Frank Martin, bývalý příslušník speciálních jednotek vycvičený k zabíjení, si jde do podzemních garáží pro auto. U okénka se zastaví krásná dívka a žádá o pomoc s pneumatikou. Je komplicem skupiny zlodějů aut. Frank se s nimi ovšem rychle vypořádá a jede vyzvednout malého Jacka do školy… Frank krátkodobě pracuje jako řidič u vysoce postaveného příslušníka protidrogové policie v Miami Jeffersona Billingse. S malým Jackem se rychle spřátelil, což oceňuje i jeho půvabná matka Audrey. Otec, který se po roce vrátil domů, se zajímá jen o svou práci: právě se chystá významná konference šéfů světových protidrogových centrál. A právě v této souvislosti byl najat i jistý Gianni Chellini, který má za úkol unést malého Jacka… Má se to stát během návštěvy lékaře, kam Frank chlapce veze. Gianni a jeho kumpáni doktora i sestru zabili a vydávají se za ně. Chystají se chlapci píchnout injekci s nově vynalezeným virem, který po čtyřech hodinách aktivace začne působit. Navíc se nakazí každý, na koho chlapec později dýchne. Cílem gangsterů ale není chlapec, nýbrž jeho otec: právě Billings má být synem nakažen a následně nakazit všechny účastníky konference. To ovšem zatím Frank ještě neví… (TV Prima)

blondboss

Druhé pokračovanie Kuriéra je podľa mňa oproti jedničke trapasom. Stupídne dialógy z jedničky tu ešte vygradovali, akčné scény síce fajn, ale niektoré zábery boli tak zlé a prepálené, že to neviem ani opísať, hlavne v poslednej polhodinke. Miestami sa na to nedalo ani pozerať. A záporák nič moc, aspoň na tú Katy sa dalo pozerať. Ako akčná jednohubka na vyprázdnenie hlavy po ťažkom týždni fajn, ale očakával som naozaj viac. 50 % ()

luke774

Auta jsou to úchvatnáobě!!! Ale BMW má pravděpodobně lepšího manažéra na prezentaci vozů (jinak by kurýr, prohánějící se v jedničce taky v BMW, neměnil vůz). Dílko nabídne, kromě nádherných aut a dochvilnosti hlavního hrdiny, který vždy dodrží slovo, ještě skoro nahou pistolnici na jehlových podpatcích.a především hodně stupidní příběh. PS: Audi dokáže i létat, pokud jste to nevěděli! A Frank? Ten umí všechno! ()

Dzoumen

To byl masakr. Druhý díl je určitě horší, než předchozí díl, už kvůli příběhu. Příběh byl, tak nadprůměrný, akce byli výborný a postavy taky tak nadprůměrný. Kurýra mám oblíbený jako film, už z důvodu paradních akcí s příběhem, který se v každém filmu nevidí. Délka filmu k takovýmu filmu akorát sedí, není to zbytečně zdlouhlavý. Podle mě, by všechny díly měli mít, tak aspoň o 10% víc. 70% ()

blazma

Po prvním filmu, to vypadá že nezákonné kurýrství pověsila naše postava na hřebík a teďkom dělá osobního řidiče jedné zámožné rodince. Samozřejmě víme co je to za film a tak na sebe nějaká zápletka nenechá dlouho čekat a opět povaha hlavního charakteru musí zachránit svět. ()

esmoke

Narezova akcni jizda, ktera poradne usadi do sedadel. Rozhodne o tridu lepsi nez prvni dil. Lidicky co maji radi akci si to poradne uziji, ti co nemaji, vubec nechapu proc by se na to meli koukat, ti at si kousou nehty a moci kapesnicky u oskaroveho dojaku. V ramci zanru zatim to nejlepsi co se da shlednout (vcetne Utrzeny z retezu). ()

romulus

No musím přiznat že jednička se mi celkem líbila. I když šlo celkem o houby, tak ty akční scény měli spád a dobře to do sebe zapadalo. Ve dvojce to bylo podobný, ale už tomu něco chybělo, scény byly taky dobře natočené, to že neměly logiku jsem překousl už minule, ale i tak už to nebylo prostě ono. Proto ty tři hvězdičky jsou hodně slabý!!!! ()

wir2k

Tenhle film si podle mě nejvíce vychutnají především diváci po lobotomii, co se reality týká je to naprostý úlet, to co se tam děje to se nedá ignorovat a každej člověk se nad tím musí pozastavit. Na druhou stranu, ale komu na tom při sledování tohoto žánru záleží? 1* za auto, 1* za rvačky a 1* za "sexy roštěnku zabijáka":-D ()

Skeevee

No a me se to libilo mozna i vic nez jednicka, pravda, ze tu uz si moc nepamatuju, ale tohle me pobavilo. Udelala bych z toho akcni komedii, pac ty kousky, co Frank (Statham) predvadi jsou vtipny a "husty" zaroven =))) a proc nemit slabost pro nektery prumerny filmy? ;) ()

Hawkeyep

Tak tady to je neobvyklá blbost. Jestli Kurýr jedna vám v nějakém momentu přišel ujetý, tak tento film radši absolutně ignorujte. A to už nemluvim o nudné, nezajímavé, debilní zápletce. ()

MaxQ69

Upřímně nechápu jak mohl Okrsek 13 dosáhnout lepšího ohodnocení. Kurýr 2 pochází od stejných producentů a myslím, že je na co se dívat. Každopádně je tu víc ke koukání než na Okrsku 13. Perfektní akce a napětí až do konce filmu. To je Kurýr 2. Samozřejmě to není žádný filmový zázrak, ale je to skvělá akční podívaná, která rozhodně stojí za zhlédnutí. Originální akční scény, originální souboje. 80% ()

Hrus

OK, tak uznávám, že tady je ten scénář už hodně infantilní. Nicméně pořád tu máme drsňáckého Stathama, cool spoře odděnnou hitmanku, vychytávkové souboje a svižnou hudbu. Škoda finální nepovedené bitky v letadle. ()

`barocco

Pred deti prilis dospelacke a teda nevhodne, pre dospelych prilis detske. Beckovy film v Ackovom prevedeni... Besson pise take rozpravky pre dospelych. Ked ma teda niekto tazku sichtu v praci za sebou obcas nezaskodi vypnut a pozriet si Franka Martina v podani Jason Stathama ako sa tazke situacie zvladaju jednoducho a bez rozpakov. Kto by nazatuzil riesit svoje trable s podobnou noblesou.... ()

david666

místy stupidní dialogy, místy pěkné honičky a místy trapné triky, které hned odhalíte - ale kdo je AUDIfil a stačí mu jen čumět na auta - OK. POZN:do role hlavní záporačky mohli vybrat teda lepčí dělo, když už tam chodí ve spodním prádle:-) ()

Groower

Blbina, ve které to už dost přeháněli. Statham opět za boha, protože co dokáže popírá všechny fyzikální i jiné zákony. Přesto ho mám rád a i u této šílenosti jsem se místy bavil. ()