Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA / Maďarsko, 2005, 106 min

• JJJHHH

teda nevím co má tenhle film společného s 8mm s Cagem...jediný světlý moment je závěr v tramvajovém metru nebo co to vlastně je, jinak 8mm 2 za moc nestojí...neuvěřitelně špatně vymyšlený příběh-už když se člověk zamyslí nad tím, proč sakra všichni dělají takový povyk kvůli jedné trojce s cizí ženskou...(5.2.2009)

• bassator

Srovnávat toto s prvním dílem nemůžete, protože to má jen společný název z kterého tento film žije, ostatní je úplně mimo. Chybí tomu ta atmosféra, napětí, překvapení, místo toho tu vidíte jen nahé ženské, nezáživný příběh a dosti předvídatelný konec... - 28. 1. 2012 - 30%(28.1.2012)

• sedm.1

Totální směs klišé,již mnohokrát viděné scény,nuda,tisíckrát omletá pointa,MIZERNÉ herecké výkony.Nenechte se omámit názvem,který slibuje nepřímé pokračování výborných Cageových 8mm,tohle je totálně nepovedená kriminálka bez špetky napětí,bez jakékoliv slibované erotické dusnosti,po temnotě,která se dala v jedničce přímo krájet,zde není ani památky,prostě provar,a prvních 8mm si skutečně zasluhovali lepší zastoupení(ikdyž on je vlastně vůbec nesmysl,že 8mm má vůbec nějaké pokračování!!!)(19.6.2006)

• tron

Ježiši, to bolo akože čo?! Že sa dvojka robila rovno na DVD, to je mi fuk. Ale že nemá s originálom Joela Schumachera (jedným z najmajstrovskejších trilerov desaťročia) NIČ SPOLOČNÉ, to mi fuk nie je. Tým pádom názov vnímam ako podvod Samozrejme, nechcem, aby sa vrátil Nicolas Cage a druhý raz pátral po tvorcoch snuff. Ale pomenovať film 8MM 2 a pritom o žiadny snuff (a dokonca ani o súkromných detektívov!) nejde, to už je úbohé svinstvo. Lacná (finančne, ale aj inak) snímka sa môže "pochváliť" odpudivo lacným vizuálom, trápnymi hereckými výkonmi (ústredný snúbenecký pár je nesympatický už fyzicky) a o úbohosti scenára (s kreténskou poslednou „šokujúcou“ scénou v metre) sa radšej ani nevyjadrujem. Kladne vnímam stopy po temnej atmosfére a niekoľko minút prekvapivo odvážnych erotických scén. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/mladezi-nepristupne/92-8mm-2-40-(22.8.2009)

• Luke55

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40%(1.8.2006)

• - Natáčelo se v Budapešti (Maďarsko). (BMW12)

• - Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)