Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA / Maďarsko, 2005, 106 min

• JJJHHH

teda nevím co má tenhle film společného s 8mm s Cagem...jediný světlý moment je závěr v tramvajovém metru nebo co to vlastně je, jinak 8mm 2 za moc nestojí...neuvěřitelně špatně vymyšlený příběh-už když se člověk zamyslí nad tím, proč sakra všichni dělají takový povyk kvůli jedné trojce s cizí ženskou...(5.2.2009)

• bassator

Srovnávat toto s prvním dílem nemůžete, protože to má jen společný název z kterého tento film žije, ostatní je úplně mimo. Chybí tomu ta atmosféra, napětí, překvapení, místo toho tu vidíte jen nahé ženské, nezáživný příběh a dosti předvídatelný konec... - 28. 1. 2012 - 30%(28.1.2012)

• castor

Ale ne.. Po formální stránce nemám co vytknout; hudba i kamera šlape. Film ale nemá to, čím disponoval Schumacherův brilantní thriller - tísnivou a dusnou atmosféru. Ten lacině erotický obraz, o který se zde režisér pokouší, velmi rychle omrzí a pohled na další a další silikonové barbíny nudí asi jako přepálená stopáž. Sic to má slušivý rozjezd, tak se vlastně za takřka nesmyslných okolností dostaneme mezi budapešťský pornoprůmysl, až vám záhy dojde, že sledujete pouhý odvar nějaké šílené myšlenky, která se tváří, že je o něčem, ale s tak slabým scénářem a nevýraznou ústřední dvojicí se nikam stejně nedostaneme!! 30%.(23.10.2007)

• Luke55

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40%(1.8.2006)

• LukeSharp

Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40%(17.9.2006)

• - Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)