poster

Projekt LAZAR

 • Česko

  Projekt Vzkříšení

 • USA

  The Lazarus Project

 • Slovensko

  Rozsudok smrti

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA / Kanada / Velká Británie, 2008, 96 min

Režie:

John Glenn

Scénář:

John Glenn

Hudba:

Brian Tyler

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arius
  **

  Prekombinovaný, chaotický thriler(???) bez väčšej logiky či posolstva. Piper Perabo len do počtu a Paula Walkera si rozhodne pozriem radšej v nejakom rýchlom,akčnom dobrodružstve ako v podobných komédiach. Možno ak by nebola väčšina filmu tak nezáživná a obkecávaná hodnotenie by som zvýšil, no tých omáčok tam bolo až príliš.(13.9.2009)

 • Crocuta
  ***

  Docela snesitelný snímek, který sice tak úplně nenudí, ale ani zvlášť nepobaví, zato děr v logice a slepých uliček obsahuje opravdu požehnaně. Děj se dá dost často snadno předvídat (taky jste čekali, kdy už Ben konečně narazí na ten talíř, co hodil na větev?) a tak si u mne třetí * kromě Walkerova sympatického projevu vysloužila hlavně neodolatelná Piper.(31.10.2009)

 • greetchen
  ****

  Paul Walker pro mě dosud byl jen ten hezounek z Rychle a zběsile, po tomhle filmu jsem si na něj a jeho herecké schpnosti názor ale poupravila. Z filmu mě příjemně mrazilo, do konce jsem netušila, jak to dopadne. Líbilo se mi, že tvůrci neměli potřebu nijak přehnaně rozpitvávat rodinné drama a přesto byl vztah Bena (Walker) a Lisy (Peparo) uvěřitelný.(28.8.2010)

 • Eldarm
  *****

  Po prvním zhlédnutí mi tento film připadal poněkud příliš zamotaný a nepřehledný. Ale při druhém pokusu jsem se snažil dávat maximální pozor na detaily a zjistil jsem, že tento film je naprosto geniální a velmi dobře natočený. Skvěle je vyobrazena nejistota a postupné procitnutí hlavní postavy. Paul Walker opět nezklamal, ba naopak ještě podtrhl celé dílo a dodal mu šťávu, takže nemůžu jinak ale 5 hvězd.(26.3.2013)

 • AngelAngie
  ***

  Nevím, čím to, ale u většiny filmů, kde je zobrazena rodinná pohoda, tak já ji z toho opravdu cítím... Paul a Piper mi k sobě opravdu šli a to jsem v tomhle opravdu titěrná a málokterý pár mě přesvědčí, že by opravdu párem být mohli. Navíc Shawn se mi tak strašně zhnusil v mé oblíbené Vojákově dívce, že ho mám vlastně v podstatě šíleně ráda a to mi vždycky přišel až k sedření kůže nevýrazný a otravný...(25.5.2009)

 • - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace