Maximální limit

Two for the Money

Maximálny limit

Drama / Thriller / Sportovní

USA, 2005, 118 min

Sázky na sport mají obrat 200 miliard dolarů za rok. Na světě je spousta sázkařů, co mají SVOJE potřeby. Volejte si pro naše rady. Zcela zdarma. Volejte a chtějte Johna. Vyděláme prachy ...... Jste vtaženi do hry, ve které jde o úspěch a hlavně o PRACHY. Máte možnost nahlédnout pod pokličku Walterova sázkařského impéria a sledovat úspěchy a růst Johnyho Anthonyho. Až máte strach, že to jednou skončí. A o to tady samozřejmě jde. Štěstí je totiž pomíjivé. Je to drama, které přesahuje hranice toho, co jste mohli vidět. Zde se totiž sází na štěstí. Výtečný Al Pacino!!!!!!, super McConaughey a R.Russo. Mám rád, filmy, které jsou o něčem. Třeba o životě. Zvlášť, jsou-li inspirovány skutečnou událostí.(5.1.2007)

Tohle je přesně film který si užívám. Byla to paráda. Tohle je moje krevní skupina. 4* ať nežeru :D(27.8.2013)

Nejlepší z celého filmu je Al Pacino na toho jsem taky vsadil svůj maximální limit, když jsem si pouštěl tento film.(5.3.2007)

"Moc se mi líbíte a já vám." Je hezké, když dva chlapi mají mezi sebou od začátku jasno, ale tipování výsledků zápasů NFL je poněkud prapodivné zaměstnání. Zvlášť, když výsledek většiny zápasu většinou závisí na tom, zda v poslední vteřině zápasu (ne)najde míč ty správně černé atakované ruce.(29.12.2010)

Film je stejně povrchní jako postavy v něm, což nezachrání ani záchvěv jisté změny v závěru. Někdo tento koncept může považovat za pozitivum, já nikoliv.(16.7.2011)

• - V čase premiéry filmu bolo číslo do Walterovej televíznej šou (1 800 BET ON IT) skutočne používaným kontaktom poradenskej kancelárie športových tipov. (U_S_O)

• - Dan Gilroy, manžel Rene Russo, napsal roli Toni přímo pro svou manželku. Sestra Russo se dokonce jmenuje Toni. (novoten)

• - Natáčelo se v kanadském Vancouveru. (M.B)