Reklama

Reklama

Syn pláže

(seriál)
  • Česko Pobřežní lýtka (více)
všechny plakáty
Komedie
USA, (2000–2002), 15 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Hrají:

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(42)

Obsahy(1)

Ještě větší ňadra, ještě větší svaly, ještě menší mozky než Pobřežní hlídka nabídne parodie Pobřežní lýtka.
Kdo to tu zmatkuje ve žlutých plavkách? Záchranářský tým SPF 30, který má sílu slunečního ochranného faktoru číslo 30!
Možná vám dnes připadá jako parodie už sama slavná předloha sitcomu - The Beach neboli Pobřežní hlídka, ale nenechte se mýlit, to je slabota! Nenávidíte Pobřežní hlídku? Milujete Pobřežní hlídku? Tak si nenechte ujít sitcom Son of the Beach neboli Pobřežní lýtka, protože to si teprve užijete.
Trávili jste dětství u Pobřežní hlídky a David Hasselhoff a Pamela Anderson ve vás rozechvívají něžné vzpomínky na sladké chvíle před telkou? Dobře, zamáčkněte nostalgickou slzičku a těšte se na slzy smíchu, byť poněkud svatokrádežného. Myslíte si, že nic legračnějšího než Davidovy zpomaleně rozpohybované mocné plece při běhu se sirupově sladkým hudebním doprovodem už ani nemůže být? Omyl, to jste ještě neviděli jeho karikaturu, tvarohovitého Notche Johnsona, jak se natřásá na pláži v tangách. Protože Notch je rozhodně cool! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (167)

kingik 

všechny recenze uživatele

Zdařilá odpověď na proslulý seriál Pobřežní hlídka. Ne všechno tu ale spolehlivě funguje. Největším kladem jsou zástupy spoře oděných slečen a také Jaime Bergman parodující Pamelu Anderson. Některé díly jsou výborné, ale rušivým elementem je až amatérská režie, a fakt, že nápad zparodovat Baywatch, se asi po pěti dílech obehraje a začne nudit. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Něco jsem se s Mitchem zpomaleně naběhal po sluncem zalitých plážích a navíc mám mimořádně vyvinutý smysl pro pochopení chtěné debility, takže mi nevadí, že záchranáři Notche Johnsona vyměnili oblíbenou červenou barvu plavek za neméně výraznou žlutou, protože správný poměr steroidy vs. silikony zůstal zachován. Velkým plusem však je, že na pozici plavčické jedničky došlo k výraznému posunu k lepšímu. Notch je totiž švihák na svém místě. Rýpal by jistě upozornil na jeho řídký vlas a holou hruď, ale hustota porostu pod plavkami dává na tyto drobnosti zapomenout. Notchovi také chybí pár decimetrů na výšce, muskulaturu svědomitě nechává zamčenou doma a sluneční paprsky se od jeho kůže odrážejí takovou rychlostí, že nestihnou zanechat nejmenší barevnou stopu. Notch je však kromě své neoddiskutovatelné krásy rovněž vražedně inteligentní, takže závěrečné hlubokomyslné poučení netne do živého jen velmi povrchního diváka. Považuji však za nutné upozornit diváky napadené nemocí zvanou inteligence, aby se tomuto skvostu vyhýbali velkým obloukem, protože každý díl lýtek oslabuje jejich chorobu o dvě procenta. ()

Reklama

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Dokonalá záležitost s úchvatným Rolandem Kickingerem v jedné z hlavních rolí. Neuvěřitelná sranda, ale co vám budu povídat, na to se musíte podívat sami!;) Ale pozor, tenhle humor ani zdaleka nesedne všem a jestli se Son of the beach někdy dostane do širšího povědomí, je zřejmé že zdejší hodnocení z momentálních (jaro 2008) 80% opadne. Škoda.. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Stupidní. Neuvěřitelně a neodolatelně. Zárukou vtipnosti každé epizody je krom Chipových briskních naci-postřehů nápadnost cest, jakými tvůrci do děje pašují naprosto zbytečné „žhavé scény“. Nebýt dabingu, z nějž přes světlé chvilky (vojín Š. Ulín) cítíte, že jste o mnohé ochuzováni, půl hvězdičky přidám. 85% ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Toto je zřejmě seriál pro ty, kteří se rádi smějí vlastní erekci. Pobřežní hlídka, kterou možná, teoreticky měl tento seriál parodovat se od něj neliší v ničem podstatném, snad krom frekvence pokusů o vtip a vyšší míry trapnosti, která se ani přes svoji zjevnou záměrnost nestává ničím víc... než trapností. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama