Syn pláže (TV seriál)

Pobřežní lýtka

Son of the Beach

Pobrežné lýtka

Komedie

USA, 2000–2002, 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis, Victoria Silvstedt, Gary Coleman, Erik Estrada, Shaun Toub, Bill Maher, Iva Hasperger, David Graf, Leslie Jordan, Tyler Mane, Adam Carolla, Buck Kartalian, Fabio, Mark Hamill, Lee Majors, Alan Thicke, Vincent Pastore, Ian Ziering, Musetta Vander, Pat Morita, Neil Patrick Harris, David Arquette, Joanna Bacalso, James O'Shea, Joan Van Ark, Maureen McCormick, Richmond Arquette, Jason Alexander, Rance Howard, Todd Bridges, David Starzyk, Len Lesser, James Black, Al White, Andray Johnson, Gervase Peterson, Rib Hillis, Daron McFarland, Robert Donavan, Jimmie Walker, Harry Anderson, Candace Kita, Jack Riley, Morgan Brittany, Brian George, William Schallert, Wendy Goldman, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Michael Ensign, Nick Jameson, Kristen Miller, Lydia Look, John Salley, Roman Varshavsky, Gary Dell'Abate, Kristof Konrad, Rex Lee, Natashia Williams, Daran Norris, Beetlejuice, Gretchen Becker, Preston James Hillier, Doug Cox, Chip Zien, Dana Lee, Ron Yuan, Billy Beck, Chuck Pacheco, Barry Livingston, Lynne Marie Stewart, Rick Marotta, Matt Falletta, Stephen Mendillo, John O'Hurley, Angelica Bridges, Frank Sinatra Jr., Rick Scarry, Robert Alan Beuth, Gloria Gifford, Steve Vinovich, John Reilly, Deborah Harmon, Bumper Robinson, Alberto Vazquez, Rachel York, Darla Haun, Mark L. Walberg, Tim Herzog, John Vargas, Linda Kim, Michael DeVorzon, Hank the Angry Drunken Dwarf

Parodie na Baywatch se ohromně podařila.Dříve ji dávala Nova pod názvem Syn pláže a Notche,toho brutálního tvarohovýho plavčíka daboval Pavel Soukup.Poté ji začala vysílat Prima Cool kde byl sice jiný dabing,ale to mi vůbec nevadilo.Hlavní hrdinky jsou opravdu hezké a obzvlášť na Jaime Bergman je nádherný pohled,Roland Kickinger jako nabušenej německej borec taky nemá chybu.Ale největší hvězda je bezpochyby Timothy Stack jako Notch.Tenhle seroš je opravdu dost trhlej,místami trošku trapnější ale to nevadí.Já se bavil od prvního až do posledního dílu.Breky-breky:D(9.4.2013)

Seriál, kterej si dělá srandu ze všeho možnýho, ale úplně nejvíc sám ze sebe :-) vynikající parodie, která nechá vklidu jen ty největší suchary. A navíc je i na co se dívat, že :-D nezaslouženě nízké hodnocení si vysvětluji jedině tím, že dávku neuvěřitelně zábavné hovadiny i pro nejprostší vrstvy zkrátka rádoby intelektuálové neunesou. A nebo je to tak jednoduché, až jim to dělá problém pochopit. :)(15.1.2011)

Parodie nejen na pobřežní hlídku, navíc za ní nezaostává ani co do vzhledu plavčic. Vtipné momenty střídají ty trapné (ještě víc záchodový humor než v South Parku), ten nejvtipnější je asi samotný nepřeložitelný název. Co se mi líbí je, jak je levně seriál natočen a že se za to nestydí (např. obří slepice v ulicích je natočena jako slepice kráčící po angličácích). Potěší spoustu cameí kdysi slavných herců, v poslední třetí sérii ale dost chybí starostka Massengilová se svým synem.(19.11.2011)

Největším trumfem této koniny je téměř naprosté odpoutání od jakýchkoli souvislostí s realitou, čímž okamžitě indikuje, že jde o hříčku, kterou nelze brát vážně, což ovšem nebrání samožerům v tvorbě kritických odsudků. První minutu prvního dílu jako by mě ovanul dech ZAZ a jejich Police Squad - zcela nesmyslné titulky a absurdní repliky. Pak už se vše podstatně zhoršuje. Nejvtipnější jsou právě ty pubertální slovní hříčky (B.J. Cummings, Free BJ, ...), které dabing spolehlivě zazdí nebo uvede v trapnost (Cocktopuss - Kokoťák), a (jak již poznamenal uživatel Matty) pašování žhavých scén do děje po vzoru gagů z Family Guy. Prostě: Rozkošná demence.(16.9.2010)

"Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka" - tak to sedí dokonale. A i když ke konci seriál evidentně ztrácí dech a v posledních epizodách je opravdu hodně vidět, že v rámci původního námětu jaksi není už o čem psát, hlášky Notche Johnsona nebo Chipa Rommela nemají chybu. Ženská část týmu zase více než dostatečně vyplní vizuální stránku, takže i přes slabší konec pořád dobrá zábava.(31.7.2013)

• - Spoiler: Těhotenství Jaime Bergman bylo zakomponováno do scénáře. (Caszidy)

• - Producentem a scenáristou seriálu je známý moderátor a herec Howard Stern. (korbitch22)