Syn pláže

(seriál)
  • Česko Pobřežní lýtka (více)
USA, (2000–2002), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis (více)

Série(3) / Epizody(42)

Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka nabídne parodie Pobřežní lýtka.
Kdo to tu zmatkuje ve žlutých plavkách? Záchranářský tým SPF 30, který má sílu slunečního ochranného faktoru číslo 30!
Možná vám dnes připadá jako parodie už sama slavná předloha sitcomu - The Beach neboli Pobřežní hlídka, ale nenechte se mýlit, to je slabota! Nenávidíte Pobřežní hlídku? Milujete Pobřežní hlídku? Tak si nenechte ujít sitcom Son of the Beach neboli Pobřežní lýtka, protože to si teprve užijete.
Trávili jste dětství u Pobřežní hlídky a David Hasselhoff a Pamela Anderson ve vás rozechvívají něžné vzpomínky na sladké chvíle před telkou? Dobře, zamáčkněte nostalgickou slzičku a těšte se na slzy smíchu, byť poněkud svatokrádežného. Myslíte si, že nic legračnějšího než Davidovy zpomaleně rozpohybované mocné plece při běhu se sirupově sladkým hudebním doprovodem už ani nemůže být? Omyl, to jste ještě neviděli jeho karikaturu, tvarohovitého Notche Johnsona, jak se natřásá na pláži v tangách. Protože Notch je rozhodně cool! (oficiální text distributora)

sako44

Jestli tohle má být parodie na pobřežní hlídku, tak nevím jestli se u toho mám smát nebo brečet. Věřte mi to. Notch Johnson a jeho squadra azzura. Na jednu stranu, tolik trapného jsem opravdu dlouho neviděl, a to že jsem toho viděl hodně. Na druhou stranu, prostě takovýmu jantorovi, jako je NOTCH, ty 3 hvězdy dát musím. ()

Kam3L

1* za neodolatelnou Jaime, 1* za nádhernou Leilu, 1* za překrásnou Kimberly a 1* za humor. Za celek jen 50%, protože 3 naolejované krasavice v hlavních rolích a např. Victoria Silvestedt, ve vedlejší, nevytrhnou mnohdy nevyužité, velmi často až příliš slaboduché - viz. Kokoťák útočí, zápletky. Šlo by z toho vyždímat mnohem víc humoru. Je to sice kravina až na samý kraj trapnosti, ale jako oddechovka je to ucházející. ()

brutalbagr

Seriál Pobřežní lýtka je bláznivá parodie a nic jiného od něho nemůžete čekat. Pokud nemáte rádi tento žánr, nebude se vám líbit ani samotný seriál, naopak pokud se rádi občas "ulétnete" a zcela neintelektuálně až primitivně pobavíte, nebudete zklamáni praštěně-laskavým humorem Syna pláže. Hodnotím 85% ()

korbitch22 odpad!

pokud se budu chtít pobavit nad nablblými dialogy a luxusními roštěnkami v bikinách,pustim si pobřežní hlídku,tohle nemá s humorem nic společného a je až zarážející,že jedním z tvůrcu je Howard Stern,což zjevně svědčí o jeho delší intoxikaci omamnými látkami,protože dřív to byl drak,teď je jen hloupoučké prasátko. ()

Paviozo

Pro někoho naprosto dokonalý seriál, pro druhé odpad. Pro mě rozhodně to první. Perfektní Roland Kickinger, skvělé holky, tanga zařízlá až těsně pod prsa, skvělý oldschool look. A samozřejmě Notch "El Notcho" Johnson, kterému na škole docela šel basketbal. Byl známý jako Magic Johnson :). Škoda jen že s dabingem se zde ztrácí spousta skvělých vtipů, povětšinou mířené na B.J. Cummings - Free BJ je naprosto perfektní. Ale i Eda Psárský jako pes Steve má něco do sebe. Naprosto srdcová záležitost když vás to chytne. ()