom od prvého, tak už sa mi horšie porovnáva, ale áno mám taký pocit, že to bolo o čosi slabšie ako jednotka. Ale určite nie nekukateľné, miestami som sa dobre bavil, krvavé scény mi tam pasovali, a celkom ma aj zaujímalo ako tento príbeh dopadne. Určite sa revolúcia nekonala /asi ani evolúcia/, ale na krátke popoludnie strávené s animovanou jednohubkou to stačí. ()

Fearghast

Dlouho jsem se takhle nenasmál, něco tak příšerného jsem opravdu nečekal :-D Vždycky když jsem si říkal: "Ne, to nemyslí važně, to nemůže být tak hloupé", mě tento film naprosto překvapil ... je to tak hloupé, je to tak plné klišé. ()