Reklama

Reklama

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) je velmi zkušený zloděj a jeho největší mistrovství je v krádeži nejcennějších tajemství. Ovšem není to jen tak obyčejný zloděj. Dom krade myšlenky z lidského podvědomí v době, kdy lidská mysl je nejzranitelnější – když člověk spí. Cobbova nevšední dovednost z něj dělá nejen velmi vyhledávaného experta, ale také ohroženého uprchlíka. Musel obětovat vše, co kdy miloval. Nyní se mu však nabízí šance na vykoupení. Může získat zpět svůj život. Tato poslední zakázka je nejen velmi riskantní, ale zdá se, že i nemožná. Tentokrát nemá za úkol myšlenku ukrást, ale naopak ji zasadit do něčí mysli. Pokud uspěje, bude to dokonalý zločin. (Cinemax)

(více)

Diskuze

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

higuain : Ano Fincher by si zasloužil sošku za Sedm , klub rváčů , Zodiac , Podivuhodný případ Benjamina Buttona ale né za Network to se nezlob : ) a musím souhlasit s Webbem a playboy_05 . Kdyby to dostal Black Swan , 127 hours nebo True Grit tak mi to nevadí . I když mám rád Finchera a mám ho v topce tak si myslím ,že tentokrát šlápl do howna .

higuain

higuain (hodnocení, recenze)

Sice taky přeju spíš Inception, ale pokud ceny letos pobere The Social Network, tak neřeknu ani popel. On Fincher by si nějakou tu sošku taky už zasloužil. Spíš mě udivuje, že Prokletý ostrov nedostal ani jednu nominaci na glóby.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

playboy_05: Dopadne to skoro stejně. Já už v to nevěřím, je to zvláštní to udělování a nechápu to..

playboy_05

playboy_05 (hodnocení, recenze)

Zlaté glóby a Oscary jsem už dávno přestal řešit. Letošní Glóby jsou jasným důkazem zabedněnosti filmových "kritiků", že si Inception neodneslo žádnou cenu je ostuda a výsměch. Nic proti Social Network, byl fajn, ale na Inception prostě nemá, ani scénářem, ani soundtrackem a ani režií. A teď už nevěřím tomu že na Oscarech to bude jiné

Webb

Webb (hodnocení, recenze)

To že to nevyhrál Inception za scénář jen dokazuje bezvýznamnost tohoto udělování. Za hudbu se mi nejvíce líbil Zimmer a Elfman.

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Né já jsem zastáncem toho ,když bude udělovaní oscarů ,aby porota vybrala pět nejlepších kandidátů a zbytek by rozhodli lidi v hlasování ... Filmy se točí pro nás ,pro lidi tak at si vyberou svůj film . Jak ted to chodí tak to je jedna velká komedie ,která mi příjde směšná .

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

mm13: Má pravdu ale.. :D Já bych to dal třeba sobě a hned by to vypadalo jinak.. :D

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

teba ani nie, vlastne nikoho, len byť BILI, mažem svoj posledný post ;)

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Oscarovky by měla hodnotit veřejnost a né vybraní lidi ,kteří jdou uplatit .

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

hudba dobra, zpomalit Edith Piaf a udelat z toho OST - zajimavej napad.. ale na globy ani na oscary to fakt nevidim.. zimmerovy posledni soundtracky si jsou az neprijemne podobne

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Ravi: Jsem na tom stejně, zase jako každý rok nesouhlasím s vyhodnocením...

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

...tak to znamená že splnila svoj účel. Filmová hudba nemusí popri filme vytŕčať, vlastne práve naopak.

Ravi

Ravi (hodnocení, recenze)

To Pilda17: Rozhodně větší impress mám z hudby v Inception. Když jsem viděl výsledky, tak mě napadlo: "V SN byla nějaká hudba?" - a to vim, že tam byla, jenže když mě tohle napadne jako první ...

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Inception = 0 cen za Glóby, to ať jdou do e! Aspoň za hudbu měl dostat!

maniche

maniche (hodnocení, recenze)

Inception na tom bude na oscarech hůř než Avatar. Dostane možná za zvuk, ale podle mě nevyhraje žádnou prestižní kategorii. Bohužel

pistik

pistik (hodnocení, recenze)

Tak žeby Sociálna sieť bola lepšia ko tento film? To zas bude hanba ak Nolana obídu aj na Oscaroch. Počiatok je jednoznačne film roku 2010

Sunny Cash

Sunny Cash (hodnocení, recenze)

rounen: niekto si preto myslí, že to bol sen lebo Nolan chcel aby si to niekto myslel....inak by to tak dvojznačne na konci nespravil :-))

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

nechápu že někdo ten film nepochopil,já to viděl jednou v dabingu a pochopil jsem každé slovo i děj...a mimojiné na konci se totem už zastavoval a dokonce i naklonil a chtěl už spadnout,jenže v tom byl střih a konec filmu,takže nechápu proč si někdo myslí že to byl sen...

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

phoex: Když by konec byl sen, tak neznamená, že jeho žena měla pravdu..

Související novinky

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

Nolan nevyloučil možnost natočení Star Wars

19.07.2023

Režisér Christopher Nolan si za ty roky v Hollywoodu vypěstoval pověst tvůrce, který má pevnou vizi, přesně ví, čeho a jak dosáhnout, a málokdy se co se kvality týče splete. Navíc se mu několik let… (více)

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

Cillian Murphy potvrzen jako hvězda nové nolanovky

08.10.2021

Přibližně před měsícem jste se zde mohli dočíst, že režisér Christopher Nolan (Dunkerk, Tenet) po neshodách se svým domovským studiem Warner Bros. nakonec přesídlil ke konkurenčnímu Universalu, u… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Tenet znovu odložen

Tenet znovu odložen

26.06.2020

Studio Warner Bros. opět odložilo nadcházející snímek Christophera Nolana Tenet. Tentokrát se z původního 31. července (kam byl film přeložen ze 14. července) odkládá na 12. srpna, tedy znovu o dva… (více)

Reklama

Reklama