Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

dopita odpad!

Jelikož se údajně jedná o parodii tak zapřemejšlim, kolikrát jsem se u filmu zasmál... ani jednou. A kolikrát mě bylo na blití? Asi tak stopadesátkrát. Ráno jsem vysral děsivě smradlavý hovno, ale nebyla to taková sračka, jako je tenhle film! ()

Jan Tucnak odpad!

Co by člověk čekal od těhle dvou kokotů...Trapný a nudný. Film, u kterýho závěrečný titulky tvořej 25% a hraje si na celovečerák je vážně FAIL. Navíc tam nakonec narvou hromadu scén, který by ve filmu nedávaly smysl a tvářej se, že to je jako dobrej bonus. Skopávání lidí do studny mi nepřijde jako dobrá parodie, a už vůbec ne, když se to jen střídá s reklamou na nějaký posraný produkty. Prostě jsem jen potřeboval rozšířit sekci odpadu. A ani pan Tučňák to nezachrání. ()

Roman Albach

Zvládl jsem to až do konce, párkrát jsem se zasmál. Hodněkrát ne. Problém je, že neznám tak dobře americké reálie, který byly parodovány. Pak bych třeba hodnotil výše. ()

Holina odpad!

Jak se dalo od dua Jason Friedberg, Aaron Seltzer čekat, chybí zde náznak vtipu, zato v trapnosti se film přímo utápí. ()

Stromovous87

Nakonec to nebylo tak strašné jak jsem myslel. Tento film rozhodně nepatří mezi nejlepší parodie, ale to jsem od něho ani nečekal. Čekal jsem oddychovou bláznivou komedii a toho se mi také dostalo. ()

t.mon

Já nevím, co na tom všichni mají. Tohle je skoro výborná parodie na 300, kterou natočili Jason Friedberg a Aaron Seltzer a proto to každej hodnotí tak špatně, protože natočili Děsnej doják a Velkej biják. Tohle je Sparta! si určitě z disku nevymažu. 80%. ()

Teg

Parodie na parodii :) Spíše než vtipné je to nechutné. Přesto dávám hvězdu, protože svého diváka si to určitě najde. Zhulence a opilé studenty na kolejích :) ()

Miller

Vždycky pobaví, leč to není nějak náročné a nemá to hlubokou myšlenku, tak si film užiju. Skvělá oddychovka. ()

Alaitos odpad!

Takhle se vydelavaji penize! Film ma bez zaverecnych titulku jen neco malo pres hodinu a pusobi velice amatersky, co do hereckych vykonu, i co do celkoveho zpracovani a vizualnich efektu. Presto behem prvniho tydne v americkych kinech vydelal 17 milionu dolaru, takze se obavam, ze podobnymi kravovinami nas budou jeho tvurci zasobovat i nadale. ()

blues

Odpady v tomto případě nechápu, když má někdo rád filmy s propracovaným dějem, vynikajícími dialogy a skvělým hereckým obsazením i výkony, tak proč se k sakru dívá na tohle? Vzhledem k tomu, jaké si tento film dělá ambice, úplně splnil má očekávání. Ano, děj je svou kadencí vtípků hodně podobný Kameňáku, ale na rozdíl od Troškova dílka je tohle opravdu vtipné. Je to prostě film, na který je vhodné se dívat ve skupince lidí, nejlépe sytí a posilnění alkoholem. Přesně takové ambice tento film má a nic si nezadá s jeho předchůdci... ()

shimpy(CZ)

Je to prostě slepenec, který si utahuje ze všeho možného. Příběh chybí, nápady jsou fakt šílené. Ale místy jsem se opravdu od srdce smál, takže výsledné hodnocení není nejhorší... ()

VonoXX

Po dlouhé době jsem se u parodie smál a proto budu hodně hodný a dám i ty čtyři hvězdy. Parodie v poslední době ()

Sairina

Fakt velmi podařená parodie. Pro ty, co jim to příjde ubohý, tak by měli vědět, že parodie podle slovníku cizích slov znamená "posměšná obměna obsahu uměleckého díla; výsměšná napodobenina něčeho", tzn. není to Oscarový film. Stačí, když se aspoň dvakrát zasmějete (já se tedy nesmála nejvíc u reklam na drinky) a parodie stojí za to. A mužu říc, že se nebojím téhle poťouchlé komedii dát 4*. Komu se nelibí vizuální efekty s modrou obrazovkou :-D tak se mu možná zalíbí narážky na americké soutěže (Superstar, Amerika hledá top modelku, Ber nebo neber) a na tři americké hvězdy bulvárních časopisů. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)