Washington Sentinels patří k nejsilnějším týmům profesionálního amerického fotbalu a podle všeho jsou na nejlepší cestě k vysněnému poháru. Jenže jednání o nových smlouvách a platech nedopadne podle představ fotbalistů a tým vstoupí čtyři zápasy před koncem sezóny do stávky. Majitel týmu Edward O'Neil je však odhodlán dohrát zápasy podle plánu a pověří bývalého trenéra Jimmyho McGintyho, aby sestavil tým stávkokazů, kteří by hráče donutili stávku ukončit dřív, než bude pozdě. Jimmy nabídne místo v čele náhradního týmu Shanemu Falcovi, který kdysi býval považován za velmi slibný talent. Po jedné katastrofální porážce však zcela ztratil sebevědomí. Tým je sestaven ze ztracených existencí. Dokáže McGinty takovou partu změnit v tým schopný vyhrát? Při pohledu na první katastrofální tréninky se to zdá naprosto nemožné. I když možná pomohou roztleskávačky v čele se sympatickou Annabelle Farrellovou, které musí řešit podobný problém jako hráči. (TV Nova)

majec4

Ľahká športová komédia, ktorá má neohurila extra humorom, ale malo to taky sympatický look. Reeves je proste sympaťák. Tu mu sekunduje aj Hackman. Inak dosť klišé, ktoré vidieť aj v iných podobne ladenych filmoch. Ale bavilo ma to. ()

nessbeal

Dost dobra a kvalitna sportova komedia, skupina okolo Falca je teda ozaj epicka. Nemozem tomu stale uverit, ze som sa o tomto filme dopocul az teraz po 12ich rokoch od vyroby. Americky futbal, o ktorom som nic nevedel, je pre mna spanielska dedina aj nadalej. Vobec som sa nesustredil na hru, ale len na vtipy vo filme. ()

Johnny

Ďalší film so športovou tématikou. Síce dosť nereálny (z pozberancov sa za týždeň ozaj nedá postaviť prvoligový mančaft) ale myšlienka je pekná a ukazuje o čom šport vlastne má byť. ()

Trešlson

Jeden z těch lepších filmů ze sportovního prostředí se sympatickými postavami v čele s Hackmanem a Reevesem a ani trocha tej romantiky v tom nevadi. ()

Colleague

Nadprůměrná americká komedie, zdůrazňuju americká, protože jsem snad ještě neviděl jinou komedii kde by ty americký filmografický prvky tak vyčnívaly, to je taky ten důvod, proč nedávám plné hodnocení. ()

nikolafojtu

Miestami sa to snažilo byť nasilu vtipné a pri tom to nie je vôbec potreba, tento film má čo ponúknuť, Keanu Reeves trošku nevýrazný, ale veď presne o tom bola jeho rola. Takže zas jeden americký film, ktorý nikam nevybočuje, či do plusu, alebo do mínusu.. 70% ()

char_t

Celkem obstojný sportovní kousek. Za zmínku stojí taky dobrý výběr hudebních kousků, které tu zazní... ()

Warlukyn

Solidně emotivní filmek s DJ Bulvou :). Jenom mě zarazila klasická koncepce vyhodíme srdcaře, ale najednou to bez něj nejde a hned se objevuje v kabině a najednou to s ním jde, přece jenom je to cápek z Matrixu ten je jinde. ()

herák

z těhle klišé filmů jeden z těch lepších..o dost..nicméně mi pocit opět zklamal nově udělanej dabing..což teda nehodnotím, i když věřím že v původním znění by...co to kecám..zůstanu u toho že z těhle klišé filmů je to jeden z těch lepšíc..o dost ()

Olík

Pro mne jednoznačně jeden z nejlepších snímků se sportovní tématikou vůbec. Otřepaná outsiderská klišé, humor, nám stále nepříliš známý americký fotbal....já to miluju! Nečekejte od pofiderní bandy ztracených existencí žádné veletoče nebo stoje na hlavě. Jde jenom o takový zeleninový salátek v jídelníčku sportovcově.....ale ani nedokážu přesně říci proč, ale salátek zatraceně zábavný. ps: nebudeme si hrát na hrdiny - vždycky, když začnou ten svůj taneček tak mám najednou nějak vlhčí zornice. ()

levente

Příjemně romanticko-komediální snímek. Nejlepší jsou v něm tanečky fotbalistů na píseň I will survive. A taky ty dvě blonďaté roztleskávačky. Ne vážně, ten tanec je opravdu super. ()

Dabel.2000

Tento film je opravdu úžasný, skvěle zvolení herci, např, Keanu Reeves v hlavní roli září. Gene Hackam v roli kouče prostě nemá chybu.A nádherná Brooke Langton ve své asi životní roli. Myslím si, že film je vynikající komedií pro všechny. Líbí se mi i příběh, který má určitě něco do sebe. Tento film vřele doporučuji. ()

Jeand´Boa

Tak takto má vypadat sportovní komedie...příběh a výtečně promyšlené osoby, které to samozřejmě táhnou i díky svým představitelům...chlapci nemají o co přijít a nemají ani budoucnost, ale rozjedou takovou show, že na tento film již nelze zapomenout... ()