Reklama

Reklama

Twilight sága: Nový měsíc

  • USA The Twilight Saga: New Moon (více)
Trailer 3

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (23)

Trailer 3

Recenze (1 310)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Komentář bude obsahovat SPOILERY! Milý deníčku, tak ti zase píšu. Nevěřil bys, co se za tu dlouho dobu, co jsem ti psala naposledy, všechno stalo. Takže nejdřív už mám 18! Och, připadám si tak stará, budu mě ještě Edward "bledší než obvykle" Cullen chtít, když jsem tak stará? Ptala jsem se ho a on říkal, že jo, takže to je žůžo. No ale představ si, na oslavě, kterou pro mě uspořádala rodina Cullenů, jsem se řízla a Edward mě musel ochránit před jeho bratrem! A pak mi ten blbec řekne, že s ním nejsem v bezpečí, takže musí odjet!!! Co budu jen dělat!!!? Křičím ze spaní, mocinky moc mě to bolí, jakože fakt moc!!! Chci ho prostě zpět!!! Ale pak jsem zjistila, že když jsem v nebezpečí, tak ho vidím! Proto jsem si pořídila zbytky z motorek, které mi Jacob (který je taky moc a moc k nakousnutí) pomáhá opravit. A normálně po čase jsem i zapomněla na Edwarda, teď miluju mocinky moc Jacoba, on je tak skvělý atlet! K nám do baráku nechodí dveřmi, ale udělá trojité salto s deseti vruty a skočí mi přímo do okna!! No on je prostě cool a navíc asi nemá žádné tričko, takže můžu pořád obdivovat jeho super nabušený svaly!!! Ale pak jsem zjistila, že je vlkodlak, panebože, já asi nemůžu mít kluka, který bude normální. Jsem tak zmatená, pořád něco cítím k upírovi, ale miluju vlka! A teď navíc zjišťuju, že Edward si myslí, že jsem mrtvá, tak se chce taky nechat zabít! Tak jsem vyjela za takovou divně bledou rodinkou (prý jako v upířím světě nějak šéfujou či co) protože u nich se musí Edward odhalit na slunci a pak ho zabijou! Naštěstí jsem mu v tom zabránila v poslední sekundě, ale chtěli ho stejně zabít!!! Normálně jsem je musela přesvědčit, že mě Eďa kousne a pak že ho nechají být. No a on mi pak řekl, že mě kousne! Jsem tak šťastná, konečně budu pravá emo upírka! No a největší pecka na konec, Edward mi řekl, že si mě chce vzít!! Ráda bych ti napsala, co bylo dál, ale zjistila jsem, že když to rozdělím do více deníků, lepé se to prodává a já budu mít zajištěnej život, takže si kup můj další deníček, tam se dozvíš, jestli mě fakt kousne!!! Tak takovéhle jsem měl pocity z tohohle veledíla… Weitz tomuto "filmu" moc nepomohl, spíš ho natočil tak krásně, že se budu přímo lahůdkově parodovat. Jednu jedinou hvězdu dávám za to, že jsem se fakt zasmál (znám už pár parodií z YouTube a podobně) a za to, že je zde Anna Kendrick. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Džentlmeni evidentně vymírají. Za mých mladých let si nedovedu představit, že bych s radostí v oku nesplnil jakékoli přání své dívky, ale dnešní mládež je jiná. Kráska chce jenom kousnout do krku, ale bledý švihák místo okamžitého odběru krve oduševněle prchá ze záběru a nechá ji napospas lesní havěti. Evidentně nejsem cílovým divákem pro měšec producentů tohoto snímku, ale nemohl jsem si nevšimnout, že poslední dobou je světle zelená barva mé pleti čím dál atraktivnější pro mladé dívky hledající po lesích rozptýlení s upírem. ()

Reklama

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Kdo uvidí Twatlight: New Moon a pomlouval jedničku... bude jedničku milovat (.. tedy... v rámci mezí dobrého a velice špatného vkusu). Ona dvojka snad ani nemá scénář. Hlavní požadavek prostě byl, aby se tam ten cygoš promenádoval co nejčastěji v trenkách. Lautner má opravdu perfektně vypracované tělo, wtz... ale to, že neumí vůbec hrát se tím nijak nekompenzuje (není to porno, že jo). A když si uvědomíte, že většinu času z 565 minutové stopáže je na plátně... tak to opravdu není dobře. Teď k ději.... eee, ten není (zajímavý poznatek: chlapci v kině na tom byly povětšinu času stejně jako já ((ano, přiznávám, že jsem na tuhle pyčovinu byl v kině)), neskutečně se nudili a usínali a vyzkoušeli snad všechno možné pozice sezení/ležení na sedačkách... kdežto slečny se rozněžňovali pokaždé, když se Lautner objevil v trenkách na plátně). Největší wtf se ovšem odehraje až v Itálii, kdy přístup "Zabijeme tě!!! .... hmm, ne, tak všechno v pohodě, sice jsme tě málem oddělali, ale to my jsme jenom takový laškovní upírci, tak jdi domů, šup šup" mne opravdu pobavil... ale zase je tam lepší a delší bitka než v Twatlightu jedničce. Edward stále čumí a pronáší nesmyslné monology, Bella je stejně blbá... prostě Twatlight, jak ho všichni známe... špatný a nelogický... vhodný pro 100% extrakt šťávy z náctek! ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tady se nezbývá než zeptat: "What Martha Stewart do?" Jinak nevím, co si s takovým zážitkem počít. Nechtěný smích nad smích v téměř každém záběru a větě? Ale no tak. Co a proč bylo viděno zůstává skryto, vyloženě ale doporučuju dabing. A udělat z toho tak desetiminutovej kraťas, mohla by to být i chtěná sranda... ovšem účast Dakoty je čirej podfuk. ()

xxmartinxx odpad!

všechny recenze uživatele

Zoufalá urážka kinematografie. Ztělesněné zlo. Pattison znásilňující můj vkus. Nový měsíc je nejzoufalejší výkřik dnešní komerce. Příšerný scénář a zoufalé filmařské metody. Nic nefunguje. Většina příběhu je odvyprávěna v prvních deseti minutách a pak jen na sebe Bella a Edward čumí až do konce. Stupňování děje chybí. Dvě hodiny, které mi film ukradl, rozžvýkal a zase vyplivl, považuju za násilně uzmuté a zvažuju žalobu. Chci je zpět! Komu se to líbí, nemá vkus. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (37)

  • Farbenie vlasov Nikki Reed trvalo viac ako 35 hodín, preto bolo rozhodnuté, že v tomto filme bude hrať postavu Rosalie s parochňou. (DaviD3141)

Související novinky

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

25.09.2009

Předprodej vstupenek na Twilight sága: Nový měsíc už teď láme všechny rekordy, což jen potvrzuje, že se z autorky Stephenie Meyerové a hlavně z jejích knížek stal zlatý důl. Bylo jen otázkou … (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

04.07.2009

Uklidněte se, milé fanynky (i vy, fandové – všichni tři). Neznamená to, že filmová adaptace hyperúspěšné knižní série Stephenie Meyerové bude nějak chronologicky proházená. Nerežíruje přece Quentin… (více)

Reklama

Reklama