Projekt LAZAR

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
  • qxkamo

5 z 10, ale tento film mal potencial byt uspesny, skoda preskoda, mozno sa to chcelo trosku viac pohrat so scenarom, na 3 hviezdicky to nie je najma kvoli niekedy az zbytocnemu natahovaniu minutaze. Paul Walker to zahral celkom dobre, prostredie filmu je skvele, ale stale mi tam chybalo nieco, co by ma viac nadchlo. Kazdopadne, je to film, ktory sa da pozriet aspon raz.(12.3.2015)

Projekt LAZAR sľuboval mystickú temnú zápletku, šokujúce zvraty a komplikovaný scenár, ktorý by mal na konci dávať zmysel. Všetko to vyšlo tak napoly. Atmosféra je fajn, prekvapenia vyplývajúce zo scenára sú pritiahnuté za vlasy a ťažko ich označiť za prekvapivé a či aj dávajú zmysel, radšej nebudem rozoberať. Vlastne ani nemôžem, pretože ten film tak rýchlo vyšumí z hlavy, že ho treba rozoberať max. do hodiny po jeho vzhliadnutí a nie po troch mesiacoch.(25.6.2012)

po skonceni filmu jsem trosku zklaman kam mel film nakroceno..ale spoustou scenaristickych chybse tam nedostal...v konecnem dusledku vysledek je divakovi jasny ale neni mu jasne jak se tam dostal, resp. neni to tolik efektni jak to mohlo byt...jedna hvezda navic za Walkera:)..p.s. je tam hodne logickychchyb ale to by byli spoilery..radeji nepremyslet a bavit se:)(14.11.2008)

Dost slušně natočený mysteriózní thriller, kdy si s námi režisér pohrává až do úplného konce, který nemohl nikdo čekat. Nemůžu říct, že námět byl originální, přesto byl ale dost dobře zpracován, a Paul Walker předvádí úžasný výkon! Škoda jen méně výrazné hudby. Na plný počet to určitě není, ale ty čtyři hvězdy si LAZARUS ode mě vysloužil.(14.4.2012)

3*** body Tenhle film měl jedinečnou příležitost. Nebyli jsme nikterak připraveni ani obeznámeni o čem to je, žádný trailer, žádný text, žádný komentář. Čistý nepopsaný papír. Doporučujeme, je to zajímavé, sedíte a čekáte co bude a ono nic nebylo :-D [X] Minus 1* bod Tak nějak mi to nesedlo. Dějově, ale ani hlavní postava. Takovej nemastnej, neslanej. Jako herec měl výhodu, nemusel se učit mnoho textů, vždyť skoro pořád mlčel. Ani nemusel používat obličejové svaly, jeden pohled na všechny situace. [X] Minus 1* bod Myšlenka filmu nic moc teda jako. A proč viděl stín ďémona, když byl vlastně zcela zdráv? A celá zápletka s rukou a tak nějak.. prostě slabší odvar. Happyend byl taky divnej, neseděl tam. [X] A co říci závěrem? Vážení přátelé, ANO.. a nebo raději NE. Mám hlad, jdu jíst...(11.10.2008)

• - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)