Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

bobstock

Býval by to slušný promo film k jedné z nejslavnějších konzolových her, být to natočeno o 13let dříve. Dnes již trošku nostalgie a zítra už o tom nevim. 40% ()

Nightbreed

Pozor príspevok obsahuje spojler. Čakal som, že to bude sračka ale, že až tak hustá....boha až mi zle zostalo. To, že je dej na hovno by som filmu odpustil. Veď tu má isť hlavne o boje. OK. Ale aj tie boli nad mieru dodrbané a čo ma nasieralo do nepríčetností, že charaktery nemali s hrou nič spoločného (polovica tých zaujímavejších tu aj tak chýbala ale to nevadí lebo aj s tých čo sa tu vyskytli niektorý ani nebojovali....a Heihachi kladas?:D:D). Ďalšia vec čo mi strašne vadila bolo to, že Jin zakaždým dostal strašne na frak a keď ležal na zemi a dostal jeden s troch flashbackov tak sa postavil a každému strašne narezal. Aaaaa a skoro som zabudol. Na konci sa pravidlá hry zmenili na život a na smrť čo by sa dalo chápať ale čomu nerozumiem je to, že ako môže niekto vyhrať turnaj keď ešte dobrá polovica hráčov žije???? Davam jednu hviezdičku za megasexy Kelly Overton a mažem z disku. Hádam nenatočia žiadnu dvojku ale znova jednotku a bude to režírovať niekto kto má aspoň prehľad o tom čo natáča. ()

Domec

Jednim slovem spatny. Pro puvodni fanousky hry, je tenhle film utpeni. Pribeh uplne jinej nez puvodni, triky laciny a celkove se to proste nepovedlo ()

M.E.K.Y

Natočit film podle úspěšné hry je mnohokrát nevyzpytatelná věc. Ale v tomto případě se dá říct, že celkem nešlo co zkazit. Tekken jsem hrál sice jen několikrát v životě, ale jen to málo mi stačí k tomu, abych mohl konstatovat, že film fanoušky této "bojovky" uspokojí. Hra je jen prachobyčejná "mlátička" a toho se drží i film. Nač se taky pouštět do nějakých větších akcí, když to nikdo nevyžaduje. Choreografie bojů je velmi pestrá a vypadá dobře, což spadá na bedra kaskadérovi Cyrilu Raffaelli, který opravdu ví co dělá. Mile mě překvapil i příběh, který není předem zatracen, snaží se budovat a zpočátku se mu to celkem i daří. V polovině filmu už pak nastupují "rubačky". Závěr? Fanoušky by mohl Tekken potěšit, těm ostatním asi nic moc neřekne. Choreo je výborné, poutavost slušná, herci vypracovaní, herečky(a) sexy, spousta klišé a hloupých hlášek, ale tak to prostě u takového žánru chodí. Má očekávání nebyla vysoká, takže spokojenost. ()

Pavelos

Pro fanoušky konzolové pařby Tekken je sledování tohoto pokusu o zfilmování opravdu za trest.. Hra se vyznačovala tím, že každý bojovník měl svůj osobitý styl ve kterým byl nejlepší.. Bohužel ve snímku se všichni bojovníci vyznačovali tím, že nikdo žádný styl neměl:-( Ve finále to vyznělo jako béčková, občas až céčková mlátička, na kterou se ani nedalo moc dívat.. Přitom kdyby se tvůrci filmu trochu snažili a vyzdvihli tam jednotlivé bojové sekvence každého bojovníka včetně jejich magických úderů, tak by to bylo okamžitě úplně o něčem jiném.. Největší mínus filmu - můj nejoblíbenější bojovní "Paul Phoenix" se tam vůbec neobjevil. Bohužel tam chybělo více zásadních bojovníků:-( Takže nezbývá nic jiného než si počkat na další pokus o zfilmování.. Toto nebyla správná cesta.. ()

Standic1

Jako pařan a fanoušek serie musím říct, že to nebylo zase tak špatný. Boje byli parádní a postavy až na pár výjimek byly ztvárněny taky dobře. Co kazilo film bylo to nesmyslné běhání po městě, jehož cílem bylo dát tekkenu nějaký hlubší děj, což se rozhodně nepovedlo. Kdyby víc vypiplali bojové scény a věnovali se jen soubojům alá Mortal Combat, bylo by to pěkné herní ztvárnění, ale takhle je to jen rádoby dějově našlapaná videoherní adaptace, ale opravdu jen rádoby:) 3* dávám jen proto, že jsem tak mohl zavzpomínat na moje mladší já, který sedělo s kámošem u playstationa a pařilo tekkena. Pro ty, kteří herní serii neznají ať si odečtou 1*, protože ty to pravděpodobně moc nenadchne. ()

majo_svk

Názov Tekken zrejme dosť napovedá predovšetkým priaznivcom počítačových resp. konzolových hier. Áno, je to film na motívy hry, ktorý dopadol pre niekoho dobre a pre iného zas katastrofálne. Podľa mňa sa netreba zamýšľať nad predvídateľným scenárom, nelogickosťou a otrasným príbehom. Jednoducho si treba užívať povedené (nezostrihané) súboje, dynamiku, pestré kostýmy, tvrdých vymletých bojovníkov a krásne vymleté bojovníčky. Ostatné je v tomto filme vedľajšie. Jasne, že sa to dalo natočiť lepšie, no buďme vďační, že je to zábava, na ktorú sa dá aspoň pozerať. ()

laserr

Nejprve stručně: Výborná akce, dementní děj. A teď trošku obšírněji: Ani by mi nevadilo, že tvůrci filmu šli zcela pryč od příběhu hry (devil gene, nenávist rodu Michimů atd.), ani že Mishima zaibatsu se jmenuje Tekken corporation (byť to trochu mate a mám pocit, že tvůrci si neuvědomují, že Iron fist se japonski řekne Tekken...). Co mi už vadí je, že veškeré vlastní nápady stojí za starou belu. Autoři udělali z Iron fist tournament více méně WWE, což je docela urážka. Proč se také v některých soubojích objevily zbraně je mi záhadou. Teď k postavám - že se ve filmu nemůžou objevit všechny postavy ze série je samozřejmé, nicméně vidím několik opravdu otřesných absencí, které prostě nemohu tolerovat (Hwoarang/Baek, King, Julia, Lei, Lee, Paul) a naopak některé, které by tam vůbec být nemuseli (Anna, Cristie, Dragunov, a obvzlášť Miguel). Jin - výborně zpracovaný, skvěle vystihnutý styl boje, nemůžu si vynachválit, Law - sice nepředvede svoji nejslavnější techniku (kop saltem vzad), ale i tak celkem ok, Brian - moc pěkné, Raven - ohlodán na nesmyslnou figurku, ale v boji dobře vystižen, Eddy - super, Yoshimitsu - fajn. To jsou ti dobře zvládnutí. Teď přijde to horší - Steve Fox který používá kopy (neeeeeeee), Cristie která bojuje vadně a navíc je bílá (to mi hlava nebere), Nina a Anna úplně mimo mísu v boji i mimo něj (navíc Anna ani nebojuje), Dragunov který vypadá jako ruská buzna a bojuje taky tak, Heihachi jako dobrák (prosím???????) a navíc se nedostane k boji, Kazuya jako největší hajzl (ale neee) a v boji levý jako turecká šavle a jako zlatý hřeb Miguel, který je udělaný úplně špatně...je lepší si pustit intra k Tekkenu 4, 5 a 6, možná nějaké gameplaye - mnohem propracovanější postavy, smysluplnější děj a (nezlobte se na mě) více sexy holky. Za nějaké ty polonahé dívčiny a občas fakt dobrou akci (třeba Raven vs. Eddy, nebo Jin vs. Law) bych tomu dal i 2*, ale fakt, že režisér byl taková trubka že ze scénáře nakonec vyškrtl Xiaoyu, kterou měla hrát Chiaki "GoGo Yubari" Kuriyama, na což jsem se jakožto fanoušek Kill Billa docela dost těšil to zakopává úplně pod zem. Škoda. ()

cskomando

Čekal sem mnohem více. Celkem mi tam chybí nějaké zápletky ale těžko to od tohoto filmu očekávat, na první pohled od začátku to může být každému jasné o co tam půjde. Hra je ucházející a film je na tom stejně. ()

Ondra603

Dělat filmy podle her je podle mě naprostý nesmysl. Hra, sama o sobě je jedna z nejlepších na konzolích. Kdyby udělali animák, byla by to bomba, se všemi postavami, smrtící komba atd., ale tohle byla naprostá ztráta času. Pár postav, nějaké ty slušné kopy... Jedna hvězdička za zadek Christie Monteiro! ()

Flopik

Skvelý film pri ktorom som sa ani chvíľu nenudil.Sympatický hlavný hrdina.Strašne sexy dievčatá a skvelá hudba.Príbeh je síce dosť nedotiahnutý ale komu to vadí.Súboje boli fantastické a hudba k tomu použitá skvelo, som fanúšik hry a tento film jednoznačne neurazil skôr naopak, len vyzdvihol.Videl som už asi 8 krát no stále ma to baví ja tomu nemám čo vytknúť a ľudí čo dajú menej ako 3* absolutne nechápem. ()

KOZEL84

Zázrak asi nikdo nečekal,ale takovou sračku si ta hra zase nezasloužila.Jin vypadá jak přiteplený karate kid a při spatření Heihachiho mi ksicht zamrzl tak na minutu hrůzou.To hovado co mu dělalo účes měli zavřít.Ty vole!Od toho bych si nenechal ostříhat ani nehty na nohách.Příběh blbost,ale ten je tu důležitý asi jako v pornu.Akce málo a když už tak o ničem a to je ten průser.Hwoarang nikde!Nevím proč by to jako nešlo natočit,když si vzpomenu na nedávné Undisputed 3! ()

ViktorEl

Moja najobľúbenejšia bojová hra a oni mi ju takto pokazia. Majú sa za čo hanbiť, keď už z takého dobrého námetu nevedia natočiť poriadny vysokorozpočtový film. Príbeh bol úplne nulový, ale to by som ešte bral, keby tam boli všetci zápasníci, mali také isté charaktery ako v hre, a bojové scény by boli na vyššej úrovni, ale ani jedno, ani druhé ani tretie. Bojová choreografia bola strašne slabá aj samotné boje boli nepriehľadné a krátke. A čo ma dostalo najviac tak absencia môjho naj hráča Steva Foxa, to čo z neho urobili vo filme nepočítam. Keď máte radi hru tak sa tomuto filmu vyhnite oblúkom. 40% ()

TaanStari odpad!

I Uwe by to natočil líp. Takhle špatný ten film je. Ling Xiaoyu, Paul, Hwoarang, Panda, King, Jack, Mokujin, Lei, Marduk, Dragunov a další a další a kurva další, kde do prdele jsou?? Dál, od kdy je Jin kokot, který si nechá rozbít tlamu od každého, koho potká? Dál, Anna a Nina v jedné místnosti? Dál, devil gene... Dál, Tekken znamená Iron Fist, japonci z toho budou asi mít dobrý překladatelský porno. Dál, Heihachi a Kazuya? Na nedobrovolný basejumping bez padáku se zapomělo? Atd, atd... ()

111tom111

Na film sem se musel podívat,protože Tekken je má nejoblíbenější Hra.Bohužel film už zdaleka tak dobrý není.Velice naivní bitky které jsou chvilkami až komické.I když musím přiznat že herci jsou opravdu velice podobní těm ze hry.Kostýmy se mi taky moc líbí ale celkový film jako takový na ně neudělal příliš velký dojem.u mě 60% A jen kvůli tomu že jsem velký fanda Tekken hry :D ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin