poster

8MM 2

 • USA

  8MM 2

 • Slovensko

  8MM 2

Thriller / Krimi / Drama / Mysteriózní

USA / Maďarsko, 2005, 106 min

Režie:

J.S. Cardone

Kamera:

Darko Suvak

Hudba:

Tim Jones

Producenti:

Scott Einbinder

Střih:

Elena Maganini

Scénografie:

Martina Buckley

Kostýmy:

Amanda Friedland
(další profese)
 • genetique
  ***

  Toto fiktívne pokračovanie skvelého thrilleru a jeho pokus o zvezenie sa ne jeho názve si mohli tvorcovia naozaj odpustiť. Ktovie, možno by tým boli menšie očakávania, lepšií dojem. No, každopádne nebyť všetkých tých obscénností a až prílišnej sexuálnej nadýchanosti, film by sa skrátil asi o 15minút a bolo by to aspoň k veci. Ani nápad nebol zlý, ale lepší herci sa na takúto šialenosť asi nelákať nedali, čo je škoda, lebo potenciál bol väčší. 55%.(18.2.2008)

 • IceQueen
  **

  Nie je to až taký zlý thriller, akurát som celý čas čakala na paralelu s prvými milimetrami a keď neprichádzala, bola som sklamaná. Keby sa snímok nechcel tváriť ako mladší súrodenec úspešných a kvalitných 8MM, možno by dostal o čosi lepšie hodnotenie. Dalo by sa povedať, že zhoda mien je čisto náhodná.(4.8.2008)

 • moorks
  ***

  I mě překvapilo, že má film druhé pokračování, i když je to úplně o něčem jiném...takže to mohlo mít i jiný název. Samotný film je spíše hodně průměrný thriller se slabým scénářem a předvídatelný dějem. Kdyby tam nebyla ta sexy děvčata ( včetně hlavní hrdinky) a mrazivá atmosféra, nebylo by pomalu na co koukat.(4.3.2011)

 • LukeSharp
  **

  Nevím,kde začít s kritikou.Proč s kritikou?Protože tenhle film je od začátku až do konce úplná kravina.Je to zdlouhavé,je to nudné,má to dlouho dopředu tušenou pointu,je to prostě blbost.Pohybuje se to někde mezi soft-pornem a detektivkou a opravdu netuším proč se to jmenuje 8mm.S původním filmem to společného asi tolik jako Paris Hilton s Matkou Terezou.Asi se ted ptáte proč ty 2*.Tak zaprvé protože jsem chlap a tak ocenuju,že tam hrajou nahé,pěkné ženské(takže pro holky o * méně) a ta druhá je za celkem solidní soundtrack.40%(17.9.2006)

 • Jigsaw88
  **

  Když jsem narazil na tenhle film, tak jsem se opravdu těšil na pokračování skvélého thrilleru v čele s Cagem. Po zhruba 10 minutách jsem pochopil, že se jedná jen o další film parazitující na známém filmu. Podívat se na to opravdu nechalo, škoda jen, že kompletní zápletku jsem rozlouskl již po dvaceti minutách.(17.2.2013)

 • - Tvůrci chtěli nejprve snímek pojmenovat The Velvet Side of Hell. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace