Na hraně temnoty

Na hrane temnoty

• Austrálie

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA / Velká Británie, 2010, 117 min

// Distribútor: Warner Bros. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,066 // Otvárací Víkend USA: $17,214,384 //(29.12.2012)

To odhodlání pořád zabírá. 70%.(3.8.2010)

Dnes už se nedá věřit ničemu. Tak například dnes, vstoupím do dveří s cedulkou "Ženy" a tam je jen záchod… Já vím, je to starý a nudný vtip, jenže bohužel to je taky charakteristika tohoto snímku. A jakže jsem k tomu došel? Jednoduše… Člověk si řekne "Hele, nový film od Campbella, kde hlavní roli hraje Gibson! To bude nářez!", jenže při sledování filmu člověku dojde, že tohle je vcelku nuda. Nic, co bychom už neviděli (napadá mě, že tohle je vlastně takový průměrný mix Spiknutí, Odplaty a 96 hodin). Během snímku jsem málem usnul a přísahám, kdyby tam nebyl Mel a kdyby to nemělo tak fajn závěr, jdu na dvě hvězdy. Takhle jsou to horší tři. P. S. A ještě jedno srovnání mě napadlo - co byli Náhradníci pro rok 2009, to je Na hraně temnoty pro rok 2010. Tedy promarněný potenciál (i film) se skvělým hercem v hlavní roli.(19.5.2010)

• paascha

Taková košer podívaná, aseptická, řádně odkrvená, bez chuti a zápachu, nápadu a napětí. Vlastně trocha napětí byla, ale jen co by se do do zdravé části Melova fanatického mozku vešlo.(18.2.2010)

Mel Džibson opět skvělý !! Jedná se o fajn Revenge film, kdy Melovi hned ze startu odprásknou Dceru.. a celý film po nich pátrá ! Některé věci vykradené z filmu 96 Hodin ... Nevadilo mi to ! Na film se dobře kouká, Mel hraje Dobře.. Dvakrát jsem se LEKL! Co střela do Průstřel do Hlavy !! Revenge filmy mám rád.. tak proč ne ! :)(21.12.2012)

• - Rozpočet filmu byl 87 milionů dolarů. (Chatterer)

• - Za první víkend promítání v amerických kinech vydělal film 17 214 384 dolarů. (Chatterer)

• - Náklady na výrobu: 60 mil. dolarů. (CrypzzXD)