Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

sumperacek

Tenhle film perfektně zafunguje, pokud potřebujete po několikahodinovým čtení filozofických cintů na hoďku a půl vypnout mozek. ()

AngelG

Vlastně ani nevím, za co dávám tu jednu jedinou hvězdičku, protože tohle bylo pro mě osobně to nejhorší zneuctění té nejlepší bojovky na světě! Jako jedna z mnoha, jsem s Tekkenem vyrůstala a tudíž není žádný pochyb o tom, že mám doma všechny díly. Ale tohle bylo něco z čeho se mi skutečně chtělo už po pár minutách zvracet. Nehledě na to, že děj - vlastně neděj - byl absolutně zcestný, ale oni nedokázaly udržet ani to nejjednodušší a to je nechat postavám svoje postavení, svoje příběhy,svoje bojové umění, ale hlavně jejich obličeje, protože ani jeden jsi nebyli ABSOLUTNĚ podobní! Prostě jebka..!! ()

Wopat

Od tohoto se nedalo čekat nic veleúspěšného. Ale jako fanoušek původní hry Tekken jsem se rád podíval a musím říct, že bojové scény byly výborné jak pro znalce, tak pro obyčejného diváka. ()

Kadas97

Ak je pre film predlohou hra, tak sú názory na film vždy rôzne, niektorí dostanú to čo si predstavovali a iný čakali viac a sú sklamaní. Ale ako môže byť niekto sklamaný, ak hra nemá v podstate nijaký príbeh a je to len ARE YOU READY? a FIGHT!!! Film je na to akú mal slabú predlohu dobrý a silne zábavný. Postavy ako Jin, Yoshimitsu a Fury sa nemohli hernej predlohe snaď viac podobať. Ja osobne som nadmieru spokojný. 6 z 10 P.S. Dragunov je klasa! ()

zberatel

Z velkej ucty k Tekken 3 ktoru som rad hraval davam AZ 1 hviezdu. Tu druhu za krasnu Kelly ktora je fakt kus. Kecy typu scenar ci vyprava a ine hovadiny je skoda mrhat slovami, uz to vsetko napisali ini predomnou, ale co najviac nasralo bol strih ktory pokazil aj to minimum pozeratelneho z akcnych scen. Raffaelli ako choreograf po skvelom okrsku 13 tu sklamal na plnej ciare. Nepochopim preco to nedali do ruk chlapcom co vedia pobavit publikum ako corey yuen ci isaac florentine, ktori vedia co znamena dobry suboj lahodiaci oku divaka. Tekken nieje o jeden stupienok horsi ako undisputed 3 ale o cele schodisko. ()

Tamten

Film jak z osmdesátých let. Nablblý děj podle počítačové hry člověk čeká, ale souboje a la Rocky (tedy tak dlouho hlavní postava dostává jednu zabijáckou ránu za druhou, až se z toho útočník unaví a ona ho pak jediným úderem zničí) bych u dnešních filmů už rozhodně nečekal. ()

Angelos

Mě se to líbilo, dostal jsem přesně to, co jsem čekal - zábavu, přesně jako ve hře. Přecejenom jde o arkádovou bojovku, kde je příběh spíš takovej bonus. Jen mě mrzí, že nezapojili víc původních charakterů, namátkou Hwoarang, King, Lee .. Tak snad přístě ()

LabySo69

Naprostá slátanina, která nemá s herní předlohou téměř nic společného. Naprostá nuda s hroznou kamerou i střihem (o režii a hercích nemá vůbec cenu mluvit). V soubojích neni ani jedno herní kombo, což mi u filmu, který je točen podle hry hodně chybí. Navíc je film prokládán stupidním vzpomínáním Jina na jeho bojové učení, po kterém vždy soupeře nakope, stejně jako Van Damme v krvavém sportu Chong liho... I přesto ale nedávám odpad, od kterého ho zachránily dvě veci-Yoshimitsu a sexy zadek Christie. ()

SFalconJ

Tekken je plný spousty chyb, nelogičností, naivity, jednoduchosti a dalších nešvarů filmových zpracování her. Nicméně pokud od filmu očekáváte to, co já a to parádně zpracované zápasy a líbivé efekty, i kameru, vybrali jste správně. ()

Acrobat odpad!

Stručne povedané - psychedelické klišé a vyšliapaný chodníček tých najtrápnejších dialógov vypĺňajúcich aj tak nič nehovoriacu akciu. Pekné riťky sú len na okrasu divákov Tekkenu, než by nám aj niečo z bojového umenia ukázali. Pomsta matky nikdy nevyzerala komickejšie, i keď pohľad na režijnú prácu (či skôr hrôzu) Dwighta Little je veľavravná. O scenári je zbytočné sa rozpisovať, kde schizofrenicky nevedia ani tí najzasvätenejší či Tekken je tyrania, alebo ako hovoril ten „ starý dedo“ je to tajomný duch, ktorý jeho synátor nepochopil. Chápať to nie je povinnosťou, tak nám predveďte nejaké tie súboje. Capoerista si veru dlho neužil, pričom reálne je tento druh bojového umenia populárny, pre jeho netradičnosť. Ostatné súboje sú len ukážkou šikovne natočených (mysli nastrihaných, zrýchlených a efektmi dorobených) záberov. Na to, aby sme uznanlivo krútili hlavami nad znalosťami Jona Foo nemusí ho do role neporaziteľného pasovať režisér. Onanie nad farebnými zábermi, ukážkou čo môže jedinec v súboji prežiť (samozrejme nemôže) sú zbytočné. Opäť poukazujem na Ong Bak. Tam sa pozrite čo Jaa predvádza. I keď film vychádza z rovnomennej hry, nie je absolútne na škodu, že by som neprešiel levelmi. Podstatu sa snažili narvať do hodinky dvadsať, avšak je mi to ukradnuté. Nadľudský „hrdinovia“, chladné a nezvládnuté súboje, silikóny a riťky, nízkotučný prevarený príbeh. Ozaj ani jeden z dôvodov, prečo nestlačiť „Delete“. [ videné 01.12.2010, DVD, český dabing] ()

fililipekk

Tekkena jakožto hru jsem měl vždy rád, proto jsem film kousnul docela v pohodě. Škoda jen že si Jin vždy v těžké chvíli vzpomínal na rady matky učitelky - zbytečně mockrát a nebyli tam moje nejoblíbenější postavy. Na souboje a na holky se ale koukalo dobře. ()

Petulka88

Pamatuju, jak jsem Tekkena pařil na prvním Playstationu. To byly časy... Od filmu jsem nečekal absolutně nic a výsledek mě docela mile překvapil. O příběhu nemá cenu mluvit, je prostější než zápletka Ordinace v růžové zahradě. Ale celé to působí jako milá vzpomínka na karate filmy z osmdesátek a jako příjemné setkání se starým přáteli. A nakonec, není moc hezčích věcí, než pohled na dvě polonahé krasavice jak si nakopávají pozadí... ()

Sign

No tak to se opravdu nepovedlo, naprosto sdílím názor Wacoslav1 a Lateef, ale na Kelly Overton se koukalo příjemně :-) ()

Patrik200s

Nič moc musím povedať . Čo sa týka spracovania aj hereckého obsadenia je to dosť nepodarená vec, ktorá sa nedrží hry ale nenašla ani vlastný smer. ()

aLCaP0Ne

Na tekkene som vyrastal aj preto som tento film od prvých vyhlásení sledoval. Nečakal som extra zápletku a v tomto filme sa o to viac hodí povedať, že účel svedčí prostriedky. Pohodová bojovka nad ktorou človek nemusí moc rozmýšľať a keď pozná jednotlivé postavy z hry a ich vývoj o to lepšie.. 60% ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin