Saw 3

• USA Saw III (více)

„V každém muži je skryto dítě. Chce si hrát," řekl před sto lety básník Christian Morgenstern. Jigsaw tuto jeho moudrost dovedl k dokonalosti. Když díky pomoci své nové učednice Amandy (Shawnee Smith) zmizel, vůbec nepřestal zasahovat lidem do osudů. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. Doktorka Lynn Denlon (Bahar Soomekh) nemá ponětí, že je další na jeho seznamu "vyvolených". Jednou po noční službě v nemocnici ji Amanda unese a odvede do opuštěného skladiště, kde je Jigsaw (Tobin Bell). A toho musí udržet naživu, dokud se Jeffovi (Angus MacFadyen) nepodaří dokončit jeho hru. Jenomže Jigsaw nikdy není tak nemocný, aby nemohl dohrát svou hru. A on si hraje rád... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

matestlust

a už konec...Začíná být přesawováno!!!!!!Opakování je už trapné a sázení pouze na brutalitu je taky dost najivní při dnešní záplavě gore ve filmu.Pro mě tímto dílem serie Saw končí a co je pak,to už je jen fraška a stupidní komedie... ()

JASON_X

Pokračování v dobře vyjetých kolejích, které ctitele žánru nemůže zklamat. Členitý děj, stará dobře známá skličující atmosféra, další důmyslné a sadistické pasti, několik výrazných scén (třeba ta s nahnilými prasátky!), úžasně fantasmagorické finále a žádný happyend. Jedna dobrá hláška při Johnově trepanaci bez umrtvení: "Jak je vám, Johne?" "Jako nikdy předtím". Sebevětší brutalita mě nikterak nepohoršila, protože se v téhle série přeci očekává, kdo nechce, ať se na to nedívá. Zato mě ale dost znechutila scéna s necitlivě zlým tatínkem, nespravedlivě ublíženou holčičkou-andílkem a medvídkem mrtvého synáčka. Takový melodramatický hnus bych tedy v Saw nečekal... Proto hvězda dolů. A taky za otravnou figuru soudce, který navíc vyleze z kádě plné sraček a v další scéně má čistou košili. ()

Lucasion

"Make your choice. Let the game begin. Trilogie se dočkala svého rozuzlení. Nebo ne? Leigh Whannell napsal tohle jako pomyslnou trilogii, která má začátek, prostředek a konec. Ovšem John Kramer (Tobin Bell) si myslí něco jiného, a tak na smrtelné posteli vymýšlí další smrtonosné pasti a nekončící hru. Začínáme tam, kde jsme minule nechali jednoho z bratrů Wahlbergovic. Pak se přesouvá děj dále a než se zobrazí název filmu, tak se ještě jeden nebohý musí dostat z řetězů, než ho rozmetá bomba. Kdyby se z místnosti dostal, tak ho nemuseli uklízet lopatou. Pasti přitvrdili a trhání kůže není to nejhorší. Kupodivu i když jsou některé pasti spíš nechutné a zneklidňující, tak nejhorší scénu si pro sebe krade operace Johna. Tvůrci se moc nebojí a opět posouvají hranice. Saw III jako závěr trilogie však funguje více než obstojně. Děj sleduje poslední přání Jigsawa, který připravil pro Jeffa labyrint smrtících zkoušek, které může zastavit pouze on. Trpí však jiní z Jeffovi minulosti. Na délku dvou hodin se tak rozprostírá tentokrát drama, které spěje k epickému finále. Líbí se mi, že se děj vrací místy na začátek do legendární koupelny z prvního dílu a osvětluje některé díry a otázky. Třetí díl však i něco zamotává a pokládá otázky zcela nové. Jigsaw si totiž připravil závěrečnou zkoušku především pro diváky a tak i tento kus skládačky našel pečlivě vyřezané místo. Konec tak dokáže znovu zaskočit a překvapit a hlavně… Nechává prostor pro další díl. [Unrated] (73 %) ()

Richie666

Zbytečné pitvání předešlých dílů a starých skutečností, hloupoučký děj, pár lehce vypjatějších scén, velká dávka brutality a v neposlední řadě taky nuda. I don´t want to play a game any more. ()

ScarPoul

Tento diel si zaslúži cenu o najnechutnejší diel celej série. Verte mi keď poviem že som veľa krát odvracal zrak. Kupodivu ale tento film sa drží štandardu nasadením dvojkou a aj keď sú už vraždy premyslenejšie stále je tu určitá nedotiahnutosť a to ako som už povedal pri dvojke je to vlastne túžba šokovať. A práve to je to čo podráža celému filmu nohy. Máme tu dobre napísané postavy a tiež dobre zahrané ale flashbacky aby sme sa s nimi stotožnili sú neskutočne zbytočné a to z jedného jediného dôvodu že povedať by sa toho chcelo mnoho ale práca je obmedzená len na určité postavy. Krásne doplnuje dvojku ale ako trojka pôsobí kŕčovito a dokonca moralisticky čo nie je u hororu práve vec obyčajná ale aj napriek tomu je to slušné a rozhodne neurazí teda aby som to zakončil je to pozerateľné ale keďže všetci zloduchovia sú mŕtvy o čom bude dopekla 4 a 5? ()

Pepy

Tak tento díl ztrácí na kvalitě,jak je podle všeho vidět a nic překvapivého do filmu nebylo zařazeno. Bohužel to klesá a dopadá na můj průměr hodnocení, ale doufám, že další díly tuhle přechodnou dobu přeskočí. ()

PROROK14

Už to trošku stráca na kvalite ale myslím že operácia hlavičky nemala chybyčku. Ako kľudne môžete aj jesť pri tom. ()

Terva

CHYBA VE FILMU - Když Jigsaw začne zvracet a kašlat krev, tak doktorka mu dá hlavu na bok a dá mu masku s kyslíkem. Někdy je maska od krve, v některých záběrech zase ne. CITÁT - Řekl jsem ti, že mě nemůžeš zabít. Ale neřekl jsem ti proč. ()

JohnCZ

Tři roky jsem se dokopával ke trojce (bez dvojsmyslu). Ač jsem za ta léta viděl první díl při různých příležitostech hned několikrát, vždycky mi přišel spíše průměrný a nechápal ten humbuk. A když jsem se po mnoha letech podíval na dvojku, byl jsem docela otrávený z toho, jak je hlučná a nepříjemná na sledování. Třetí díl, ač je místy také slušný gorefest, se tak trochu vrací k překombinované jedničce. Samoúčelné brutality lehce ubylo, stejně jako toho v druhém díle neskutečně otravného epilepticky klipovitého střihu. Dějově je to docela zajímavé, i když místy hodně nepřehledné, a ve finále to do sebe zaklapne takový tím "aha" stylem, který navíc otevřeným koncem láká na pokračování. Je ho ale skutečně potřeba? ()

villon17

Bát se u tohoto krváku není moc složité, ale vydržet ty odporné nechutnosti chce pevné nervy. Místy se mi zdálo, že mi žaludek leze až do krku, ale to nebylo nic proti tomu, co musely začít ubohé oběti. Alespoň se za vším objevoval skrytý význam a hra stále pokračuje... ()

Crazer

S dalšími díly více krve a pasti se zdají být už ohrané a ne tak dechberoucí jako v předchozích dílech. Avšak tento díl po dvojce již ztrácí veškerou logiku. Jste hozeni do příběhu, který s druhým dílem nemá nic společného. Prolézání pastí za pastí až k samotnému závěru, který má neuvěřitelně rychlý spád. Třetí díl této série mi připadal nejvíce uspěchaný a nedomyšlený. Avšak hodnotím slušně za 60%, krve je tam pořád dost :) ()

corpsy

Torture horor, ktorý si svoje pomenovanie zaslúži. A aj napriek tomu, že sa zo série začína stávať už len odvar, je to ešte stále na vysokej filmárskej úrovni. ()

curunir

Konečne začína mať toto dielo hodnotenia s ktorými pomaly začínam súhlasiť, aj keď by som ich ešte vedel skresať. Trojka bola pre mňa skutočný humus a priznávam, že som ju nedopozeral celú, ale nemyslím si, že by bolo moje hodnotenie lepšie. Jednoznačne zatiaľ najhorší film z celej série. Ostatok ide nadobro mimo mňa. ()

Pishin

Musim rict, ze tohle uz na me bylo ponekud silny kafe, Nevim, zdali to je nynejsi trend mit co nejbrutalnejsi "gore" sceny a na tom postavit film_? Protoze to asi ani jinak nevidim. Scenar ma spoustu der - flashbacky, ktere zodpovedeli nektere veci z predchozich dilu byly fajn ale spousta veci zustalo zahadou. Logika je chvilemi mimo. A konec, ktery by po vzoru "prvniho dilu" mel usadit na zadek me zanechal chladnym. Verdikt: Trochu zbytecne pokracovani, ktere stavi na premire brutality a zbytecne prekombinovanem(deravem)scenari. Davam za 2* ()

Marsik

DVD (Saw marathon) - Úrověň šla dolů, z trilogie jasně nejslabší. Nakonec jsem ale uvítal prostřihy a přípravy pastí z předešlých dílů, a tak mi všechny střípky zapadly. Scéna "operace mozku" trochu mimo mísu. Nakonec 4* dám. 70% ()

Astaroth12

Tu už Jigsaw pritvrdil a nielenže tým nešťastníkom nedal priamu voľbu výberu, ale o ich skone rozhodne niekto tretí a to zas bolo niečo nove, celkom originálne. Pasce sú zas nápadite, majú údernosť, krvavosť, niekedy až ľahkú morbiditu, ale pri tomto vidieť, že ešte scenáristi nepretrhli nit, práve naopak, majú stále čo ponúknuť a majú aj riadne rozvinutú fantáziu bezcitnosti a krutosti. Ale je samozrejmé, že to okúzlenie a vidieť zas niečo nove pomaly ubúda a práve tu sa malo skončiť, ale niekto si asi myslel, že značka Saw je nesmrteľná a tak sa muselo pokračovať, škoda toho. Silne 3*. ()

Leprechaun se možná vrátí

Leprechaun se možná vrátí