• Hakha

Naprosto nevtipná ubohost, která nemá ani hlavu ani patu. Nic jiného než odpad! si nezaslouží...(19.11.2009)

• Chrustyn

Je neuvěřitelné co občas vzniká za díla. Toto se vymyká zdravému rozumu. Ani se vlastně nejedná o film, jelikož se zde nevyskytuje téměř žádný příběh. Celé to je jen sled scének, kde se tvůrci snaží parodovat za každou cenu a je jim úplně jedno, že nic z toho co se děje nedává smysl. Vrší jen známé filmy (nebo spíše postavy z filmů) na jednu hromadu, aniž by to měli jakkoliv uspořádané. Vůbec jim nepřišlo trapný, že parodují "Jumpera" a během pár vteřin se snaží zesměšnit "Letopisy Narnie". Je to prostě hnus, který nejde doporučit nikomu jehož IQ přesahuje hranici 80 bodů. Udivuje mě, kde se na takový hnůj vzali peníze. Tohle není film ale jen drzá urážka filmového řemesla, za kterou bych jejich tvůrce pověsil (za jakoukoliv bolestivou část těla) do průvanu. Jediné za co tvůrce chválím je to, že svůj výtvor ohodnotili už v názvu. Vážně to je KATASTROFA!!!!!!!!!!! PS: napočítal jsem 28 filmů, z nichž žádný nebyl parodován ani podprůměrně.(4.3.2009)

• Spinosaurus

TO SE NEDÁ PŘEŽÍT!!!!!!!!!!!!(30.12.2008)

• becki_tu

Pánové Friedberg a Seltzer již klesli na úplné dno. Celý film je vlastně jen snůška několika (ne)herců, kteří mění kostýmy jak na běžícím pásu a to bez jakékoliv návaznosti a o nějakém vtipu nebo dokonce humoru zde nemůže být ani řeč. Tedy abych byl přesný, jeden druh humoru zde přeci jen je. Ten fekální, na který si nedobrovolně zvykáme už od prvního Date Movie. A nejlepší scéna? Žádná taková nebyla.(3.1.2009)

• jonyyy

Popis prvních patnácti minut. Hlavní hrdina spadne obličejem do obřího hovna, pak na něj minutu v kuse říhá nějaká hnusná ženská. Pak má hlavní hrdina oslavu, kde do punče chčije bezdomovec. Během dalších pěti minut někdo hodí na Justina Timbrlejka posrané slipy, asi v půce si kámoš hlavního hrdiny rozetře po celým xichtu hovno. A takto to pokračuje furt dál. Jedno se musí ale uznat, vždycky šlo dobře poznat koho zrovna parodujou, dvojníci byli dobří. Hlavní ženská hrdinka v těch jejich oranžových šatičkách to utrpení udělala trochu snesitelnějším. Tak za ni a závěrečnou I fuck písničku 10%(22.2.2009)

• Bauer

Všude jsem četl jaká je tohle debilita. Na IMDB je to mezi 100 nejhoršími filmy a rovnou hned na druhé pozici. Nevěřil jsem tomu a tak jsem se odvážil na to podívat. Teda jak já jsem znechucen!!! Když tak přemýšlím, tak tohle je to nejhorší co jsem zatím viděl a silně pochybuju, že by to někdo něčím, co se příšernosti týče, mohl překonat. Dokonce i Epic Movie byl lepší. Tady není nic, čemu by se člověk mohl zasmát. A k tomu všemu hrozně dlouhé pasáže. Například na Muzikál ze střední školy, to bylo tak nechutně dlouhé, trapné a debilní....no asi tak jako celý film. Já kdybych byl jason Friedberg a nebo Aaron Seltzer, tak se někam zahrabu a vůbec nevycházím, protože kdybych něco takovýhleho natočil, tak by mně hanba fackovala. Na tohle bych se znovu nepodíval, ani kdyby mi za to někdo zaplatil!!! Něco příšernýho!!!!!!!!!!!!!!!!!!(18.1.2009)

• PROROK14

Je to somarina, ale za to že som sa pár krát dobre zasmial dávam 20%(21.3.2009)

• ladylucifer

Jen kvůli Adamovi :-)(7.10.2008)

• Ištván87

Sakra, kdo na tohle dává peníze? A jakto, že už to není na prvním místě v žebříčku nejhorších filmů? Playgirls je sice ptákovina, ale narozdíl od výtvorů pána Seltzera a Friedberga se na to člověk může podívat i v relativně střízlivým stavu... Promiňte, zase se mi udělalo nevolno, musím jít..............................(16.10.2008)

• honajz

To nemá ani smysl komentovat...(16.3.2009)

• MáŠa

Tohle fakt ne, bývám nad věcí a těmhle parodiím dávám běžně třeba o 2 hvězdy víc, než je průměr, ale tenhleten what-the-fuck film nedostane ani jednu. Viděl jsem asi prvních 15 minut a bohatě mi to stačilo, a to už sem s tim bojoval od první scény. To bylo takové to "ježiš, to je trapný", ale tak snad se to rozjede, ty trailery vypadaly celkem vtipně. "Tak se aspoň podívám, jestli je to fakt nejhorší film všech dob." Ne, neměl jsem na to už sílu, zkoumat, jestli je to fakt tak mizerný film. Tohle je taková neskutečná rychlokvaška, kde si někdo myslí, že stačí jen přehrát znova nějakou scénu z jiného filmu, najednou v ní odkázat na nějakou současnou celebritu, nebo tam udělat nějakou fekální pointu, která ani nefunguje, a diváci budou u vytvžení. Pěkný hov.., diváci spíš budou nasr... Jestli jsem dokázal najít nějaká pozitiva na nějakých filmech jako Epic Movie, tak tady fakt něco podobného nehrozí. Tenhleten trend, kdy se třeba ve scéně z pravěku používá notebook s odkazem na nějaký současný fenomén oblíbený mezi teenegery, je fakt cesta mimo.(26.3.2009)

• ARI50

Sračka mezi parodiemi.(6.9.2018)

• korbitch22

dvojice friedberg a seltzer by si zasloužila pomalou a bolestivou smrt.stejně tak carmen electra.dej te jí někdo bůra ať už táhne do prdele.(17.9.2008)

Nedbal jsem na rady známých, zakoupil, viděl a ... a musím říct, že jsem se zasmál. Teda, abych nevypadal jako vůl, film je über sračka a rozesmály mne v něm 2 scény: 1) Chipmunkové. "Jsou sladcí". No teda jak spustili growlem, no growlem, prostě jak začli řvát a hrála jim k tomu tvrdá muzika, tak to jsem vážně vyprskl smíchy. Navíc ty pekelnické oči, jo tohle se povedlo. 2) Sex ve městě. Sarrah Jessicu Parker hrál chlap a musím říct, že jsem skoro nepoznal rozdíl:) Moc jsem ale nepobral, proč tam parodují nové fláky (Ironman, Hellboy, 10 000 let př.n.l.) a do toho míchají už celkem (oproti těm ostatním) starý flák Twister (tornádo a hlavně ty krávy). Nicméně, taková parodie na 300 byla o dost horší, tam jsem se nezasmál ani jednou, kdežto u Disaster Movie jo (2x:). 2/10(26.6.2009)

• HellFire

Pozor, pozor! Tady byl vymyšlen nový filmový žánr! Problém je, že nevím jak by se měl jmenovat. Možná "nahodilé prokládání scén." Při tomhle se páni "režiséři" a "herci" moc nesnazili. Popravdě každý, kdo tomuto nesmyslu dal víc jak odpad! si neváží filmu.(20.12.2008)

• Silence

Nejamatérštější amatérské video... a k uzoufání nudné.(3.10.2008)

• moviesfan

V parodiích bývám často vyjímka a ne všechny odsuzuji odpadem. Přes veškerá varování jsem neodolal a pustil jsem si Disaster movie. Po pár minutách jsem si říkal, proč jsem protentokrát neuposlechl. Film jednoznačně nebyl vtipný ač se o to tvůrci usilovně snažili. Nejenže byl snímek nudný, ale především trapný. Popravdě jsem se zasmál asi dvakrát. Že by z nouze?(22.2.2009)

• Hismael

Už jenom mluvit o tom jako o filmu, musí být pro Jasona Friedberga a Aarona Seltzera velká pocta. Kdybych na to šel do kina, jsem si téměř jistý že v půlce odejdu. Není tu nic, ale tím myslím opravdu vůbec nic. Scénář je naprostá břečka, vtipy nulové a všemu ostatnímu se nedá smát ani z lítosti. Velkej biják byl skoro odpad, ale Disaster movie je ještě daleko horší. DM je zatím naprosto nejhorší ze všech parodií v historii. Bohužel.(23.2.2009)

• BigDeal

Chcel som vidieť film, ktorý sa dlho držal na prvom mieste rebríčka najhorších filmov na imdb....tak mi treba.(7.3.2009)

• Stanislaus

Nejhorší parodie, kterou jsem kdy viděl, a že jsem jich viděl už dost. Trapné a ubohé vtípky, nesympatičtí herci a naprosto laciné ztvárnění (krvelační čipmankové - co to sakra mělo být, či ta otřesná promenáda "superhrdinů). Zkrátka a dobře jde o nejdebilnější parodii, která dělá maximální ostudu všem jiným parodiím, a tudíž je odpad! z mé strany samozřejmostí.(14.7.2009)

• 902 10

prijemna komedie s nekolika skvelymi scenkami (uvodni vystup amy winehouse ma vpravde cimrmanovske parametry), sympatickou princeznou a sexy vanessou minnillo. pro majitele silnejsich zaludku je zabava zarucena.(7.10.2008)

1 2 3 4 5 6 7 9 18 26 34