Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

Martina Buckley

Kostýmy:

Amanda Friedland
  • Payushka

Nechapu, proc se stropil takovy humbuk kolem te kazety - kdyz jsem si puvodne cetla obsah, rikala jsem si, co za bestialitu (pardon, mezidruhovou erotiku) se tam musi stat, ze jsou ochotni zaplatit 5 melounku. Nakonec vlastne ani o nic nejde. Je to blba vykradacka s osklivou hlavni hereckou, jejim partnerem, ktery az moc napadne pripomina Joaqa Phoenixe...no a celkem dobrym zaverem. To tohle soft porno u me zachranilo.(1.3.2008)

V popisu filmu chýba pri štáte výroby koprodukcia Maďarska, a to možno viac, než v 50 percentách. Jedná sa o výdarený kúsok dejovo nenavezujúceho pokračovania 8mm, s novými hereckými tvárami a atraktívným miestom dejiska, Budapešťou. Výkony sú prekvapivo dobré, len na konci som zistil, že väčšina hercov je tiež maďarská. Úplne najviac však dáva na stôl Johnathon Schaech, ktorý by si už zaslúžil aj A-čkovú produkciu. Tak si proste predstavujem špičkového filmového herca. Krásu Zity Görög snáď netreba ani pripomínať ;) Scenár samozrejme občas seká a nudí, no za toľko peňazí je to pochopiteľné: Obmedzené možnosti.(15.5.2009)

• castor

Ale ne.. Po formální stránce nemám co vytknout; hudba i kamera šlape. Film ale nemá to, čím disponoval Schumacherův brilantní thriller - tísnivou a dusnou atmosféru. Ten lacině erotický obraz, o který se zde režisér pokouší, velmi rychle omrzí a pohled na další a další silikonové barbíny nudí asi jako přepálená stopáž. Sic to má slušivý rozjezd, tak se vlastně za takřka nesmyslných okolností dostaneme mezi budapešťský pornoprůmysl, až vám záhy dojde, že sledujete pouhý odvar nějaké šílené myšlenky, která se tváří, že je o něčem, ale s tak slabým scénářem a nevýraznou ústřední dvojicí se nikam stejně nedostaneme!! 30%.(23.10.2007)

• sedm.1

Totální směs klišé,již mnohokrát viděné scény,nuda,tisíckrát omletá pointa,MIZERNÉ herecké výkony.Nenechte se omámit názvem,který slibuje nepřímé pokračování výborných Cageových 8mm,tohle je totálně nepovedená kriminálka bez špetky napětí,bez jakékoliv slibované erotické dusnosti,po temnotě,která se dala v jedničce přímo krájet,zde není ani památky,prostě provar,a prvních 8mm si skutečně zasluhovali lepší zastoupení(ikdyž on je vlastně vůbec nesmysl,že 8mm má vůbec nějaké pokračování!!!)(19.6.2006)

• bassator

Srovnávat toto s prvním dílem nemůžete, protože to má jen společný název z kterého tento film žije, ostatní je úplně mimo. Chybí tomu ta atmosféra, napětí, překvapení, místo toho tu vidíte jen nahé ženské, nezáživný příběh a dosti předvídatelný konec... - 28. 1. 2012 - 30%(28.1.2012)

• - Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)