Blade

• USA Blade: The Series (více)
USA, 2006, 9 h 58 min (Minutáž: 46–92 min)

Tvůrci:

David S. Goyer

Předloha:

Marv Wolfman (komiks)

Kamera:

Robert C. New

Hudba:

Ramin Djawadi

Sticky Fingaz, Jill Wagner, Nelson Lee, Jessica Gower, Neil Jackson, Paulette Victor-Lifton, Larry Poindexter, Emily Hirst, John DeSantis, Sonja Bennett (více)

Epizody(12)

Nesmrtelný bojovník Blade, napůl člověk a napůl upír, bojuje proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu... (oficiální text distributora)

LordMysti

Neviděl jsem ještě celou první sérii a ještě stále si zvykám na Stickyho. Snaží se hrát stejnou roli jako Snipes a to je takové divné, ale začínám si pomalu zvykat. I přes to je to seriál hezky natočen a až dokoukám celou první sérii, možná bude mé hodnocení ještě vyšší. ()

Likan7

Vzpomínáte si na úvod filmového Bladea? Snipes ve zpomaleném záběru vchází mezi upíry, každý jeho krok duní a vy víte, že přichází ten absolutně nejvíc cool chlápek ever. Má totální charisma a jen z téhle scény je vidět, jaký frajer v zabíjení upírů je. Na stranu druhou, kdo schválil jako seriálového následovníka Stickyho Fingaze, ten by se měl okamžitě klidit z filmového a televizního průmyslu. Ze všech hlavních i vedlejších postav je právě "nový" Blade tím nejslabším. je to jednoduše ňouma, co se tváří strašně drsně a hraje ještě hůř je Seagal v současný formě. A zbytek seriálu nestojí stejně tak za řeč. Scénář je hrozný a příběh by se dal odvyprávět za 4 díly. Akce velmi podprůměrná a nebýt trochu lepších dílů ve druhý polovině, byl by Blade můj první seriál, který by to odnesl odpadem. ()

TSZ

No každopádně je to lepší než jsem čekal,sice žádný zázrak ale jde to. Hlavní představitel se snaží seč může,tváří se přímo ultradrsně ale na Wesleyho Snipese prostě nemá a nikdy mít nebude.Dá se říct že filmový Blade by svoji televizní napodobeninu skopal dokulata, nicméně celý seriál mohl určitě dopadnout mnohem hůř než nakonec dopadl.Dá se na to koukat a je to rozhodně,ale rozhodně lepší než BLADE TRINITY. ()

powerslave

múúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúka Blade je Wesley Snipes a naopak ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Kam přepravujete ta těla?" - "Do Detroitu." - "Pro koho jsou?" - "Pro Van Scivera." - "Dobře, můžeš jít." - "Děláš si srandu, že jo?" - "Jo!" Televizní seriál Blade je totální peklo, kde si * zaslouží jen Jill Wagner. Na stylovou filmovou akci tady zapomeňte. Blade je režijně na úrovni Odpadlíka nebo Upířích deníků (pro ty zbylé díly). Sticky Fingaz jako nesmrtelný bojovník Blade, napůl člověk a napůl upír, je prostě příšerný. Zkrátka sra*ka s kterou byste neměli ztrácet čas. - 10%. ()