Projekt LAZAR

Scénografie:

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden

Slibný námět, myšlenka a sympatické obsazení hlavní role Paulem Walkerem. Ovšem vše využito tak na polovinu - děravej a průhlednej scénář, kterým nedokázali scénáristé využít slibný námět. A aby to k tomu všemu nebylo málo, tak film je zabalen do ubohé TV formy, která z něj dělá typický film na nudné nedělní odpoledne na jednu z našich komerčních TV.(24.7.2009)

po skonceni filmu jsem trosku zklaman kam mel film nakroceno..ale spoustou scenaristickych chybse tam nedostal...v konecnem dusledku vysledek je divakovi jasny ale neni mu jasne jak se tam dostal, resp. neni to tolik efektni jak to mohlo byt...jedna hvezda navic za Walkera:)..p.s. je tam hodne logickychchyb ale to by byli spoilery..radeji nepremyslet a bavit se:)(14.11.2008)

Kroužil sem kolem toho dlouho a nakonec sem se na to podíval a nemyslím že to byla ztráta času.Má to dobrou atmošku které pomáhá i dobrá hudba(no ono hudba je vždycky tak půl atmosféry).Od Runnning Scared mám Walkera celkem rád a myslím že i umí hrát.S Piper Perabo tvoří tak hezký pár že sem jim ten happy end i přál.No ale je fakt že konec dost sráží celkový dojem z tohohle filmu.(14.8.2009)

• qxkamo

5 z 10, ale tento film mal potencial byt uspesny, skoda preskoda, mozno sa to chcelo trosku viac pohrat so scenarom, na 3 hviezdicky to nie je najma kvoli niekedy az zbytocnemu natahovaniu minutaze. Paul Walker to zahral celkom dobre, prostredie filmu je skvele, ale stale mi tam chybalo nieco, co by ma viac nadchlo. Kazdopadne, je to film, ktory sa da pozriet aspon raz.(12.3.2015)

Paul Walker pro mě dosud byl jen ten hezounek z Rychle a zběsile, po tomhle filmu jsem si na něj a jeho herecké schpnosti názor ale poupravila. Z filmu mě příjemně mrazilo, do konce jsem netušila, jak to dopadne. Líbilo se mi, že tvůrci neměli potřebu nijak přehnaně rozpitvávat rodinné drama a přesto byl vztah Bena (Walker) a Lisy (Peparo) uvěřitelný.(28.8.2010)

• - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)