Syn pláže (TV seriál)

Son of the Beach

Pobrežné lýtka

Komedie

USA, 2000, 43x30 min

Jaime Bergman, Roland Kickinger, Leila Arcieri, Kimberly Oja, Timothy Stack, Lisa Banes, Amy Weber, Corey Feldman, Tracy Dali, Simon Helberg, Jenna Lewis, Victoria Silvstedt, Gary Coleman, Erik Estrada, Shaun Toub, Bill Maher, Iva Hasperger, David Graf, Leslie Jordan, Tyler Mane, Adam Carolla, Buck Kartalian, Fabio, Mark Hamill, Lee Majors, Alan Thicke, Vincent Pastore, Ian Ziering, Musetta Vander, Pat Morita, Neil Patrick Harris, David Arquette, Joanna Bacalso, James O'Shea, Joan Van Ark, Maureen McCormick, Richmond Arquette, Jason Alexander, Rance Howard, Todd Bridges, David Starzyk, Len Lesser, James Black, Al White, Andray Johnson, Gervase Peterson, Rib Hillis, Daron McFarland, Robert Donavan, Jimmie Walker, Harry Anderson, Candace Kita, Jack Riley, Morgan Brittany, Brian George, William Schallert, Wendy Goldman, Casey Sander, Dan Tullis Jr., Michael Ensign, Nick Jameson, Kristen Miller, Lydia Look, John Salley, Roman Varshavsky, Gary Dell'Abate, Kristof Konrad, Rex Lee, Natashia Williams, Daran Norris, Beetlejuice, Gretchen Becker, Preston James Hillier, Doug Cox, Chip Zien, Dana Lee, Ron Yuan, Billy Beck, Chuck Pacheco, Barry Livingston, Lynne Marie Stewart, Rick Marotta, Matt Falletta, Stephen Mendillo, John O'Hurley, Angelica Bridges, Frank Sinatra Jr., Rick Scarry, Robert Alan Beuth, Gloria Gifford, Steve Vinovich, John Reilly, Deborah Harmon, Bumper Robinson, Alberto Vazquez, Rachel York, Darla Haun

Parodie na Baywatch se ohromně podařila.Dříve ji dávala Nova pod názvem Syn pláže a Notche,toho brutálního tvarohovýho plavčíka daboval Pavel Soukup.Poté ji začala vysílat Prima Cool kde byl sice jiný dabing,ale to mi vůbec nevadilo.Hlavní hrdinky jsou opravdu hezké a obzvlášť na Jaime Bergman je nádherný pohled,Roland Kickinger jako nabušenej německej borec taky nemá chybu.Ale největší hvězda je bezpochyby Timothy Stack jako Notch.Tenhle seroš je opravdu dost trhlej,místami trošku trapnější ale to nevadí.Já se bavil od prvního až do posledního dílu.Breky-breky:D(9.4.2013)

Něco jsem se s Mitchem zpomaleně naběhal po sluncem zalitých plážích a navíc mám mimořádně vyvinutý smysl pro pochopení chtěné debility, takže mi nevadí, že záchranáři Notche Johnsona vyměnili oblíbenou červenou barvu plavek za neméně výraznou žlutou, protože správný poměr steroidy vs. silikony zůstal zachován. Velkým plusem však je, že na pozici plavčické jedničky došlo k výraznému posunu k lepšímu. Notch je totiž švihák na svém místě. Rýpal by jistě upozornil na jeho řídký vlas a holou hruď, ale hustota porostu pod plavkami dává na tyto drobnosti zapomenout. Notchovi také chybí pár decimetrů na výšce, muskulaturu svědomitě nechává zamčenou doma a sluneční paprsky se od jeho kůže odrážejí takovou rychlostí, že nestihnou zanechat nejmenší barevnou stopu. Notch je však kromě své neoddiskutovatelné krásy rovněž vražedně inteligentní, takže závěrečné hlubokomyslné poučení netne do živého jen velmi povrchního diváka. Považuji však za nutné upozornit diváky napadené nemocí zvanou inteligence, aby se tomuto skvostu vyhýbali velkým obloukem, protože každý díl lýtek oslabuje jejich chorobu o dvě procenta.(4.5.2012)

Nádherná paródia nielen na Baywatch. Systematické zosmiešňovanie klasík ako Exorcista (The Sexorcist) alebo Day of the Jackall (Day of the Jackass) na dennom poriadku. Veľmi vtipné rubriky (záverečné ponaučenie- Oh, hi teens, Notch Johnson´s here; odporúčanie po titulkách). Veľmi perverzné narážky (Attack of the CockToPuss, Lickma Bevers, Suckma Cocks). A sranda ako blázen.(19.7.2008)

Seriál, kterej si dělá srandu ze všeho možnýho, ale úplně nejvíc sám ze sebe :-) vynikající parodie, která nechá vklidu jen ty největší suchary. A navíc je i na co se dívat, že :-D nezaslouženě nízké hodnocení si vysvětluji jedině tím, že dávku neuvěřitelně zábavné hovadiny i pro nejprostší vrstvy zkrátka rádoby intelektuálové neunesou. A nebo je to tak jednoduché, až jim to dělá problém pochopit. :)(15.1.2011)

• korbitch22

pokud se budu chtít pobavit nad nablblými dialogy a luxusními roštěnkami v bikinách,pustim si pobřežní hlídku,tohle nemá s humorem nic společného a je až zarážející,že jedním z tvůrcu je Howard Stern,což zjevně svědčí o jeho delší intoxikaci omamnými látkami,protože dřív to byl drak,teď je jen hloupoučké prasátko.(5.1.2011)

• - Spoiler: Těhotenství Jaime Bergman bylo zakomponováno do scénáře. (Caszidy)

• - Producentem a scenáristou seriálu je známý moderátor a herec Howard Stern. (korbitch22)