Sonny Crockett a Ricardo Tubbs jsou nejlepší detektivové v Miami Vice. Mají nejmodernější zbraně, rychlá auta i čluny a všechno to se nebojí použít v boji s organizovaným zločinem. Rico je ten mírnější s poklidným životem a ženou, kterou miluje. Naopak Sonny je jeho pravým opakem. Jsou informování o úniku velmi citlivých dat, který vedl k masakru dvou federálních agentů a rodiny přítele jednoho z informátorů. Budou pracovat v utajení a vyšetřování je zavede přímo na práh brutálních zabijáků a do spletité sítě mezinárodních drogových překupníků. Ale jejich téměř rutinní práce je narušena ve chvíli, kdy se záletník Sonny zamiluje. Jeho láskou se totiž stala Isabella, žena obchodníka se zbraněmi a drogami. Pro Crocketta a Tubbse začíná hra na ostří nože. Oba jsou postupně tlačeni ke zdi a rozdíly mezi policajty a lumpy se nebezpečně stírají. (TV Nova)

marosson

Trosku zmateny pribeh, Colin mierne nesympaticky...napriek tomu si tri hviezdicky zasluzi kvoli dynamike poslednej tretiny:) ()

Pears1

Jedinečná podívaná na dva detektivy z prostředí Miami.Vyjímečně dobrá kamera.Obraz v pravém smyslu podsvětí a nádechem drog.Skvělý soundtrack od Phila Collinse. ()

Yivo

Takový průměr. Dobrý nápad, málo akce , spousta keců. V prostřední části filmu jsem skoro usnul . ()

jjimmy

absolútne nudná sračka, nezáživná, a dvehodiny sa vlečú ako na popravu. jediné 2 hviezdy sú za ten koniec, ktorý je poriadny... ináč je to suchopádna kokotina o rozprávaní jebaní a cestovaní... ()

EVIM

Mám dilema, jestli dát 3* nebo 4*. Nakonec tedy dám 4*, ale jsou to horší 4, tak 70%. Jinak se mně to opravdu líbilo. Na akční film, zde mého vkusu málo "akce", ale Mann to umí jinak a na rozdíl od M. Baye nepotřebuje spoustu efektů, aby udržel tempo filmu a diváka, aby neusnul. Ano, líbilo se mně to!! ()

yatan

Nemam moc rad tento zaner, ale priznavam ze pre tento film a hlavne soundtrack mam slabost..vzdy ked ten film ide si ho rad pozrem a vzdy ma dokaze zas a znovu strhnut..ta jazda na clne a prave kubanske mojito..mmm...su pre mna tie prave filmove "cool" sceny..o triedu lepsie ako bad boys..a o triedu slabsie ako Bourne..7.5/10 ()

JohnCoffe

Tolikrát omýláné téma a pustí se do toho takový režisér jako je Michael Mann u kterého bych čekal větší porci originality.O tom že to bylo dlouhé a bez jakékoliv špetky napětí se rozepisovat nebudu.Herecké výkony otřesné : Farrell se mi v jednom filmu líbí v dalším bych ho nejradši zastřelil, Jamie Foxx kterého považuju za dobrého herce tady nedostal žádný prostor aby něco předvedl, a celá ta sebranka která hrála tu špatnou stranu stála za hovno: maximálně nesympatická číňanka ,narkobaron co vypadá jako bezdomovec a jeho teplý zprostředkovatel obchodů..SLABOTA !! ()

g.laudeo

Ten film tak krásně klouže po povrchu... Přesně jak ten člun s Farrellem a Asiatkou. Děj prostinký, nic neočekávaného. Jenže Mannova láska ke svítícímu městu, chladným moderním interiérům, modré barvě, zbraním, taktice přepadů mi je velmi blízká... A opět tu funguje Mannova fascinace chlápky, kteří milují svůj džob, znají přesně svoje cíle a neměnili by za nic na světě. DODATEK po 17 měsících: Viděl jsem to podruhé a přidávám pátou hvězdu. Vizuálně je to klenot. Foxx je perfektní. Farrell v sobě tu divokost a tvrdost prostě nemá, ale Mann se v tomhle nezmýlil: Naopak - postavil na jeho machrování celý film. ()

BenchPress

Miami Vice mě nějak nedostalo. Výbornému Mannovu Collateralu a Heatu to atmosférou, napětím ani příběhem nešahá ani po kolena. Pěkná byla závěrečná scéna plná akce. To Mann opravdu umí. Výborný Jamie Foxx! 3/5 ()

Vasiczech

povedený kousek, avšak i přesto tomu něco chybělo. Nemůžu říct co, ale prostě něco. Audiovizuál je vynikající. Sympatická hlavní dvojice - skvěle je ukázáno, jak důležité je mít v této branži někoho kdo vám stoprocentně kryje záda. Napínavé jak kšandy je to od začátku do konce. Možná někdo řekne, že to přeháním, ale Miami Vice jsem viděl nejméně 10x a pokaždé jsem si ho užil jako napoprvé. ()

honzic

Průměrná akce, která sice nenudí, ale možná se tam střílí až moc a místy je to značně nepřehledné. Hodnocení: 60 % ()

teacher

Ti dva týpci v hlavních rolích se mi jako dvojice na rozdíl od mnohých jiných líbili. Fajn žánrovka na sobotní večer. ()

AndrewNewman

Na Manna je to až príliš slabé. Hocijaký iný režisér by to natočil tak debilne ako on a to som si po Collaterale myslel, že je to skvelý žánrový macher. S takými hercami a populárnym námetom vidím chybu len a len v ňom. Snáď ti to nabudúce vyjde lepšie kámo. ()

david.babick odpad!

čekal jsem akční pecku ve stylu Mizerové..dostal jsem strašnou nudu..kromě dvou prcaček, které mě mimochodem absolutně nezajímaly se tam za hodinu a 20 minut nic nedělo..dál jsem nevydržel..musel jsem tu nudu vypnout ()

Goodlooker

Zápis do letité kroniky filmových legend se rozhodně nekoná! Colin Farell a Jamie Foxx jsou přátelé i v normálním životě a své "parťáctví" nemuseli nijak zvlášť předstírat, což je jedním z hlavních kladů celého filmu. Kamera je výborná, atmosféra starého Miami také a celé to má velice drsný a příjemný nádech. ALE! Co ta děsivá stopáž (146 min)? Miami Vice je film, který přes svojí neuvěřitelnou délku neoplývá žádnými extra výbušnými scénami (které mimochodem jsou v Mannově Collateralu) a až na pár výjimek, které se mi doopravdy líbily, se film utápí v láku nudnosti a přílišné cudnosti. Sorry, ale mne se chtělo děsně spát, což herecké výkony a atmosféra nezachrání. Prozatím 55%, ale hvězdičky počkají na českou premiéru. ()

Sekel

Neni to tak dobre jako Heat, ale je to kazdopadne lepsi nez Collateral. Skvele je zvladnuta akcni cast filmu, prestrelky i boj muze proti muzi jsou nadprumer a rozhodne si od fanousku zanru zaslouzi uznani. I hudebni slozka je vyborna. Skoda jen prostredni zbytecne natahovane pasaze, mohlo to byt pet hvezd. ()

maruji

Ačkoli nemám podobný typ filmů zrovna ráda Miami Vice jsem dokonale okouzlena. Měla jsem pocit, jako bych se vrátila zpět do děckých let, kdy jsem spolu s otcem podobným snímkům holdovala. ()

Michael Mann natočí svůj vysněný film

16.05.2021

Více Miami? Miami Vice

Více Miami? Miami Vice

13.05.2006

Společnost Universal Pictures si jednoho dne uvědomila, že Miami Vice byl v osmdesátých letech zatraceně úspěšný detektivní seriál navíc oceněný mnoha cenami a že když něco fungovalo už u filmu… (více)