Doktorka Kellerová (TV seriál)

Drama / Psychologický / Krimi

Česko, 2016 - 2017, 20x50 min

Daniel Hádl

Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Marek Vašut, Miroslav Etzler, Míra Nosek, Zuzana Kajnarová, Barbora Mottlová, Ota Jirák, Oldřich Vízner, Justin Svoboda, Ondřej Pech, Jaromír Dulava, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Nicola Votavová, Jakub Koudela, Gabriela Vránová, Blažena Hlasová, Danica Jurčová, Kamil Halbich, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Dana Morávková, Vanda Hybnerová, Kateřina Pindejová, Tereza Šefrnová, Ladislav Frej ml., Marek Pospíchal, Ondřej Daniš, Václav Liška, Kateřina Sedláková, Leoš Juráček, Miriam Chytilová, Jan Plouhar, Zdeněk Hruška, Petr Semerád, Irena Kristeková, Zuzana Skalická, Kristýna Dušák, Marek Lambora, Kateřina Macháčková, Peter Pecha, Jan Šrámek, Igor Bareš, Miroslav Sabadin, Lucie Šteflová, Lucie Radimerská, Jiří Vojta, Filip Sychra, Nikola Orozovič, Jindřich Žampa, Alena Mihulová, Martin Preiss, Jan Révai, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ladislav Frej st., Andrea Černá, Tomáš Dastlík, Lenka Vahalová, Štěpán Havlín, Vladimír Čapka, Zdeněk Dušek, Tereza Bílková, Pavel Rímský, Berenika Suchánková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Pavel Kříž, Jáchym Kučera, Simona Prasková, Petr Buchta, Veronika Gajerová, Pavel Zedníček, Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, Lucie Benešová, Josef Vrána, Oldřich Hajlich, Tereza Blažková, Patricie Soukupová, Kateřina Pechová, Marie Boková, Jana Bernášková, Ondřej Kavan, Jaromír Soukup, Jarmila Švehlová, Jana Gýrová, Pavel Řezníček, Hana Igonda Ševčíková, Alice Bendová, Lenka Zahradnická, Dana Sedláková, Miloslav Mejzlík, Lukáš Rous, Antonín Mašek, Jiří Maryško, Jan Kříž, Adéla Petřeková, Lucie Furmanová, Pavel Dohnal, Josef Horák, Alfred Šrámek

Komentáře uživatelů k TV seriálu (37)

• Jara.Cimrman.jr

"Na první pohled to byla jasná bipolární afektivní porucha." S tím se nedá nesouhlasit, protože tuto závadu by diagnostikoval i slepý automechanik. Ovšem doktorka Kellerová tasí diagnózy na počkání, topí se v debilních dialogových vlnách a ve finále dodává právu nějaký ten lidský rozměr. To se mi líbí víc, než orgánům činným v trestním řízení. Já jsem se tedy několikrát pokusil strávit v její blízkosti pár minut a ačkoli to neumím diagnostikovat, tak na to, abych viděl celý díl od začátku do konce, skutečně nemám schopnosti.(6.2.2017)

• Crocuta

Jane Halifaxová říznutá dr. Housem po česku... tedy rádoby.(15.9.2016)

• triatlet

Plytký scénář, statické herectví = made in Barrandov. Inspirace tureckými telenovelami?(27.8.2016)

• Marthos

Prostoduchý seriál, ve kterém se producírují leda herecké hvězdičky nižší až nijaké svítivosti. Scénář 0%. Herci 0%. Režie 0%. Absolutní šmíra a ztráta času.(4.9.2016)

• Tommassi3

Psychiatra by zjevně potřebovali zejména (nes)tvůrci těchhle bulvárních řemeslně nesmírně mimo(jdoucích) šmír.. Jistě nejde o nikterak z barrandovské žumpy vybočující projekt, což ovšem nikterak nesnižuje, či spíš nezvyšuje onu nekvalitu tohoto seriálu, o jeho nesmysl(upl)nosti ani nemluvě.. Zvýšení se tak dostává pouze mému diváckému krevnímu tlaku !! Obludná břečka, jaké tuzemské televize vyprodukují jako při pásové výrobě do roka metrák, aby bloudi, co se dříve nazývali herci, mohli zaplatit své složenky.. Honza Šťastný, nad nímž jsem už dávno zlomil hůl, toho budiž krásným dokladem.. Nicméně máme své lidové kvazikomedie, tak proč ne i lidové kvaziseriály, že ?! Tahle žumpa se bohužel zdá neuvěřitelně bezedná..(26.8.2016)

Po prvním dílu seriál zatím nedosahuje na původní dílo - Stopy života. A trochu mě také překvapilo, že je to kvalifikováno jako kriminální seriál. No ale Šťastný a to jeho oťukávání s Brožovou je rozkošné. S každým přibývajícím dílem se mi seriál líbí víc a víc.(16.7.2016)

Podle hodnoceni, obsazeni a produkce jsem cekal velky pruser, ale naopak jsem byl celkem prijemne prekvapeny a za to pridam jednu hvezdicku v hodnoceni. Skoda spatne psanych dialogu a monotonni kamery. A Brozova v hlavni roli serialu? Proc ne, myslim, ze si svoje odehrala a cely serial tahla celkem dobrym smerem. Bavila me tim svym hranim, ze rozumi dane problematice a hlavne..., jak si hraje s ostatnimi muzi.(24.12.2016)

• LadyPupu

Jsem pro zavedení útrpnýho práva a toho, kdo zafinancoval natočení tohohle paskvilu, bych přivázala ke sloupu a bičovala elektrickým kabelem.(30.8.2016)

• tuntavala

Stale stejny vyraz.(23.9.2016)

• sofiapetra

Tak jsem schválně byla zvědavá, co dokázala krásná Kateřina vytěžit se sňatku s mediálním magnátem Soukupem, kromě toho, že je na všech titulních stranách jeho periodik - a musím konstatovat, že i když její postavu, psychiatričku Lýdii Kellerovou, jednu z postav nechvalně impotentních Magnuskových Stop života, dokázali vyčlenit a udělat ji vlastní seriál - svěřili to do rukou opět amatérům. Soukupe, styď se! :) Unylejší a nudnější příběh, včetně děsivých dialogů, abyste pohledali. Druhému dílu už šanci nedám (ani jako kulise k žehlení).(27.8.2016)

• SimpanzJi

Kdybych neměl alergii na Brožovou a kdybych neměl alergii na TV Barrandov, tak dám čtyři, ale tyhle alergie mám. Jinak pilotní díl zachánil Nosek, a Šťastný to celkem drží. Pilot za 3 hvězdy(17.7.2016)

• Hapretor

K. Brožová je atraktivní žena, ale jako herečka je otřesná, fakt nemožně zamrzlá, afektovaná, ... smůla ...(30.8.2016)

• lubospoti

Ale jo..na Barrandov tenhle seriál patří jako prdel na hrnec. Naprosto zapadne do pokleslé úrovně této televizní stanice.(9.6.2017)

• Jonatána

Katastrofa. Pořád jsem říkala, že Kateřina Brožová trochu hrát umí. Ale neumí. Neuvěřitelně pitomé, neživotné dialogy, naprosto totálně nezahrané. Jediný tvor, který tam opravdu hrál(a za toho je ta jedna hvězda), je Jan Šťastný jako soudní znalec, jinak těžký sexuální loudil, kerý při pohledu na Brožovou slintá a na večeři zve snad každou babu v seriálu. Ale hrál a bavil mě. Katuš Brožová má svou televizi, on Barrandov je vůbec taková skládka odložených hvězd :-).(2.9.2016)

• subic

Na Barrandově dávají ty turecké telenovely, takže inspirace? Že do toho vlezou i Etzler a Vašut, to už je opravdu úpadek českého herectví a nutnost vydělávat si, jak se dá.(5.9.2016)

• Terezinka198

Na další část opravdu už nemám nervy.(9.9.2016)

• ForGump

SuperKateřina se vrací a vrací se veliká spousta klišé, předvídatelnosti, jednoduchosti a Marek Vašut. Často mi přišlo, že tento seriál kopíruje něco z jiných seriálů, akorát to nedovede ani pořádně zkopírovat. Navíc mnohdy se postavy baví o úplném ničem. V každém případě, kdy se jedná o produkci okolo Magnuska nebo jemu příbuzné, musí člověk přemýšlet, zda se posunulo alespoň něco kupředu. A musím říct, že technicky to alespoň nějak vypadalo, i když hudba byla příšerná a kamera si někdy vymýšlí zbytečnosti. Herecké výkony už také nejsou jen prostoduché, docela se mi líbila postava Jana Šťastného, ale že by to bylo na Národní to také ne. Sečteno podtrženo lepší než Stopy života, ale v barrandovském případě slovo lepší ještě neznamená dobré. 20%(16.7.2016)

• Mamlas

Má to úroven Ulice, total brak, blejt.(28.4.2017)

• Kokutek

Inteligent blba zahraje, ale blbka intelektuálku ?(24.8.2016)

Na Barrandově si zřejmě uvědomili, že vedle Šlágru jsou jedinou televizí, která ještě nevyrukovala s vlastním krimi seriálem. Vzhledem k dosavadní žumpoidní produkci této televize se dal očekávat velký malér, nic dobrého neslibovalo ani obsazení Brožové do hlavní role. Kupodivu se však žádný mega průšvih nekonal, herci se oravdu pokouší o herectví, obraz nepůsobí dojmem, že ho někdo natáčel na iPhona, dialogy nenapsal adolescent z pomocné školy a celé to nepůsobí dojmem, že filmaři točili tempem 2 díly za jedno dopoledne.(26.8.2016)

<< předchozí 1 2