Agent WC 40 Dick Steele se musí vrátit po 15 letech do aktivní služby, protože svět ohrožuje jeden z jeho dávných protivníků, šílený a mocichtivý generál Rancor. Zloduch, o němž si Steele myslel, že ho před patnácti lety zlikvidoval, má dva cíle, chce ho zabít, protože ho připravil o horní končetiny, a pak zničit zemi s pomocí ukradeného čipu do rakety. Zneužije k tomu Barbaru, dceru Steeleovy jediné životní lásky. Proti generálovi však stojí silný protihráč - agent WC 40, který zvládne každou zapeklitou situaci, zlikviduje svého nepřítele a zachrání tím svět. (TV Nova)

sud

Celkem dobrá a zábavná parodie na Bondovky. Leslie Nielsen je sice už starší, ale v rámci možností je pořád švihák. Legrace je dostatek a film je naštěstí krátký, a tak nemůže nudit. "Žhavé výstřely", "Bláznivá střela" nebo "Připoutejte se prosím" jsou o dost lepší, ale i toto je dobrá a celkem zábavná komedie. ()

Tyler

Nielsen je magor a ve spoustě filmů mu to funguje. Ale některé už jsou dost přehnané a místy vyloženě trapné (viz "taneční scéna" obšlehnutá z "Pulp Fiction", to už nebyla ani parodie). Tohle je jeden z těch případů. ()

freddy

Tak tohle mne nezaujalo. I když zde byly vtipné scény, byly zde i scény velmi trapné, kde jsem se nesmál vůbec. Takovéhle filmy mne moc neberou a nemám je rád. Leslie Nielsen zde sice hraje docela dobře, to musím uznat, pár geniálních nápadů se tu taky našlo, ale to je tak všechno. Scénář mi prostě nesedl a tím pádem mi nesedl ani film, ale i přesto dávám dvě hvězdičky, ale to je pouze za těch pár geniálních fórků, kterým jsem se srdečně smál, protože byly prostě dobré, ale jinak je to vcelku nezábavných a nudných 81 minut... ()

Xmilden

Bláznivé střely mají mnohem lepší scénář. Několik fórků se povedlo, ale celkově šla tahle parodie na Jamese Bonda udělat určitě lépe. Jsou zde odkazy na Pulp Fiction, Jurský park, Pravdivé lži, Nebezpečnou rychlost nebo třeba Sestru v akci. 40% ()

lesumir

Leslie byl považován za komika a skvělého herce pro parodie, což je asi pořád,jako např: Scary Movie. Ale tohle není zrovna povedené. Trošičku ohrané triky, režie už se neujmul Zucker a to se také projevilo. Ale musím říct, že to patří mezi to lepší. Něco se mi tam hodně líbilo. ()

LiVentura

Rovněž již klasika..."děsivý" Rancor, bláznivý šéf a nadřízený agentů taj.sl. a "hrdinný" Steele a jeho tragický život plný omylů.... ()

juta

Svým názvem naznačuje, že půjde o extra vtipnou taškařici, ale vtípky nejsou takové jako v jiných Nielsenových filmech. Je to spíš takový průměr, který neurazí. ()

Fiftis

Paródia na nespočetne veľa filmov, ktorá ale miestami pôsobí až trochu trápne. Ale aj tak som sa príjemne bavil. Leslie Nielsen sa naozaj snaží, ale komediálny šmrnc Bláznivých striel alebo Horúcich striel naozaj nečakajte. Je to taká trochu nadpriemerná bláznivá oddychovka, ako už sme u štýlu komiky Leslieho Nielsena zvyknutí. ()

lamps

Parodie, která neurazí svým obsahem, ale formálně je to na pováženou. Několik výborných vtipů hodně zachraňuje přehlídku nemastných-neslaných situací, které dopřeji solidní tři hvězdičky opravdu jen proto, že pro pana Nielsena mám zkrátka slabost... Napodruhé už to ale vidět raději nechci. 50% ()

JohnnyD

Klasická paródia Leslieho Nielsena stojaca na jeho talente robiť zo seba kolosálneho blbca, na niekoľkých absurdných vtipoch a slovných výmenách a odkazoch/paródiách na známe filmy tej doby. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// + akčnejší pojetí, slušná parodie - do filmu se vkrádá nuda, některé hlášky nebo vtipy vyjdou do stracena///Film je vystaven na podobném stylu jako trojice bláznivých střel, s tím že se zde filmaři snažili do malé stopáže narvat co nejvíce vtipů a parodií. Někdy se trefili, místy se však ve filmu oběví nudná místa. Po stránce parodické se jedná o zdařilé dílko, nejvíce se mi líbila parodie na Sám doma, ale záleží na vkusu, každý si zde něco najde. Ze scén mě nejvíce zaujala jízda autobusem. Oběvuje se zde více žen, než je obvyklé a snímek se hlavně snaží být akčnější (srovnávám hlavně se seríí Bláznivých střel) což primárním zaměřením jako parodie na bondovky vyniká nad ostatní. Slabší už jsou dialogy, občas scénář a trapně vyzní hlavní záporák. Ještě mě mile potěšil Hulk Hogan a Pat Morita./// Celkem 55%/// ()

kingik

Distributor mohl zvolit důstojnější název. Samotný film se rozhodně důstojně netváří a likviduje, respektive paroduje všechny pochoutkové filmy, převážně uplynulé dekády. Rozpětí je široké. Od Pulp Fiction až po Pravdivé lži. Pravda, neparoduje pokaždé až tak vtipně, ale razí velkou kadenci vtipů. Je tedy z čeho vybírat. Když se nezasmějete hned, o několik vteřin později už se určitě uchechtnete. Leslie Nielsen opět v roli neodolatelného agenta-trouby, kterému padají k nohám krasavice a Nicolette Sheridan je i bez svých pověstných blond vlásků k nakousnutí. Aby se divák obstojně pobavil, je třeba mít hodně nakoukáno, protože jinak nebude vědět, který film je právě parodován. K ještě lepšímu hodnocení scházel důmyslnější scénář s nějakou trošku nosnější zápletkou. Děj tady totiž zcela absentoval. Jedná se tedy o jakýsi sled parodistických narážek na slavné filmy. 60% ()

Rembrant

Čím starší, tím lepší. To je Leslie Nielsen. Jedna z mých nejoblíbenějších komedií s tímto úžasným komikem. Kam se hrabe nějaký agent 007 na Dicka Steela. ()

Frajer42

Když jsem to kdysi viděl, jako malý harant, tak se mi to velmi líbilo, ačkoli jsem tomu příliš nerozuměl a spoustu fórku jsem jistě plně nedocenil. A už tehdy jsem si našel zalíbení v Leslie Nielsenovi, které se ve mně zachovalo. Bohužel už jsem děj totálně zapomněl a vlastně žiji v přesvědčení, že jsem si ho nikdy pořádně nepamatoval. Každopádně další zhlédnutí nepřichází v úvahu, protože chci žít s pocitem, že se mi tento film líbil. A navíc, když tu vidím těch odporných 55 %, tak cítím potřebu ty 3* prostě napálit. ()

Smok

Kvalitou síce slabšie ako Bláznivé strely, ovšem stále rozhodne nadpriemerná paródia. Pravdou však je, že isté hluché miesta tu sú, tak dnes to za 5 nebude, ale Leslieho fanúšikovia si určite užijú. ()