Projekt LAZAR

Jeremy Reed

Kostýmy:

Linda Madden
  • Wacoslav1

Tohle se nepovedlo. Nudný unylý děj o ničem. Ke konci už jsem přetáčel... Víceméně zbytečnost.10%(30.12.2013)

Velice zajímavý a překvapivě dobrý film. Několik povedených dějových zvratů, napínavý skoro konec a bohužel nijaký konec.(26.6.2009)

Paul Walker pro mě dosud byl jen ten hezounek z Rychle a zběsile, po tomhle filmu jsem si na něj a jeho herecké schpnosti názor ale poupravila. Z filmu mě příjemně mrazilo, do konce jsem netušila, jak to dopadne. Líbilo se mi, že tvůrci neměli potřebu nijak přehnaně rozpitvávat rodinné drama a přesto byl vztah Bena (Walker) a Lisy (Peparo) uvěřitelný.(28.8.2010)

1.900tý ohodnocený film mým avatarem zde na milované ČSFD byl celkem fajn, i když ke čtyřem hvězdám se jinak mírně nadprůměrné hodnocení překlopilo hlavně díky super konci, a mému oblíbenci Paulu Walkerovi. Největší slabina filmu je úplně jasně v režisérovi, který před polovinou filmu naservíruje obří WTF. To by bylo ještě celkem v pořádku, ovšem nastává ticho po pěšině! Je to jako dva filmy v jednom: v onu chvíli snímek dostává naprosto jiný nádech (a atmosféru), a hrozí ztracenost v ději. Kvůli tomu včera Glenn ztratil jednoho diváka, a to sice mou přítelkyni, která zvrat nerozdýchala a odmítla se dívat dále. Argumenty? "Co to má být? A to byl takový dobrý film! nuda...!". Divák málokdy nechce vědět, o co jde, že. Jádro pudla tkví v tom, že kdyby se na rozuzlení nečekalo šedesát minut, netápalo by se po zbytek jinak parádního thrilleru s prvky hororu ve tmě a mlze. Já osobně jsem trpělivě vyčkával a zdržované vysvětlení mě nijak extrémně netrápilo. Proč taky, když jsem čekal, že konec bude napínavý, a objasní vše nenásilnou formou - ne jako v desítkách jiných filmů, kdy polopatické zrekapitulování děje a závěrečné "conclusion" jako pro blbečky dokáže akorát naštvat... to se zde naštěstí nekoná. Nelze než doporučit všem, kteří žerou sympatického amerického herce, proslaveného sérií Rychle a zběsile, a mají rádi tajemno.(13.10.2009)

Film je to pěkný, ale výsledkem jeho snahy o psychologickou hru a manipulaci je u mě ztráta důvěry i v samotný závěr.(24.6.2012)

• - Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)