Syn pláže (TV seriál)

Son of the Beach

Pobrežné lýtka

Komedie

USA, 2000, 43x30 min

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis, Victoria Silvstedt, Gary Coleman, Erik Estrada, Shaun Toub, Bill Maher, Iva Hasperger, David Graf, Leslie Jordan, Tyler Mane, Adam Carolla, Buck Kartalian, Fabio, Mark Hamill, Lee Majors, Alan Thicke, Vincent Pastore, Ian Ziering, Musetta Vander, Pat Morita, Neil Patrick Harris, David Arquette, Joanna Bacalso, James O'Shea, Joan Van Ark, Maureen McCormick, Richmond Arquette, Jason Alexander, Rance Howard, Todd Bridges, David Starzyk, Len Lesser, James Black, Al White, Andray Johnson, Gervase Peterson, Rib Hillis, Daron McFarland, Robert Donavan, Jimmie Walker, Harry Anderson, Candace Kita, Jack Riley, Morgan Brittany, Brian George, William Schallert, Wendy Goldman, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Michael Ensign, Nick Jameson, Kristen Miller, Lydia Look, John Salley, Roman Varshavsky, Gary Dell'Abate, Kristof Konrad, Rex Lee, Natashia Williams, Daran Norris, Beetlejuice, Gretchen Becker, Preston James Hillier, Doug Cox, Chip Zien, Dana Lee, Ron Yuan, Billy Beck, Chuck Pacheco, Barry Livingston, Lynne Marie Stewart, Rick Marotta, Matt Falletta, Stephen Mendillo, John O'Hurley, Angelica Bridges, Frank Sinatra Jr., Rick Scarry, Robert Alan Beuth, Gloria Gifford, Steve Vinovich, John Reilly, Deborah Harmon, Bumper Robinson, Alberto Vazquez

Parodie nejen na pobřežní hlídku, navíc za ní nezaostává ani co do vzhledu plavčic. Vtipné momenty střídají ty trapné (ještě víc záchodový humor než v South Parku), ten nejvtipnější je asi samotný nepřeložitelný název. Co se mi líbí je, jak je levně seriál natočen a že se za to nestydí (např. obří slepice v ulicích je natočena jako slepice kráčící po angličácích). Potěší spoustu cameí kdysi slavných herců, v poslední třetí sérii ale dost chybí starostka Massengilová se svým synem.(19.11.2011)

Zdařilá odpověď na proslulý seriál Pobřežní hlídka. Ne všechno tu ale spolehlivě funguje. Největším kladem jsou zástupy spoře oděných slečen a také Jaime Bergman parodující Pamelu Anderson. Některé díly jsou výborné, ale rušivým elementem je až amatérská režie, a fakt, že nápad zparodovat Baywatch, se asi po pěti dílech obehraje a začne nudit.(23.2.2009)

Parodie jak má být. Hlavní hrdina je idiot, kterého všichni zbožňují, zbytek osazenstva má IQ velikosti prsou ženské půlky squadry, Debilní zápletky a ještě horší řešení. Hodný nácek sypající brutální hlášky a úžasný situační humor. Škoda, že to byla až tak strašná sračka, jinak bych o plném počtu hvězdiček nepochyboval. 90%(5.1.2017)

Zprvu se mi tento seriál jevil jako čistý odpad. Přemluvil jsem se ale skouknout dalších pár dílů a zjistil jsem, že to není tak hrozné jak se na první pohled zdá. Občas se tu totiž vyskytne i nějaký ten humor a ne jen trapné výroky u většiny postav. To ale k dnešním parodiím bohužel patří, jak se zde už psalo. Dal bych dvě hvězdičky, ale nakonec dávám tři, za některé hostující hvězdy (Mark Hamill, David Graf, Neil Patrick Harris a David Arquette) :-)(15.7.2011)

Je tam spousta vody jako v Pobřežní hlídce, běhají tam pěkný kozatý holky jako v Pobřežní hlídce, jenom některé ty rozhovory jsou smysluplnější než v Pobřežní hlídce.. No, on originální seriál Pobřežní hlídka mi někdy připadá jako parodie sama na sebe. Tím pádem jsou Pobřežní lýtka parodie na parodii..(12.8.2009)

• - Producentem a scenáristou seriálu je známý moderátor a herec Howard Stern. (korbitch22)

• - Spoiler: Těhotenství Jaime Bergman bylo zakomponováno do scénáře. (Caszidy)