Washington Sentinels patří k nejsilnějším týmům profesionálního amerického fotbalu a podle všeho jsou na nejlepší cestě k vysněnému poháru. Jenže jednání o nových smlouvách a platech nedopadne podle představ fotbalistů a tým vstoupí čtyři zápasy před koncem sezóny do stávky. Majitel týmu Edward O'Neil je však odhodlán dohrát zápasy podle plánu a pověří bývalého trenéra Jimmyho McGintyho, aby sestavil tým stávkokazů, kteří by hráče donutili stávku ukončit dřív, než bude pozdě. Jimmy nabídne místo v čele náhradního týmu Shanemu Falcovi, který kdysi býval považován za velmi slibný talent. Po jedné katastrofální porážce však zcela ztratil sebevědomí. Tým je sestaven ze ztracených existencí. Dokáže McGinty takovou partu změnit v tým schopný vyhrát? Při pohledu na první katastrofální tréninky se to zdá naprosto nemožné. I když možná pomohou roztleskávačky v čele se sympatickou Annabelle Farrellovou, které musí řešit podobný problém jako hráči. (TV Nova)

Brano

Klasický americký scénar, kedy outsideri dokážu vyhrávať aj napriek tomu, že im nikto neverí. Vyhrajú a získajú si srdcia fanúšikov. V tomto prípade postúpia do play-off. Dejové klíše by som už nejako zvládol, pretože športové filmy mám rád, ale toto bola naozaj nuda. Už len to, že sa jedná o americký futbal je pre mňa dosť nezaujímavé a zábery z ihriska ma vyslovene nebavili. Keby to bolo aspoň lepšie spracované, ako je napríklad výborný film " Remember the Titans". Taktiež ani herci ma veľmi nepresvedčili. A ku komédii to ma veľmi ďaleko. Pre mňa podpriemerný film, podobných je kopa. ()

george82

Film ze sportovního prostředí a ještě v takovým obsazení. Musím říct, že chemie mezi Hackmanem a Reevesem funguje parádně a film náramně utíká. Bavil jsem se maximálně a dostal jsem to co jsem očekával. ()

knihovna

I stokrát omletý motiv se dá natočit tak, že předčí ty předcházející zpracování - a to je přesně tenhle film. Výborně zpracované, výborně zahrané, výborní herci. Navíc dobrá muzika k tomu. Dal bych i pět, ale přeci jenom už to je ohraný i když v tomto případě výborně zpracovaný příběh. ()

Bratr

Velmi podobný koncept jako u "Major league". Náhradníci jsou stejně jednoduší, stejně předvídatelní a hlavně - stejně zábavní. Tomuhle říkám stereotyp na úrovni! ()

Chladek

Tento film je poněkud jiný, než ty, na které jsem z prostředí amerického fotbalu zvyklý. Zde jde všechno moc rychle a než se nadějete, už jste uprostřed děje. Líbí se mi, že film je realistický. Ne že začnou hned vyhrávat, nebo tak, a taky, že na konci nedostanou např. nějaké nabídky, či tak podobně. Přišli, zabodovali, odešli. Film (je to možná tím, že filmy kolem amer. fotbalu mám rád) se mi hodně líbil. ()

route60

Americký fotbal nemusím vím oněm kulový ale Náhradníci jsou výborná komedie se spoustou skvělých herců, opravdu zábavný sportovní film. ()

exoomer

Boze kto taketo sracky vobec nataca? Po prvych 10 sekundach filmu kazdy aspon trosku inteligentny clovek dokaze presne uhadnut, o com film bude a ako bude co nasledovat. A dokonca je ten film aj "vtipny". Asi tak ako Geriho hra. HAHA. Ani neviem preco som tomu nedal odpad. ()

PoNoruška

Jedno klišé střídá druhé, to se nadá popřít. Já osobně jsem se po dlouhé době zasmála tam, kde to autoři filmu zamýšleli. ()

Dr.Lazarus

Tak trochu to pripomína paródiu na ANY GIVEN SUNDAY, ako povedal už kolega fishki niektoré scény a hudba sú až príliš podobné. Ale to tomuto filmu vôbec neuberá na kvalite. Práve naopak. Scenár je vážne vtipný a herci podávajú slušné výkony. I keď koniec bol celkom plný klišé, pre mňa jasných 80%. ()

imaginer21

Čistič lodí, prodavač, vězeň, majitel hospody, dva vyhazovači, sumo zápasník a člen SWAT. Gene Hackman jako kouč a směsice lehkých holek coby roztleskávaček. Zní to nemožně na hru amerického fotbalu? No, když je čistič lodí bývalý hráč Shane Falco a na starost si ho vzal Keanu Reeves, je těžké uvěřit, že tahle kombinace bude nejlepším sportovním komediálním filmem všech dob. A taky že jo! ()

DansteR

"Every athlete dreams of a second chance, these men lived it."...Jedna z těch lepších sportovních komedií. Fajn obsazení, které se ve filmu i co se dialogů týče neztratí. Film díváka vyloženě vtáhne do děje a ten pak jen napjatě sleduje jak to s náhradníky dopadne. K závěru film dosává i slušné grády, takže určitě doporučuju. I nesportovně založeným diváků. Já jsem více než jen spokojen takže pěkných 80% ()

Disha

Určitě mnozí z vás budou tvrdit,že tento film čerpá z mnoha jiných filmů a že tento žánr se neustále dokola opakuje.Je to sice pravda,ale i tak jsem se docela u tohoto filmu docela bavil,tak proč mu nedat 4 :) ()

Jirka1111

Náhradníky jsem viděl (zatím) 3x. A musím konstatovat, že ačkoli nemám zas až tak moc sportovní filmy rád, tento miluji a řadím ho mezi své nejoblíbenější filmy. A okamžik prvního polibku, při kterém hrají The Police, je značně romantický ;-) . Výborná komedie, která mi připomíná heslo No future! ()

Spike86

Film s hodně předvídatelným scénářem plným klišé se dvěma kvalitními herci, kteří zde ale nepředvádí nic světoborného. Scénář jim toho moc neumožnil. Bylo to ale relativně zábavné a nenudilo to. 74% ()

Psokocka

Otřepané neoriginální téma v kombinaci s předvídatelným příběhem. Přidáme pár hezkých holek, vtipných obézních černochů, trenéra srdcaře, kouřící trosku se zázračným kopem, známý ksicht do hlavní role, šíleného vojáka a hurá, dobro v podobě zašlých hvězd porazilo zlo představované současnými hráči. ()

Riddler

Môj najobľúbenejší film z prostredia amerického futbalu (a športu vôbec). Veľmi vtipný aj po druhom, tretom opakovaní :-)) Nápad nabrať hŕstku 'nobodies' a hrať 'professional football' asi nieje originálny ale tento film originálny rozhodne je. Kopec vtipných scén, zopár hlášok a hlavne dojem z tohto filmu hneď nevyprchá. Ozaj dobré a odporúčam na zdvihnutie nálady. ()