V pokračovaní desivých príbehov sa odohráva 5 navzájom sa preplietajúcich príbehov.
Alice ukazuje, ako mladá drzá tínedžerka s menom Alice pri návrate domov zisťuje, že otec kúpil univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým sa omylom posiela do iných časových priestorov.
Príbeh The Radio je o Security stážcovi, ktorému sa pokazí rádio a na ulici si od bezdomovca kupuje iné. To však začne rozprávať ženským hlasom a navádza ho na zlé činy.
V epizóde Call Girl mladá šarmantá prostitútka vraždí svojich mužských klientov. Raz jej zavolá mladík Victor, ktorý má s ňou iné úmysly ako sex.
Kapitola The Professor's Wife je o serióznom starom profesorovi, ktorý si nájde prekvapujúco mladú a krásnu snúbenicu, s ktorou sa hodlá oženiť. Do svojho domu si pozve bývalých študentov, no im sa zdá, že táto dokonalá žena je len vyrobená, lebo profesor je toho schopný...
A posledná časť Haunted Dog je o tom, že aj hot dog môže zabiť človeka, ktorý potom bude strašiť svojho vraha. (ash99)

Asmodin

Plíživý děs nezklamal. Velice mě zaujalo s jakou lehkostí se prolínají jednotlivé strašidelně zábavné příběhy, proto zřejmě režiséři bohužel vypustili kostlivce, který byl v prvním filmu průvodcem a uvaděčem příběhů (ve 2. filmu se použil animovaný příběh). Hrozná byla i animace v úvodu, kdyby byla dělaná jako animace v závěru filmu bylo by to o mnoho lepší. ()

Taškář

Je to opět v tom samém duchu jako předešlé díly, zlehka potrhlé, komické a nechutné. Velice připomělo z 1. serie příběh o dědečkovi, který chtěl svůj dort :-) ()

kubal18

Nejmladší sourozenec prvních dvou super dílů si snad nezaslouží ani tu jednu hvězdu. Tajemné: vůbec, strašidelné: ani trochu a typický creepshow černý humor: nikde. ()

Elegnor odpad!

Teď už můžu s klidem říct, že číslo na konci názvu neznamená číslo dílu, ale míru špatnosti, protože ta se už od prvního dílu konstantně zvyšuje.. Tenhle díl je ještě znatelně horší než ten předchozí, a to už je co říct. Při dnešních možnostech jsou tu až nepředstavitelně špatné efekty, děj opět ještě horší, napětí a strach to rozhodně vytvořit nemůže, a na rozdíl od předchozích dílů, kde snaha postrašit vypadala často až komicky, tady se člověk ani nepousměje - ničím nevyvážená míra špatnosti. Nedokážu si představit horší způsob jak ztrati skoro dvě hodiny času.. ()

habertek

Jak vidím trochu nepochopený díl Creepshow...proč u filmu sedět jako nabručená stará panna a hledat neduhy filmu? Sednu si, udělám si pohodlí a nechám se jen bavit...Je pravda, že do žánru by měli přidat komedie, ale já se chvílemi za břicho popadal, i když námět samotných příběhů byl slabší (jak u kterého)... ()

JerryMalfoy97

Minimálně nejzvláštnější díl série, ale určitě ne nejhorší. Další extrémně podhodnocený film, který si to podle mě, ale vůbec nezaslouží. Jako jo, je v něm spousta fakt dost divných scén, který pořádně nedávají smysl a taky určitě nemusí všem sednout styl jakým je film natočen. To chápu, ale nechápu 35% tady... co se týče goru a hlavně masek, tak jsem byl osobně velmi spokojen. I jednotlivé příběhy měli zajímavé myšlenky, jen škoda, že nebyli pořádně využity a dotaženy. Co se týče herců, hudby... tak k tomuhle zvláštnímu filmu padli.  Určitě taky musím zmínit, že jednotlivé příběhy měli krásně propletené v jednom městě. Určitě mohu doporučit i bez znalostí předešlých dvou dílů. Za mě 65% ()

MFZB

Dám jednu, ale aj to len tak, aby sa nepovedalo. Táto séria bola fakt o ničom a pre deti, no ale tento posledný diel bol už fakt nárez. Hororového tu boli minimum, zasmiať sa dalo len tak trošku a nič. 5 prijebaných príbehov, ktoré nemali nič do seba a boli strašne nudné. Zahraté to bolo zle, dialógy otrasné, a efekty, to radšej pomlčím. A čo ma najviac na tom sralo, to bola tá odporná a nemožná hudba, to sa fakt nedalo počúvať, to bol skôr soundtrack do nejakej romantickej kokotiny ako do hororu. Neviem kto dostal nápad zbúchať tento film, ale čistý nebol určite, a bol to na sto piču nejaký sfetovaný kokot, ako sme sa mohli aj presvedčiť vo filme (teda aspoň podla lokácii, kde sa film natáčal). Trošilinku som čakal niečo od tohto filmu, ale ešte väčšie sklamanie ako som si myslel. K jednotlivým príbehom, asi nemá význam sa rozpisovať, proste strata času. A dúfam, že sa nedájde zase nejaký kretén a natočí štvorku, lebo táto séria je aj tak vcelku o ničom a každým ďalším dielom ide výrazne dole vodou... ()

Kontryhelka

Tak tady bohužel jsem byla zklamaná, SIce jsem dokoukala až do konce,ale už vím, že jsem Creepshow III: viděla jednou a naposledy. Trapný, ()

drkaldj

Úvodní animace je jiná a celkem zvláštní. Dalo by se s ní pracovat, ale tvůrci si zde vůbec nad ničím hlavu nelámali. 1. Povídka o časové smyčce křížená s filmem Klik se Sandlerem. Herecky skoro všichni hrozný. Nějakou logiku, příběh, atmosféru, návaznost nebo něco podobného zde není. Možná jen to znetvoření vypadalo přesvědčivě, ale to je jediná věc co mě napadá - 1*. 2. U druhé povídky jsem si v hlavě pořád jen říkal, co to mělo znamenat/být? (snad u každé scény). Opět se zde nedá mluvit o něčem jako logika, což je škoda protože nějaký potenciál by tato základní premisa o mluvícím (a radícím) rádiu měla. Jedním slovem - nevyužitý - 2*. 3. Ačkoli žádný zázrak, prozatím se jedná o slušný průměr (hlavně s porovnání s prvními dvěma). Má to několik chyb na kráse snad ze všech směrů (scénáristicky, příběhově, efekty) ale nic co se nedá přežít. Jako jednohubka to ujde a malinké pomrknutí k druhé povídce taky z malé části potěší - 3*. 4. Provázanost mezi povídkami je vítána. Herecky dost křečovité. Celkové pojetí a styl humoru mi vůbec nesedl - 1*. 5. Je to divný ale nějak jsem to tomu doktorovi nevěřil, to jak je arogantní, lhostejný a zlý. Možná že to bylo tím jeho (ne)výkonem. I když jsem zde pochopil o co přesně šlo a co to všechno mělo znázorňovat, tak se to nedokázalo dostatečně prodat - 2*. 6. Poslední povídka navazující především na čtvrtou. Krátká a dokonale shrnuje všechno co se děje v celém filmu - 2*. Creepshow 3 (ačkoliv předešlé díly pro mě byly pouze průměrné snímky) si nedokázal udržet laťku ani na hranicích průměrnosti. I když jsem zde dostal to co mi u prvních dvou dílů scházelo (provázanost mezi povídkami), tak je zde navíc dost negativních elementů (nevyužité příběhy, kostrbaté dialogy, logika, herecké výkony, některé efekty, styl humoru) které třetí díl dost táhnou ke dnu. ()