Film líčí příběh dvou bratrů, kteří se ocitnou na rozdílných stranách zákona. Bobby Green (Joaquin Phoenix) pracuje jako šéf brooklynského nočního klubu El Caribe, který patří ruskému mafiánovi Bužajevovi. Prostředí jako stvořené pro distribuci drog ostrým zrakem sleduje Bobbyho bratr Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg). Oba sourozenci se nestýkají a jejich vztah vzhledem k rozdílným příjmením zůstává utajen. Situace se však vyostří a Bobby je nucen si vybrat mezi nablýskaným kriminálním životem a rodinnou ctí, reprezentovanou policejními uniformami nejen Josepha ale i jejich otce Alberta (Robert Duvall). Volba to není jednoduchá a Bobby za ni zaplatí víc, než měl v úmyslu. (Česká televize)

kpt.Marťas

Trochu zklamání. Celé je to nějak špatně slepené. Phoenixova postava se chová divně, jeho brácha se vpodstatě nechová vůbec a Eva Mendes je tam místo hezký vázy na stolku, kterou každej pochválí. Oproti Departed jednoduchý, schematický a nelogický. Ale Phoenix je excelentní a automobilová honička je kulervoucí. ()

Grifindoor

Paráda, skvělý Phoenix, rajcovní Eva Mendes, muj oblíbený Robert Duvall a pěkné slušné drama o policajstský rodince a to sem včera koukal na Hrdost a sláva:-) Ve filmu je skvěle natočená honička, kdy kamera snímá skrz auto a prudký liják mazce, který se dějou před ním za jízdy, joooo to byl nářez!! :-) ()

Chlo0opek

Do půlky filmu nuda, pak se to - když nastane honička v autě - rozjede, ale poté to zas klesne do ještě větší trapárny:( A o čem že to vůbec je? Táta policajt, jeden syn policajt a druhej syn vede bar. Po určitých okolnostech se i 2. syn stane během jednoho dne poldou a vyřeší celý případ, když najde i v hořícím šáší drogovýho dealera, kterého jako správnej policajt odbachne. Ano, mohl místo toho počkat, než ten prostě vyjde, když celý šáší je obklíčeno a hoří, ale to by ve filmu chyběl hrdina a ostatní poldové by se pak od tohoto nováčka neměli co učit;) ()

stooper

Všechno perfektně napsal DjKoma. Já však dávám plné hodnocení, ne proto, že byl film dokonalý, ale proto, že si zaslouží lepší ohodnocení, už proto, že je výjimečný ()

montel

Bratři Bobby (Joaquin Phoenix) a Joseph (Mark Wahlberg) stojí oba na opačné straně zákona. Zatímco Bobby řídí noční podnik, kde se schází pochybná společnost, Joseph je vyhlášený policista. Když je Joseph jednoho večera téměř zabit před vlastním domem, přinutí policie Bobbyho, aby se vetřel mezi zločince, které moc dobře zná a získal proti nim důkazy. Když všechno praskne je Bobby pod policejní ochranou. Zločince ale nic nezastaví a při přestřelce je zabit otec obou bratrů. Bobby se rozhodne přidat se k policii a spolu se svým bratrem konečně všechny gangstery zlikvidovat...Výborný syrový krimi thriller s plejádou skvělých herců. Tyto filmy mám velmi rád a ani Noc patří nám mě nezklamala. A Eva Mendez je tu opravdu sexy. 70% ()

Naby

Řekl bych, že je to zbytečně dlouhý a docela předvídavý. Joaquin Phoenix se mi na tu roli moc nehodil, byl bych raději, kdyby byl pořádnej záporák a nějak nechutně ho zabili :-D. Prostě mu záporák sedí víc. ()

Mukade

Tento film je vlastne ztelesneny vtip o policajtoch. Spravaju sa v nom totiz presne ako v tych vtipoch. Necudo ze ich gangstri maju za mickey mousov. "Joe, oni se nam na ulici smejou"... ()

ste

Film spíše toho klasického střihu, kdy přesně víte, k čemu a kam film směřuje, ale stejně je příjemné sledovat cestu, kterou se tak děje. Phoenix opět výborný, Wahlberg mi přijde trochu bezkrevný. ()

complex

obyčajný americký priemer, takýchto filmov pomstievacích je naozaj veľmi veľa a stále to musí skončiť americky štastne... ale páčil sa mi výber hercov, a doba v ktorej to bolo odohrávané... je tam pár slušných chýb, ale tak ako hovorím je to priemer.. ()

pirate

Těšil jsem se především na Marka Wahlberga. Moc jsem se nedočkal. Bohužel celkový děj filmu mě nijak extra nezaujal. Jedna a půl hvězdy. 30%. ()

Agnostik

Poctivě udělaná krimi čerpající ze starých časů,jakoby se v ní ozývali ozvěny legend Mistrů De Palmy a Scorseseho.Výborný scénář s napínavým dějem.New York City 80-tých let..Skvělé. ()

lajkus

Film, který neví co chce.... chce být zároveň kriminálkou s myšlenkou, na druhou stranu chce být i béčkovým akčňákem s tunami mrtvol..... nesnáším černobílé vidění světa, ale přešně tohle vám film nabízí, buďto jste policista nebo správně žijící občan a žijete na jedné straně barikády a nebo berete či dealujete drogy a jste na straně druhé, nemůžete ale být nic mezi tím..... nelogický scénář se spousty drobnými chybami.... ()

Big Daddy

Překvapivě poutavá krimi o tom jak je dobré si dát pozor jaké lidi máte okolo sebe. Duševní rozpad během pár okamžiků po řetězci událostí směřující špatným směrem, skvěle ztvárňuje Joaquin Phoenix, kterému nestačí Mark Wahlberg, ale možná to bude i jednoduchostí jeho postavy. Když už se objeví nějaká vyloženě akční scéna, má zvláštní atmosféru. Především honička v autě je natočena tam jak jsem ji ještě neviděl a originalita se dnes již ve filmech nehledá lehce. ()

FatimaO

Dost se divím tomu množství negativních komentářů, mě se tento film líbil celkem dost. Doporučuji. Joaquin Phoenix hrát umí. A Eva Mendes je krásná. ()

gatuso

Takove oldschool police story hozene do moderniho havu, kde hudba je pateticky pliziva jak javorovy sirup...spise TV film na takove sobotni pozdni odpoledne. ()

Mark1983

Myslím si,že film není špatný,ale co se týče stylu Drsný časy tak je to dosti odlišné,což mě vůbec nepřijde podobné jako Drsný časy.Jinak se dle mého názoru jedná o policejní průměr. ()

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

Brad Pitt opět nájemným vrahem?

17.08.2011

Zdá se, že touží po vlastní akční sérii. Se Smithovými to nevyšlo, ale Pitt se nevzdává a upsal se adaptaci románu Marka Greaneyho „The Gray Man“. Ten už má jedno pokračování („On Target“ vyšlo loni)… (více)

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

Jeremy Renner – novodobý Steve McQueen?

03.05.2011

Jestli dnes existuje herec, kterého chtějí do svého filmu všichni producenti a režiséři, je jím právě Jeremy Renner, nominovaný na Oscara za Smrt čeká všude a Město. Nedávno dotočil Mission:… (více)

Brad Pitt na cestě do Akatoru

Brad Pitt na cestě do Akatoru

11.12.2008

Chvíli to vypadalo, že projekt Lost City of Z, který pro studio Paramount Pictures chystá produkční společnost Brada Pitta Plan B (a ve kterém si Brad zřejmě i zahraje hlavní roli), upadl v zapomnění… (více)