Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

10Domik10

Toto bolo veľké sklamanie. Nielenže sa väčšina typických postáv Tekkenu ani na plátne neobjavila (Paul, Lee, King...) ale aj tie čo bolo možno vidieť nepredviedli to čo by sa od takéhoto filmu očakávalo. Dej vyvíjajúci sa neustále v tmavom prostredí tiež nepridal na sviežosti a atmosfére. Určite nemožno uprieť snahu všetkých zainteresovaných na tomto filme ale navrhujem, ostaňme radšej pri oveľa, oveľa a ešte raz oveľa zábavnejšej hre. ()

Mik_e

Místo Mortal Kombatu : Boje na život a na smrt, který je už poněkud outdate, tu máme mladého nástupce v podobě Tekkenu, Boje na život a na smrt. A protože rozhodně víc fandím ve videohrách sérii Tekken než třítlačítkovýmu, ale pochybně brutálnímu Mortal Kombatu, je to za tři. Prosím vás, jsou to přehnaný tři. Vlastně jsou to spíš dvě, a ta třetí je za to, že to místy onu slavnou videohru dokonce i připomíná...a hlavní postava je dokonce sympaťák Jin. Souboje jsou sice dost nerealistické, ale což, je to Tekken, ne? Asi od toho nikdo nečekáme Bournův mýtus, že.. ()

Claude Speed

Od dnes už téměř kultovní hry bych čekal, že producenti vyrukujou s něčím pořádným... Ale jako kulisa k dloubání se v uších a nose to posloužilo dobře. ()

Hashirama

Co má člověk dělat, když vyrostl na japonské bojůvce, v níž permanentně umírají hlavní postavy vracející se s každým dalším dílem, kterou smažil ještě na Plejstejšnu 0? Tohle úsměvné "filmařské" leporelo mu vybaví vzpomínky na dětství a pak se nemůžete hněvat, ať to stojí sebevíc za piču. ()

Psycho.R

Příjemná rychlovka, přímočará a jasná. To, proč jsem nedal o hvězdu navíc spočívá v tom, že mi vážně hodně vadilo, když si klaďas vzpomněl při každém souboji na svoji matku. Ne, že by mi tohle klišé přílišně vadilo, ale štvali mě tam ty plky, co mlela :-D. ()

ZnalecH

Skvělý japonský film natočený po americku. Není to klasický film na oscara, ale má myšlenku a já jsem si tam užíval hlavně bojové styly. Líbil se mi i děj, přestože přiznávám, že není moc složitý. Ještě bych chtěl vyzdvihnout myšlenky filmu a alegorii, kterou skrývá... ()

Nix odpad!

Tohle ne. Kdo vyrůstal na ps1 a Tekkenovi 3, tak tohle nemůže hodnotit kladně. Mrzí mne, že bojovkám z videoherního světa se nedostává takové pocty, jako by si zasloužili. Ani si nemyslím, že se to někdy změní, je to škoda, dycky tam je potenciál aspoň na pořádný bojový scény. ()

RajCZitko

Film je totálně o ničem. Nemá zábavný ani logický děj. A o akčnosti se zde nedá ani náhodou hovořit. Jedna hvězdička za krásný obleček bojovnice v bílém .) ()

Shredder

Becko ako vysite. Tekken nasleduje tradiciu Dragonballu a Street fightera, je sice o nieco lepsi, ale rovnako ako oni si zasluzil lepsie spracovanie. Lacne kulisy, nezname tvare (bez hereckeho talentu), prostucky pribeh, nudne akcne sceny a co je podstatou Tekkenu a to suboje, nuz tie nestoja za vela choreografi sa teda nepretrhli. ()

john.h

Velmi solidní první půlka, druhá už scénáristicky hodně zadrhávala a šlo to hodně ke dnu. Musím ale říct, že s něčím si autoři dobře poradili (holografy v aréně a tedy různá prostředí). Chyběly tam taky některé oblíbené postavy. Roboti Jack či Paul (to chápu vzhledem k tomu, že Paul pořád bojuje s těma medvědama a Jack je robot a ve filmovém Tekkenu je v pravidlech turnaje, že roboti nesmí nastoupit do zápasu). Jinak jsem byl celkem spokojenej. Sice nejsem hardcore fanda Tekkena. Ti filmovou předělávku hry víceméně kritizují a možná bych to kritizoval taky, kdybych k tomu nějak vzhlížel. Ale pár hodin jsem u Tekkena strávil a nějak mě nenapadá, co bych vytknul samotnému převedení postav a jejich příběhů do filmu. I když třeba Christie měla ve hře blíž k Eddiemu a bojovala i stejným stylem jako on a taky byla jiné rasy. Ale to jsou detaily. Před lety si také nikdo nestěžoval, že asiata Raidena hraje Christopher Lambert. ()

vojtik

Kdybych chytil zlatou rybku, tak bych si přál toto: "Milá zlatá rybko. Prosím, ať Zack Snyder zadaptuje nějakou videoherní bojovku." A zlatá rybka na to: "Ty vole, to je geniální přání!" Přání nepřání, máme tady další nevzhledný pokus o zfilmování ve své době velmi vzhledné hry. S tím, že základ franšízy - boje, jsou jen jako něco navíc. Proboha, proč? Já chtěl pouze 90 minut bojů, soubojů a rvaček. A oni, se mi snaží vtlouct do hlavy zápletku z telenovely? Znova - proboha, proč? Až na pár ojedinělců postavy dostavají asi tolik charakteru jako želva sere mýdla. Proč má tenhle obrázek víc sexappealu? Proč má tohle video víc adrenalinu a dynamiky? Ne, u téhle adaptace by příběh neměl mít navrch před bojem. Nebo vám by se líbilo kdyby vám při záznamu z boxu někdo cpal pohádky o tom, kdo je čí otec? Ne, ne, ne! Autoři zcela nepochytili podstatu předlohy a vyextrahovali suché něco co dělá ostudu této videoherní legendě. Prosím zlatá rybko splň mi mé přání! Jinak - objektivně není to v porovnání s podobnými filmy taková velká hrůza, ale rve mi to srdce, když vím a sním jak by to mohlo vypadat. PS: Co můžu s naprostou jistotou pochválit je Christie Monteiro a její ()

dydl1

Příběh nebyl,ale to není důležitý,pořádný bitky nebyly a to už důležitý je.Co chtít od seriálovýho režiséra,který si sem tam ulítne na televizních filmech. ()

zaso162

...presne takto berie strih zážitok z bojových scén. Sú ľudia, ktorí sledujú žánre podobnebného typu len kvôli pár kopancom a úderom, ktoré vženú do krvy potrebné množstvo adrenalínu. Lenže, keď sa to všetko odohrá mimo kameru, so smiešnymi dialógmi a typickým chudáčikom, ktorý nakoniec nakope každému s prepáčením riť...čo zostáva na snímku atraktívne? Len ujo réžo, ktorý od 95teho režíruje seriáli. ()

LakiyL

Pod vládnucou tyraniou je život ťažký. Zákaz vychádzania, jedlo na prídel či nedostatkové komodity ako káva alebo ovocie. Tak vyzerá život pod nadvládou Tekkenu. Herecké výkony stoja za smradľavý prd, čo by až tak nevadilo, pokiaľ by sme boli svedkami viac boja ako večného kecania. Jediná chvála k autorom smerom k autentickosti postáv, ktoré boli veľmi podobné (či už štýl boja alebo vizuálny vzhľad), mínus za trápne flashbacky. YES, klasické Bčko typu: I can change everything! A pre mňa neskutočne zbytočný koniec. To už radšej odporúčam starý Mortal Kombat, ktorý má aspoň svoje čaro. Tekken si určite treba radšej zahrať ako pozrieť!! ()

Zombiepod

Ako bývalý veľký fanúšik hry mi film oživil skvelé spomienky z detstva spájané práve s Tekkenom, a preto hodnotím trošku vyššie ako by si film zaslúžil. Absolútne bežné béčko so všetkým čo k tomu patrí, kamerou, hercami a komorným spracovaním začínajúc a katastrofálnym strihom a mizerným dejom končiac. Choreografia bojov ako vystrihnutá z hry, bohužial však spackaná už zmieneným chaotickým strihom. Napriek tomu ma film bavil a zostal mi v pamäti, aj keď to vlastne bola úplná kravina. ()

Milda003 odpad!

Já jako dřívější hráč Tekkena musím hodnotit bohužel velice záporně. Jinými slovy, větší blbost jsem neviděl. ()

Kozy9

Ďalšia pravidlo potvrdzujúca snímka, že film podľa video hry nedopadne nikdy tak, ako by sme očakávali. Z počiatku film na mňa doslova zapôsobil, kvalitné opísaná budúcnosť, vynikajúco vykreslené prostredie, rýchly a akčný začiatok. A po chvíli sa z filmu vytratilo kúzlo. Dialógy začali byť jedno veľké klišé, zaujímavý prepracovaný príbeh stratil spád a premenil sa v hlúpu zlátaninu kvalitou na úrovni ninja filmov z USA z 90 rokov. Je to sklamanie keď tak dobre začatý príbeh sa tak prvoplánovo a povrchne ukončí. Vyzerá to, akoby autori stratili v polovici filmu chuť dorobiť tento projekt a tak to urýchlili, čím zdevastovali hlbší zmysel filmu a jeho umeleckú hodnotu. A ak by som sa na film pozeral ako iba na americkú akčnú bojovku, tým myslím, že by som v ňom nehľadal nič viac ako povrchnú zábavu pre nenáročného diváka, tak aj v tomto prípade by som nebol spokojný, lebo nie všetky boje sa vydarili, nie všetky pôsobili seriózne. Zhrnutím: Z takej dobrej témy sa dalo vyťažiť viac, dalo sa natočiť viac a mohlo to ponúknuť oveľa viac. 35% ()

ardno5

Pro mě jedno velké zklamání po všech stránkách :-( ... Kdo nezná Tekkena jako hru a jeho píběh tak se mu film mude zdát pouze podprůměrný, a kdo ho alespoň trošku zná jako já, tak musí dát odpad, nebo jednu hvězdu.. Příbeh uplně mimo, postavy vytáhlé ze všech dílů, přitom hlavní dějová linie se drží trojky... noo prostě chaosss a ztráta času! 30% ()

papadoce

Je povrchné dať hviezdu za krásny zadok Kelly Overton ? No a čo. Druhú by som možno pridal za občas dobrú bojovú choreografiu, ale jednak je tu slovo občas a jednak ten zbytok je až príliš veľká prasprostá pičovina, dokonca aj na počítačovú hru. Ostaňme teda pri tej zadnici, kam celý film patrí. ()

Wolfenzi

Porovnání s Undisputed 3 : Mnohem lepší střih v U3 . Zajímavost je Lateef Crowder který má v obou filmech prakticky stejnou roli (docela dobrýho capoeira aréňáka který nemá větší vliv na děj). Zápletka/konec vyhrává určitě U3. Zatímco Boyka většinu času mlátí téměř na jistotu, tak Jin dostává VŽDYCKY ( 5 bojů) na prdel a pak se teprve vzpamatuje, to je trochu klišé. Jinak co se týče kvality zpracování předlohy, tak to mě míjí protože hru jsem nikdy nehrál, což mi ale vůbec při koukání nevadilo. Když o tom přemýšlím tak to byla fakt blbost, ale nenudil jsem se. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin