Maximální limit

Maximálny limit

Two for the Money

Drama / Thriller / Sportovní

USA, 2005, 118 min

Zaručený tip na tento film o sázení nedám, je to takový ten sobotní večer, který zaplácne dvě hodiny u výkonu Al Pacina, jemuž role trochu odebírala na síle charismatu (tak jak ho znám z jiných rolí Kmotra atd.), ale věřím, že místy klišé, místy komedie, tento film může potěšit. Není to úplně sázka na nejistotu...větší šance než hodit si mincí.(6.4.2017)

VIM proč si Pacino vybral tenhle film. Nemuel jsem si ani jít zakouřit abych to viděl. Ale mimo něj to je sračka. Sračka. Sračka bez debat. A ten hlavní herec je strašnej idiot. Připomělo mi to '21', akorát '21' bylo ještě mnohem horší. Takže vlastně kdyby tam ten Pacino nebyl, hodil bych to do tříděnýho. Mimochodem, víte že tohle natočil DJ Caruso? Heheheheh..(7.9.2009)

• Martin741

Reziser D. J. Caruso by si ma tymto filmom vobec neziskal. Je to len dalsia nudna variacia o stavkach, ktora miestami dost nudi. Matt McConaughey- ho nemam rad /jo, jo furt spochybnujem ten udajny herecky megatalent/ a Rene Russo /Lethal Weapon 3/ tu uz vyslovene vadila. Hlavne ked tato herecka vobec nevie hrat, ba dokonca ani hadzat xichty na pousmiatie sa. Fakt hroza, ucast Ala Pacina /Kmotr 1 - 3/ som mal absolutne na haku. 30 %(15.11.2014)

Se sázením jsem před dlouhými léty, v porevoluční době rodící se svůdné sirény jménem Fortuna, trochu koketoval, záhy toho naštěstí nechal, ale kdyby mi dělal poradce a byl tak sugestivní jako McConaughey ve scéně, kdy se poprvé představuje televiznímu publiku (mimochodem nejlepší moment filmu), tak bych snad vsadil i poslední svoje úspory :o). Celkem příjemná konverzačka o tom, že štěstí tu není pro každého na věky a že určit ten správný tip je velká alchymie. Al Pacino tradičně skvělý (viděl někdo tohodle chlapa blbě hrát?), Rene Russo má sice krásné vlasy, ale její postava je tu celkem zbytečná a náhled do charakterů a pocitů hlavních tří postav je nepřesvědčivý. Kdyby zůstalo jenom u sázení a věcí kolem, jako v první svižné hodince, šel bych s hodnocením výše. Takhle jen ideální průměr na zabití jednoho nudného večera.(30.3.2006)

Sympatická žánrovka těžící z dalšího fantastického Pacinova výkonu. McConaughey jako mladý talent ukazuje své kvality. Sázení jsem nikdy neholdoval a moje tipy vycházeli jen, když jsem se s nikým nesázel, ale tyhle tipy jsou horký jako texaský sluníčko. První stoupající linie je krapet lepší než ta klesající, stále ale výborná podívaná. To se vsaďte!(20.3.2015)

• - Natáčelo se v kanadském Vancouveru. (M.B)

• - Film je natočen podle skutečného příběhu Brandona Linka, který používal pseudonym Mike Anthony. Ve filmu jsou jména změněna na Brandon Lang a John Anthony. Skutečný Brandon Link se dokonce ve filmu objeví, jeho role je označena jako "Muž, který zdraví Brandona". (novoten)

• - Dan Gilroy, manžel Rene Russo, napsal roli Toni přímo pro svou manželku. Sestra Russo se dokonce jmenuje Toni. (novoten)