Projekt LAZAR

• Česko Projekt Vzkříšení (více)

Muž, kterého čeká rozsudek smrti se náhle probudí s druhou šancí na život. Netrvá dlouho a ukáže se, že jeho nový život je možná děsivější, než ten předchozí.  Ben má podmínku téměř za sebou, a je nesmírně vděčný za vše, co mu život dal: krásnou ženu, roztomilou dcerku a stabilní plat. Jeho život vypadá idylicky ... Jenže pak Ben nečekaně přijde o práci a bláhově se vrátí zpět ke zločinu. Společně se svým bratrem se pustí do krádeže, která bude mít fatální následky. Ben najednou stojí před smrtící injekcí, musí se rozloučit se svou rodinou a připravit se na nejhorší. Nakonec je vše ještě trochu jinak. Ben se probere k vědomí na děsivém psychiatrickém oddělení, kde mu sdělí, že byl najat jako čistič podlahy. Ben nic nechápe a jediné čím si je jistý je jeho láska k manželce a dceři. Musí však přijít na kloub tomu, jestli skutečně unikl smrti z lopaty anebo se stal součástí něčeho mnohem hrozivějšího. (oficiální text distributora)

jorgus

po skonceni filmu jsem trosku zklaman kam mel film nakroceno..ale spoustou scenaristickych chybse tam nedostal...v konecnem dusledku vysledek je divakovi jasny ale neni mu jasne jak se tam dostal, resp. neni to tolik efektni jak to mohlo byt...jedna hvezda navic za Walkera:)..p.s. je tam hodne logickychchyb ale to by byli spoilery..radeji nepremyslet a bavit se:) ()

KOZEL84

Kroužil sem kolem toho dlouho a nakonec sem se na to podíval a nemyslím že to byla ztráta času.Má to dobrou atmošku které pomáhá i dobrá hudba(no ono hudba je vždycky tak půl atmosféry).Od Runnning Scared mám Walkera celkem rád a myslím že i umí hrát.S Piper Perabo tvoří tak hezký pár že sem jim ten happy end i přál.No ale je fakt že konec dost sráží celkový dojem z tohohle filmu. ()

warrenur

Bud to bude tym, ze som uz filmov s podobnym scenarom videl viac a tento ich nepredcil, alebo to bude jednoducho v tom, ze som dokazal predvidat takmer vsetky dejove zvraty, nehovoriac o tych nelogicnostiach, co som si vsimol, hoci vobec filmy neanalyzujem pri prvom vzhliadnuti. Po technickej stranke mu skutocne nie je co vytknut. Kazdopadne si myslim, ze scenar potencial tohto kusku pochoval. Herci su fajn. Skoda. Takych 42. ()

Bozvav

Příběh je strašně nevyrovnaný, herecké výkony pod psa, kromě toho psího. V podstatě jsem se nudila. Za mne 40% Škoda, neb námět docela zajímavý. ()

PDcz

3*** body Tenhle film měl jedinečnou příležitost. Nebyli jsme nikterak připraveni ani obeznámeni o čem to je, žádný trailer, žádný text, žádný komentář. Čistý nepopsaný papír. Doporučujeme, je to zajímavé, sedíte a čekáte co bude a ono nic nebylo :-D [X] Minus 1* bod Tak nějak mi to nesedlo. Dějově, ale ani hlavní postava. Takovej nemastnej, neslanej. Jako herec měl výhodu, nemusel se učit mnoho textů, vždyť skoro pořád mlčel. Ani nemusel používat obličejové svaly, jeden pohled na všechny situace. [X] Minus 1* bod Myšlenka filmu nic moc teda jako. A proč viděl stín ďémona, když byl vlastně zcela zdráv? A celá zápletka s rukou a tak nějak.. prostě slabší odvar. Happyend byl taky divnej, neseděl tam. [X] A co říci závěrem? Vážení přátelé, ANO.. a nebo raději NE. Mám hlad, jdu jíst... ()

Hapretor

Jak fakt nemusim Pavla Chodce, tak na tohle se dívat dalo. A to tam nerejdil rychle a zběsile. Spíš pomalu a zmateně. ()

Anduril

Pekne zamotaný, prekvapivý, psycho triler. Však ničím extra zvláštny, ani to finále až tak za veľa nestálo. Konečná pesnička však áno. Taký šedý priemer na strávenie času. Ak ho neuvidíte neprídete o veľa. ()

Skleni

Hrozné dačo. NEPOZERAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Možno iba tak preklikať ku koncu a tam chvíľu pozerať. Ale ja to zanechá veľké psychické defekty na Vás, divákoch. 27% ()

ZackSawyer

Zajímavý mysteriozní snímeček, možná blížíce se k závěru více předvídatelné ale to vůbec nevadí. Nakonec stejně všichni asi chtějí aby to tak dopadlo.. Jako nápad slušný, jen si říkám jestli Andělská hora je lepší varianta nebo horší než-li nežít... ()

Biopler

Film, v ktorom neviete ani v polke odhadnúť o čom vlastne je. Celé to pochopíte, až keď to dopozeráte dokonca a dôjde vám záverečná pointa. Priemerne výkony zrážajú snímku len do priemeru. ()

LyBerion

Skromný předchůdce Shutter Islandu, u kterého se bohužel nepovedlo naplno využít tématu a hlavně je ochuzen o lepší konec. Což rozhodně není až tak fatální a s klidem se dá doporučit s 65%. ()

Joppo88

Povedal by som, že ide o taký obyčajný, priemerný psycho thriler... Žiadna sláva sa nekonala... ale na druhej strane, nejde ani o nejaký prepadák. Skvelý začiatok sľuboval však podstatne viac. Škoda, že celý potenciál ukrytý v myšlienke úvodu nebol až tak rozvinutý. ()

Kuliss

Nevím jak ostatní, ale mě tenhle film prostě hrozně bavil, od začátku jsem se do filmu zakousnull a nemohl jsem se odtrhnout, je pravda, že některé momenty ve filmu nebyly nijak zvlášť dokonalé ale celý film běží ve slušném tempu až do strhujícího závěru, který se mě osobně moc líbil, navíc hl. postava je Paul Walker, která patří mezi mé oblíbené herce, takže dávám 80% ()

waska

Celkem zajímavý film, který však z větší části stojí na Paul Walkerovi. Dobrá atmosféra a celkem i napětí, ale to vše sráží k zemi nudné a docela časté pasáže. ()

Bart16

Celkem zajímavý lehce mysteriózní debut režiséra a scénáristy Glenna.Paul Walker opět dokazuje,že umí víc,než jen rychle a zběsile jezdit.Škoda jen,že Glenn scénář nevypiloval jěště o kousek víc,mohlo by se tak jednat o velmi zajímavý počin.Takhle dávám dobré tři hvězdičky. ()

Lukaso1

První půlka byla fajn, ale jak se člověk dočkal pointy, tak to snímek hodně rychle pošle ke dnu. Herecky velice slušně zvládnuto, ale jako celek průměr. ()