Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

111tom111

Na film sem se musel podívat,protože Tekken je má nejoblíbenější Hra.Bohužel film už zdaleka tak dobrý není.Velice naivní bitky které jsou chvilkami až komické.I když musím přiznat že herci jsou opravdu velice podobní těm ze hry.Kostýmy se mi taky moc líbí ale celkový film jako takový na ně neudělal příliš velký dojem.u mě 60% A jen kvůli tomu že jsem velký fanda Tekken hry :D ()

Bozvav

Krutohustá bojová slátanina, kde rozhodně nenajdete smysluplný scénář, inteligentní dialogy, psychologické vykreslení postav či nedej bože nějakou dějovou linku, která by udávala směr či smysl. Koho to ale sakra zajímá?. Vyzuálně vymazlené souboje, kde se to násilím (které není bezúčelové) jen hemží za doprovodu skvělé muziky. Film má až na pár klišé motivačních vzpomínek na matku temnou atmosféru a až na trapný závěr setkání otce a syna nemá chybu. Takový Běžící muž bez běhu. Za mne spokojených 75%. ()

Raziel_cz

Příběh nestojí za nic, ale koneckonců, tak špatně se na to nedívalo. Tedy... Já jsem Tekken hrál naposledy před mnoha lety na PSX a tak si už charaktery moc nepamatuju, nicméně vím, že pan Eddie se svojí capoeirou podal nejlepší výkon a jeho pohyby byly naprosto totožné s videohrou. Samozřejmě ho ale odstavili v prvním kole. Když si potom vzpomenu na Mishimu, nebo jak se jmenuje, když mi nakládal v předposledním levelu a tady z něj udělali mrzáckého staříka... No a jakási variace na diktaturu ve svět, alias Half-Life... No nic, na souboje se dívat dalo. 60%. ()

mala_kea

Filmové adaptace mají smůlu, že se jejich "šéfem" stane vždy nějaký patlal. Tady se toho ujmul můj poměrně oblíbený režisér, který se také posadil na křeslo mého oblíbeného seriálu "24". Čekal jsem alespon částečnou předlohu hry, která se díky bohu stala. Film sám o sobě nemá moc, co nabídnout a na "pár" bojových scén se film odtrhává klasických nudným pomstichtivým příběhem. I přes "totalismus" jsou scény na poměrně vysoké úrovni a za mého oblíbence ve hře Yoshimitsu a Eddieho přihazuju do průměru. ()

Downloader

Jako fanoušek hry...jedna hvězda za Eddyho..pokud zápasí 10 bojovníků, mohlo se nám jich aspoň jednou všech 10 ukázat, smůla pro Annu, asi by se jí rozcuchala ofina. Smrt Heihachiho?? Budiž....Pistolí???? Proč??? Někdo by se Dwighta měl zeptat jestli tohle fakt myslel vážně..... ()

Pr4d3d

Hodnotím jako fanoušek herních Tekkenů. Na můj vkus bylo ve filmu využito trestuhodně málo postav z herní mytologie. Mluví se sice asi o 10 charakterech, ale pořádně jsou tu představeny jen asi čtyři. Tekken nikdy nebyl o nějakém rozvádění dialogů nebo větvení příběhu, každá postava měla svoji historii, toť vše. Hlavní byly vždy zápasy, ale tady jsou pořádně zobrazeny tak tři, zbytek je jenom z mrtvých vstání Jina. Film teda nic moc, hra je na míle daleko. ()

zelda82

Kdyz to porovnam s Dead or Alive, kde taky behaly polonahy krasavice a davaly si navzajem po tlame, tak tohle je o dost slabsi...Jednorazova arenovka, po ktery ani pes nestekne... ()

John8 odpad!

Na co sakra licence Tekken když se mu to nepodobá? nejsou tu základní postavy... postavy co tu jsou si nejsou podobné... (bílá Christie) ale ani žádné styly... pořád jsem čekal na Helicopter kick, Backflip M.Lawa (kterej ani neměl zatracenej knír), Nina a Anna jsou tu jen D*vky, a Když teda aspoň přiznali že Bryan je cyborg (když zamítli fakt že Yoshimitsu je mimozamšťan) nenechali ho ani jednou se psychopaticky zasmát... tvůrci hru očividně znají jen z přebalu A TO TEDA NESTAČÍ!! Sakra ten film mě naštval... a to jsem od něj nic nečekal! ()

issoumaila

Ako fanúšik hernej série tekken by som dal rád viac ako len 1* ale.... nejde to! Mimo bojové scény podpriemerné až amatérske. Škoda. ()

drankeryth

Dalsi film natoceny podla hry, ktoru som nemal tu cest hrat. Film je taky priemer a co sa tyka tej hry tak neviem povedat, ci je ta hra lepsia, ale asi ano, pretoze vacsina filmov co bola natocena podla hier moc neprekonavala do vysin ich kvalitu. Samotne suboje vyzerali obcas putavo, ale vacsinou kamera nebola bohvieako skvele vyriesena. Najlepsia cast filmu bola na zaciatok filmu, ked sa jeden obrovsky chlap prihlasil do ringu spolu s Jinom. Pred ringom mu vravel ze ci sa boji, pretoze on vraj nema vobec strach, ale onedlho si to rozmyslel a odisiel prec:) Akym tvrdakom sa robil a ani si nepriznal, ze je posraty ako male decko. Film je akurat tak dobry na jedno pozretie, druhykrat by vas uz urcite nelakal, aby ste si ho znova s radostou pozreli. ()

Hapretor

Blbost ála Mortal Kombat. Ovšem více chabé, více nudné, více stupidní, blběji zahrané. Aspoň, že ta ženská byla taková kočka a ty její kalhoty? Ou! Takže nakonec bylo na co koukat. ()

Warlukyn

Konečně jsem se dozvěděl co a jak je, akorát tam mohlo být víc postav a ze starších dílů tekkena, takhle to vypadá, jak trial verze... ()

Grimlok odpad!

Z her jsou převzatý akorát jména a vzhled Heihachiho, kterej mě při prvnim záběru sundal ze židle (to asi nebyl záměr maskérů). Široká paleta hrdinů se zjednodušila na 8 absolutně nudných postav. Střih bojových scén je otřesnej. Posledním hřebíčkem do rakve je, že každej s kym Jin mluví, se chová jako jeho mentor. Zlatej Mortal kombat 2 ()

LojZza

Ok, jsem fanda herni serie, takze ve zkratce: Postavy si ve vetsine pripadech nejsou vubec podobne (chudak Steve Fox), a spousta dulezitych a oblibenych zapasniku serie tam chybi (co tam proboha dela Miguel kteryho prakticky nikdo nezna?). Scenar musela psat retardovana opice, protoze s uz tak jednoduchym pribehem ve hrach nema prakticky nic spolecneho (snad jen vazby na charaktery). Za klad tohodle filmu vidim jen opravdu povedene souboje (aspon tady si dali zalezet a kazdemu bojovnikovi nechali jakz takz svuj styl a pak trademarkovych uderu). Puvodne jsem chtel dat dve hvezdicky, ale i po nekolika hodinach od shlidnuti mi ta akce zustala zaryta v hlave, takze davam dve a pul....cili zaokrouhluji nahoru. ()

darkreider

Poriadny namusklenci, krásne ženské v priliehavých šatách, niekoľko druhov bojových umení a k tomu nejaká tá p-90tka. Však ten film má všetko potrebné! Tak kde je chyba? Chyba sú tie diery, za ktoré sa lámu kosti. Toľko fajnových súbojov tam mohlo byť a ono nie. Každý, okrem Jina, má LEN jeden fight! Takže žiadne vyraďovanie a postupovanie až do finále. To najlepšie sa proste preskočí. Cítim sa okradnutý! A fakt, že Yoshimitsu padol v prvom súboji je veľmi sprostý vtip. A záverečný súboj nemá žiadnu gradáciu, no proste odfláknuté. A prečo nemala žiadny súboj Anna Williams? Rýchlo musím potvrdiť, lebo inak dám len dve. Ešte že sa na tie ženské tak dobre dívalo. ()

Spiz

.. tk nic sem od toho necekal.. nakonec sem se celkem prijemne zabavil.. vypnul mozekk.. bitky byly pekny.. a pribeh sem ani necekal.. takze co sem chtel sem dostal.. Možná výběr herců mohl bej lepší... a jak bylo řečeno... Heihachi ten co dává ve všech dílech hry pořádně zabrat tam zdechne jak paprika... ()

LyBerion

Přes celkem zaporné ohlasy a kritiku k filmu sem si Tekkena vychnutnal, byl akční, objevili se zde postavy, které si pamatuji ze hry a Jon Foo mi jako Jin sedl. Hlavním důvodem mého asi nepřiměřeného hodnocení je hlavně fakt, že Tekken byl vždy rivalem Mortal Kombatu, který se mi jako film vůbec nelíbil, a proto je pro mě Tekken o dost sympatičtější. Není to film po kterém sáhnu až nebudu vědět co si pustit, ale rozhodně jako film pro pobavení fungoval dokonale. ()

Jeand´Boa

Jsou náhody a náhody...náhodou jsem se k tomuto snímku přichomítl...viděl jsem, čas jsem tomu věnoval, když se najde zase náhoda a uvidím to, tak to uvidím a čas tomu věnuji...ale ani náhodou si tento film nehodlám někdy úmyslně a dobrovolně pustit...další z časozabíječek...vidět ano - sám od sebe ne... ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin