Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiální text distributora)

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Stejný komentář pro 2-7 díl: NUTNOST zkouknout NAJEDNOU všechny díly!! Někdy přitažené za vlasy, někdy hloupé a totálně nelogické a někdy dokonalé. Každopádně kult! ()

ANTYCHRYST

Tahle série mě baví a vždy se těším na nové pasti a úkoly a s tím spojené krveprolití..:) začátek a odrezavaci jízda..tvl..:) já vím zeje to dlouhý a kolikrát to nedává smysl..ale tady v té sérii nejde ani tak o nějaký hlubší smysl..jako tak o dalších a dalších zabijackych pastí:) 70: ()

RAFT

A zde máme už ,v pořadí šestý díl vražedné série.Co se na filmu změnilo tak, je to u režiséra.Film nám svižně odsejpá,napínavé to určitě bylo .Všechno ve filmu má smysl,flashbecky dobře navazující na předchozí díly.Film viděn v kině.Za mě trošičku slabší díl.60% ()

Blackburn8

Oproti ubohé čtyřce a pětce, opravdu výrazně lepší podívaná. Vtáhne vás do akce hned na začátku a vyplivne, až na konci. Vůbec si v průběhu filmu, nestihnete odpočinout nebo odskočit 70%. ()

intro

Sem velkým fanouškem téhle série a zatím mě ani jeden díl nezklamal. To samé platí i o nejnovějším díle. Začátek je jako vždy brutální. Jednotlivé zkoušky jimiž musí zúčastnění hráči projít sou parádně vymyšlené. Nezbývá než SAW 6 doporučit,stojí za to. ()

angyy

Hnusota na Entou. Násilí ve filmech mi rozhodně nevadí, ale mělo by být alespoň trochu opodstatněné. S hutnou atmosférou jedničky se to vůbec nedá srovnat. A ten otřesnej konec. 40% Nejlepší scéna: Kolotoč ()

M4h0n3

Každým dílem této série přibývá více krve a nudy. V tomto díle obvzlášť! Nudil jsem se, zíval, převaloval v křesle... První díl se mi líbil, zaujal mě, byla to zajímavá podívaná, ale tohle? Tohle je omyl! Podle mě ztráta času. Jinak Hoffman mi už přijde jako "nový" Jigsaw poněkud trapný a vlastně i nesmrtelný. Tato krimi-hororová série ztratila své kouzlo po 2. díle. :-( ()

L3G1ON4R

I nekonečný příběh jednou skončil a snad i jednou skončí Saw"hra o přežití". Neustále se opakující story kolem lidských poprav, jenž si vysloužili díky přístupu k životu, je stejně nudné a otravné jako zaseknutá jehla u gramafonové desky! ()

vieriX

Opět se forma brutality zvedla od jeden stupínek nahoru, ale taky jsem čekal, že kvalita půjde výrazně dolů. Podle mě se jedná po naprosto skvělém prvním dílu o druhý nejlepší film této série. Už to vypadá, že se opravdu blíží konec teto až nechutně natahované série a jestli si můžu tipnou tak 7. díl bude tutově ve 3D a zakončí doufám důstojně tuto sérii. ()

Romeroo

Se sérií SAW to jde od druhého dílů z kopce jako se sjezdařem ve Wengenu…nechci říct, že se na to vyloženě nedá koukat, to rozhodně ne, ale kvality prvního dílu leží nedostižně vysoko…dám za 2* s úctou k prvnímu dílu, a doufám, že už Saw VII nespatřím v kině…vlastně bych si to přál kdyby se kvalitou vrátila na úroveň jedničky…bože, já jsem ale snílek : - )) ()

Dinsberg

Zřetelný posun od béčkových vod odpudivého pseudoslasheru k thrillerovým rovinám. Tenhle film se snaží zapůsobit spíše osudy zúčastněných než jejich smrtí. Škoda, že předchozí tři filmy byly jen prology k tomuhle. ()

petrik11

Všetky "píly" mi už lezú hore krkom, tvorcovia sa síce stále snažia čosi vymyslieť, ako si ufiknúť ruku či inú hnátu, ale stále dokola o tom istom. Bojím sa otvoriť chladničku, nevypadne z nej nejaký klon "pílky"? ()

Davis I

Greutert měl možná výhodu lepšího scénáře než Hackl, protože 5 díky tomu úplně vyhořela. Každopádně všechny pojišťovny a pojišťováky by si měl Jigsaw vzít do parády. Nekvalitní 5 díl mi narušil celou sérii, proto už budu jen dobržďovat do cíle.... ()

Syna.1990

Po pár "slabších" dílech, přišel zase jeden slušnější. Kdyby to bylo finále Saw (poslední díl) a Hoffmanovi by explodovala hlava, tak bych řekl excelentní finále a opravdu vyvedený konec této podle mě velice slušné série!! Celkově je to opět výborně promyšlené a nádherně to do sebe všechno zapadá!! Jen je vážně obrovská škoda, že si nutně potřebovali udělat zadní vrátka k dalším dílům, ale i přesto dávám 4 hvězdičky! ()

Renie42

Napadá mě jedna anglická zkratka: WTF? Jen náhodou jsem se na to koukala a teda tohle opravdu není můj šálek kávy. Některé scény jsou až zvrácené. Někdo má rád takové druhy filmů, ale já můžu říci, že u mě neuspějí. Jedna hvězda za tu živou liposukci tlouštíka na začátku LOL. ()

Mire

Neviem, predošlé dva diely boli ešte celkom slušné, ale toto je už trocha nastavovaná kaša. Dávam len dva hviezdy. Dúfam že rozlúčka bude podarenejšia. ()