Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

AdamesWWE

[5/10] Zo začiatku trošku atmosféry, dobré prostredie, dalo sa. Ale potom taká strašná nuda, nezaujímaví herci, jedine čo ma bavilo bolo akčné scény, ale aj tie mali od ideálu daleko, ale je to pozitívum filmu. Celkovo ale strašne nevýrazný a nudný priemerný akčný film. ()

HArna odpad!

Už ten začátek byl trapnej,stejně jako hra tekken v současnosti.Jin byl k smíchu, stejně jako celý scénář. ()

FARGO

Po dlouho době vydařený "zápasnický" film. Nekazí ho špatně nastříhané zápasy, patosu je po skromnu a některý mě i potěšil a návaznost na herní serii mě potěšila. Solidní 3* ()

Hyb_rid

Záblesk Mortal Kombat nebo spíš Street Fighter (kvalitou). Yoshimitsu působil dost směšně (vzhledem k tomu, že je to jeden ze tří charakterů, které nechyběly v žádném Tekkenu) a hlavně když dělám film podle mlátičky, tak by měly být vychytané cool souboje a ne to co nám tu naservírovali. 15% ()

Rendiss

Sountrack pěknej. Příběh horší, scénář pekelnej. Střih? Příliž rychlej. Jin pořád na něco vzpomíná. Nina s Annou v jednom pokoji? Fakt ne! Kulisy se mi až moc podobaly s Genetickou operou a vůbec všechno co se dělo za zdmi Tekkena bylo podle mě z Repa. Celkově je to nuda. Díval jsem se jen z toho důvody, že herní série se mi líbí, čekal jsem víc odvázaný souboje, nic, zklamání. ()

Prochy38

Jak už tu někdo psal, Mortal Kombat zůstalo nepřekonáno, ale tohle nebyl vůbec špatný pokus. Hru Tekken neznám, ale z doslechu vím, o co se jednalo. Jak moc byly postavy reálné tedy nejsem schopen zhodnotit. Ale upřímně jsem více než zklamán rozhodně spokojen. Příběh není nic moc, ale na druhou stranu žádná katastrofa. Efekty nejsou zlé a celková choreografie soubojů má úroveň. Hudba mi moc neseděla a tendence hlavního hrdiny myslet na maminku, vždycky když dostal přes držku, mi už začínalo vadit. Na druhou stranu ale postava, kterou ztvárnila K. Overton neměla chybu. Alespoň z toho estetického hlediska. Kus krásné ženské. Musí se to trochu brát jako pohádka pro mladé kluky, proto aj 3*, jinak to snad ani nejde brát vážně. Rozhodně jsem nebyl zklamán. ()

Mauric

Nadprůměrné zpracování další úspěšné bojové hry. Na můj vkus se tvůrci příliš zaobírali nudnými tlachy a snahou vytvořit nějaký ten kvazipříběh. A výběr postav by jistě mohl být lepší. (Tváří se to hrozně vážně. Co třeba přidat pandu?) Finále dosti uspěchané, ale přesto film jako celek potěší - nostalgie pracuje a Christie je přesně taková (čti strašně sexy) jakou si ji pamatuji ze hry. Při záběrech na ni jsem potřeboval bryndáček. Doufám, že natočí pokračování a já se dočkám své Asuky. :) PS: Nechápu, co od tohoto filmu někteří uživatelé ČSFD chtějí. Scénář? Logiku? Herecké výkony? Ale no tak. ()

peetriss

Předem ohlašuji, že nejsem hráč jakýchkoli her, přesto vím, že Tekken byl ve své době velice populární hra. Na filmové zpracování (pokud se to tak dá nazvat), jsem se kouknul spíše z nouze, s tím, že se alespoň podívám na bojové scény, které mě nostalgicky vrátí do časů, kdy celá společnost hltala karate filmy z 80. let na VHSkách s nezapomenutelným dabingem pana O dio, o dio, áááách! Leč nostalgie se nedostavila, choreografie bojových scén je naprosto bez nápadu, navíc film má naprosto stupidní příběh (dle očekávání) a již dva dny po shlédnutí nemohu v paměti najít nic zajímavého, co by mi z filmu utkvělo v paměti. Snad, že scéna, kdy spolu bojují dvě dámy v ringu, je vizuálně snad nejpodobnější počítačové hře, jakou jsem kdy viděl. Jinak nuda. Hvězdička za celkem dobrý soundtrack, stárnoucího Cary-Hiroyuki Tagawu a Kelly Overton (pro její vzhled nikoli herectví). ()

Xavi6 odpad!

Opravdu nepovedený film podle tak úžasné hry na PS jako je Tekken. Zde bylo všechno tak příšerné, že se to nedalo vydržet. Kdyby alespoň byl ten finální souboj trošičku víc domyšlený, tak bych tu jednu hvězdičku klidně doplnil, ale tohle se opravdu nepovedlo. Jen prosím, ať už nedělají dvojku či nějaký remake, to už by byla opravdu větší ztráta času! ()

TERRORDROME

Začiatok s parkourovým behom cez vojnovú zónu to parádne nakopol... a potom sa všetko posralo! Spoľahlivý motív pomsty je tu podaný tak strašne mechanicky a nasilu že hocijaké blbé béčko zo začiatku 90-tych rokov ho hravo tromfne aj s pinďúrom zaseknutým v zásuvke. Samotné súboje v aréne by boli v podstate fajnové nebyť tej blbej kamery a sadistického vyžívania sa v neustálych prestrihoch na obecenstvo, vďaka čomu si divák inak slušnú akciu užije len polovične. Nasrať ma dokázaly zápasy hlavného hrdinu ktoré sa vždy odohrávali podľa tej istej uslintanej šablóny. Vždy keď začne dostávať brutálne na kokos si zrazu spomenie na dáku filozofickú múdrosť od matky čo mu dodá viac síl než barel Red Bullu a odrazu protivníka zmáruje tak rýchlo že ani on ani ja nechápeme čo sa deje. Potešili ma nejaký tý borci vo vedľajších úlohách. Cary-Hiroyuki Tagawa ako vrchný aj keď už dosť zoschnutý kápo, Lateef Crowder ktorý aj napriek skvelej forme ako obvykle hneď vypadne ( kedy už konečne dostane rolu kde bude môcť aj vyhrať! ) a Luke Goss ako mentor našeho hrdinu zase ani nedostane možnosť sa predviesť. Zvlášť by som spomenul Garyho Danielsa ktorý je aj po dlhých rokoch v brutálnej forme a po tomto výstupe si ma opäť raz získal. Takže dej je úplne o hovne, klišé strieda klišé a kamera zabíja väčšinu akcie, tvorcovia si skrátka zaslúžia pochvalu za to ako dokážu z jednoduchého, akciou nabitého rozbíjania držiek s očividne nie najmenším rozpočtom urobiť zabudnutiahodný farebný výmrd na jedno rýchle použitie. ()

J*A*M*A*L

Od Tekkena jsem zázraky nečekal... je to podle videohry a těch filmů podle videoher už pár bylo a dvakrát tak urvanej jsem z toho nebyl, takže jsem mohl čekat průměrný či podprůměrný film, ovšem docela mě to překvapilo. hru znám a hrál jsem jí a dokonce nedávno a bavila mě :-) a tenhle nový akčňák podle skvělé akční hry se docela taky povedl. Z hlediska akce solidní zážitek, ale bylo tam málo hlavního děje filmu: turnaje. Bojoval tam pouze Jin a to jenom třikrát a pak jeho kamarádka a jinak další zbytek se tam pouze objevil na startovním ceremoniálu. Jinak celkový zážitek z filmu nebyl tak hrozný.. ()

evil_ryu

OK čakal som oveľa väčšiu katastrofu. Som značne ovplyvnený predlohou, pretože tekken mal veľkú roľu pri mojom dospievaní. KONEČNE dobre vybraný hlavný hrdina. John Foo je sympaťák a aj hýbať sa vie .Tekken ako film moc kvalít nepobral, ale ako akčná rubanica s predlohou bojovej hry dopadol nad moje očakávanie. Ešte keby do neho nepchali klíšovité flashbacky, bol by som nadmieru spokojný. Veľmi subjektívne 3* ()

Phorbo

Tekken je solidní propadák. A je to velká škoda. Kdyby se toho ujal nějaký jiný režisér mohlo to skončit o mnoho.... O MNOHO jinak. Je to pěkná přehlídka martial arts, ale jako filmové zpracování je to naprostý propad. Jediné dvě hvězdičky získává od mě ... a já vlastně nevím ani za co.... je to tak prsotě co se k tomu filmu hodí... ()

Zombi

Asi nikoho nepřekvapí, že příběh je nebetyčná blbost, bohužel ani souboje nejsou nic extra, no, souboje nejsou špatné, ale střih je kouskuje a dělá nepřehlednými, navíc režisér má dojem, že nás během bitky děsně zajímá co dělají divácí, jakpak asi fandí, he? a jaký může zrovna být skóre? Jinak postavy celkem ujdou, potěší hlavně Gary Daniels, šikovnej bijec ze zapadlých béček a céček. Obsazení Tagawy do role Heihachiho jsem nepochopil, měl to být pořádnej řezník a všem přitápět, ne že z něj udělají stařešinu a nebude mít ani jeden souboj. Koukat se na to dá, toť vše, silnější 2 hvězdy. ()

Reverger odpad!

No, tak a je to tady. Jasně, nemohl jsem ani čekat, že se to bude věrně podobat hře, ale teď abych si ji radši zahrál, abych se uklidnil, protože tohle...takhle něco zprznit. Děj je těžce průměrnej, ba co víc, neutáhnu na svých ramenou to, že je to kurevsky daleko od hry, no nic... prknenost herců a jejich takzvaný hraní, to mě děsí. Ne, prostě ne, totální zkurvení jedné z mých nejoblíbenějších her.Budu předstírat, jako že se tohle nikdy nestalo, je jen hra, výborná hra a tenhle film je jen špína pod nehty. ()

Imrwere

Hra se mi líbí, ikdyž to moc neumim :D ale film mě opravdu dostal. Sice moc nejsem na japonské filmy, ale tohle dílo si mě opravdu získalo. Takže hodnotím nejvyšším možným počtem hvězdiček :)) ()

zelvicka.

Mlátička snažící se držet na kostře osteoporózního příběhu. Jediný co potěšilo byla Kelly Overtonová s těmi kalhotami s rozparkem, aby byla hezky vidět kasička, a ještě víc se mi líbila Mircea Monroe, se kterou si to hlavní hrdina rozdá hned na začátku a ta pak po celou dobu pozoruje jeho zápasy s navlhlým pohledem, zato ale v korzetku a kožené bundě. Dvě hezký holky - tak aspoň hvězdičku. :) Mimoto tam nějakej Myšina skloňoval slovo Tekken ve všech možných pádech a významech - já jsem Tekken, nepochopíš Tekken, byla to dobrá Tekken zápasnice, to patří Tekkenu. Teprve teď jsem si všimnul, že to je film z roku 2010?! Tipoval bych to ještě na minulý století. ()

kritiklon

No, celé to vypadá jako by to natočil student prvního ročníku japonské FAMU. Musím říct že až na některé bojové scény jedna velká amatéřina - přesto to nebylo uspávající a koukat se na to dalo. Ale když vezmu v úvahu videoherní předlohu tak je to jen další zpackaný pokus převést slavnou games na filmové plátno. Z toho potenciálu se dalo udělat daleko víc a to především po stránce samotného příběhu slavné herní série. Je směšné že ve hře kde je příběh až na druhé lodi mi přišel daleko propracovanější a především smysluplnější než v tomto béčkovém fightu. 3 hvězdy za 54% dávám možná i z obliby k původní gamesce. Ale ani o procento víc si to už nezaslouží. ()

H4ku11

V podobných filmoch natočených na základe hry by som čakal, že boje budú na super úrovni, pretože od deja sa moc očakávať nedá. Tu však ani súboje neboli najúžasnejšie. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin