Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

bazmat

Je to sitkom se vším všudy, takže neočekávejte žádné hlubokomyslné dialogy, přemýšlení nad dějem ani kult. Tahle věčně nasávající partička z konce ulice v čele s perfektně ujetou Courteney Coxovou s ještě perfektnější postavou je tu jen od toho, aby vás bavila, bavila a bavila. A to se jí opravdu daří, dokonce si umí s nadsázkou poradit i s klasickými sitkomovými klišé. ()

lacerta

Příšerně přehrávaný a až moc často k trapnosti klouzající seriál. První řada byla snesitelná, druhá mi nevadila, ale třetí nechápu. Když to porovnám s některýma seriálama, které byly ukončené předčasně, tak moc nechápu, jak mohla taková blbost přežít. Ani mi moc nesedlo obsazení (až moc podobné Scrubs). Edit: Po několika dílech 4. řady srážím ještě jednu hvězdičku. Pro mě už nepoužitelný ani jako kulisa. ()

Wimpy

„Plechovkááááá!“ Milá parta sousedů z konce ulice. Ano je to sice „jen“ sitkom, ale jeden z těch povedenějších. Courteney Cox je jako Jules mnohem příjemnější, než Monika z Přátel. Všichni tři pánové jsou sympaťáci, líbí se mi i věčně povýšenecká Ellie a roztomile pitomá Laurie. Červené víno sice nepiju, ale po zhlédnutí cca 3. řady s tím asi budu muset chca nechca začít. ()

Ironhead

Na botoxem opichanou Courteney Cox v pozdejsich seriich, ktera pripomina vyslouzilou pornostar, je dost smutny pohled :oT ()

imaginer21

Pilotní díl nic moc, ale už ten druhý dokázal celkem zdařile navnadit na následující 6letou jízdy milfky Coxové a jejích svérázných přátel. Absolutorium mají epizody od druhé polovny první série až do konce té třetí. Pak to upadlo do stereotypu (experiment - konflikt - zbrklé řešení - moralizování) a definitivní úpadek přišel s odchodem Van Holtova střeleného Bobbyho. Řízný střih, občasné (někdy dokonalé) popkulturní pomrkávání i trefné dialogy o životě ze života tuhle zdánlivě nenápadnou seriálovou třešničku rozhodně řadí k vršku seriálového dortu nového milénia. ()

Aniii

Nepopírám, že jsem zkoukla všechny dostupné díly během tří dnů. Ale podle mého názoru je Cougar Town jen další velice průměrný seriál s mnohdy velice trapnými vtipy. Navíc nemám ráda, když si hollywoodské celebrity s uvadající kariérou produkují vlastní seriály, aby se měli kde předvádět. ()

Olafa

Úžasný sitkom přeplněný (v dobrém slova smyslu) sympatickými postavami, kde jsou sympatické i ty nejprotivnější z nich. I když neutuchající optimismus hlavní postavy nechápu a další postavičky jsou taky divné, ráda se na ně dívám (i když C. Cox sympaticky-komicky přehrává). Humor je nezaměnitelný a směju se nahlas jejich vtipům i v nejhlubší noci, kdy se často neovládnu a vzbudím celý barák. Super! ()

Cheyenee

Výborný seriál, uvidíme, jak se bude dále vyvíjet a zda nedopadne jako HIMYM, který od 4. řady začíná s každou další sérií ztrácet... Ale Cougar Town zatím nemá chybu, Courtney Cox v roli Jules září stejně jako kdysi v roli Monicy. Každá postava v seriálu je úžasně trhlá a dohromady tvoří dokonalou partu :) ()

DrahciiiRe

Srdcová záležitost, nemůžu hodnotit jinak :) Ne proto, že by byl nějak extra originální, ale určitě člověka zaujme. Nejen hereckým obsazením a perfektním mixem charakterů, s kterými se rádi ztotožníte, ale také pěkným obrázkem života na Floridě, který jako příznivec USA a Američanů musím ocenit. V seriálu si člověk projde starostmi i radostmi několika bláznivých postav semknutých sousedským poutem a prožívá s nimi takové ty běžné životní problémy, které zde většinou končí happy-endem. Přesto na tento seriál nedám dopustit a cítím, že ve mně něco zanechal :) Takže to zopakuji klidně ještě jednou - v době, kdy se vyrojila spousta sitcomů a spousta si dala za cíl nuceně diváka pobavit, aby se válel po zemi smíchy (což mi připadá trochu křečovité), tak toto je jeden z těch nej seriálů, které mou diváckou duši plně uspokojily :D :) ()

Sathine

Takhle střelený a perfektní seriál mi už opravdu strašně dlouho chyběl. Nejlepší byly prvních pár dílů a pár dílů posledních, jak se začaly řešit vztahy, ubylo srandy a vtipných situací, ale i tak to stálo za to. Samozřejmě sympatická je i délka jednotlivých dílů, což je příjemných 20 minut. Pokud si člověk potřebuje spravit náladu, tak tento seriál vřele doporučuju. A i když vím, že je to někdy hodně přehnané a určitě takové sousedské vztahy nemohou existovat, strašně ráda bych něco takového zažila i já sama. ()

MyFairLady

Netusim, cim si tento serial ziskal svoju popularitu...uplne vytrhnuty zo zivota - vsetci maju vsetkych radi za akychkolvek okolnosti, Jules vsetkym pomaha a tvari sa, ze ma bezne problemy zeny po styridsiatke. Ale nema. Zato ma nezdravy vztah so svojim synom... Najtrapnejsia scena: podvahou trpiaca, na kost vychudnuta Jules stoji pred svojim drahym a vravi, ze este neschudla v zime nabaleny tuk...vazne??? ()

Mach666

Na koho by tato 7mice či 8mice hlavních postav nezapůsobila byl by asi divnej , pro milovníky Přátel je tu Cougar Town , ze Scrubs tu máme Christu Miller sice tam nedostala 100% roli ale přesto si jí z toho seriálu pamatovat můžete a další zbytek lidí který ste mohly v seriálech dost často v menších postavách vidět. Dohromady dávají harmonickou skupinu kterou rád posloucham a i se s nimi zasměju. Nebo si zahraju Penny Can . Pro mě 90% ()

bystroocko

Když jsem se rozhodovala, jestli se vůbec podívat na pilotní díl, přečetla jsem si tu komentáře. Na základě toho jsem očekávala příjemný lehce vtipný seriál, jako je třeba Rules of Engagement. Místo toho jsem dostala prvoplánovitou slátaninu, ve které musí Cox ukazovat prsa, aby vypadala aspoň trochu sexy - "hlášky", které má podávat, vyznívají tak šroubovaně, že místo úsměvu mi na tváři vyvolaly "znespokojený" výraz... Christa Miller, která byla ve Scrubs mou nejoblíbenější postavou, bohužel přemigrovala do tohoto seriálu i tou postavou, a po pravdě řečeno, po všech těch plastikách už se na ni ani nekouká tak dobře, a celé to na mě působí tak, že chtěl Lawrence svou manželku a nejnovější dítě mít ve své blízkosti (awwww, what a father!), a tak jim zkrátka dal role v tomhle. Humor aby člověk v tom seriálu pohledal. Po mé zásadě tří dílů jsem seriál smazala a rozhodla se další čas neztrácet zrovna nad ním ;) ()

Mar_Mar

První série: no, nic moc, Courtney jakožto novodobá Monica z Přátel, stejná mimika, partička okolo nic moc, postava Ellie nesympatická jako prase.... druhou sérku nedám.... Druhá série: co na tom Graysonovi sakra je?! Ale musím uznat, že styl humoru mi začíná být bližší. Postava Ellie nesympatická jako prase. Třeté sérku už dám, ale až tak příští měsíc.... Třetí série (za dva dny po zhlédnutí série druhé): HA HA HA Bobby je můj parťák! Super vtipné epizody! Dám ještě jednu a jdu pracovat! Postava Ellie je prostě divná.... Čtvrtá série: Jak to, že ještě není 5. série?! Co budu dělat?!! Všechny série zhlédnuty za týden, a proč? Sama to nedokážu vysvětlit.... ()

macoslavek

když courteney otevře pusu, je to jak střelba ze samopalu, trochu mi to skrze ty šílené (sorkinovsky rychlé) dialogy připomíná gilmorky.. příjemná změna mezi sitcomy, sympatické obsazení, scrubs nádech, prostě pohodička ()

migl

Je to viacmenej "babský" seriál,ktorý celý stojí a padá na C. Cox. Občas sa na nejaký diel dá pozrieť,ale nie napr. 5 dielov po sebe,to je potom hrôza ()

Tares

Bill Lawrence v plné síle. Řekl bych že se jedná o dostatečnou náhradu za Scrubs. Ikdyž jde o jiný styl vyprávění, je to hodně vtipné a jako oddechovka 100%ní. Courtney Cox tuhle roli miluje a je to znát. I další role jsou ideálně obsazeny a chemie mezi postavami funguje. Je to konverzačka a tu umí Bill Lawrence nejlépe. Na Spin city to sice nemá, ale i tak je to za pět. ()

aquarkko odpad!

Aha, Scrubs/Die Anfänger, tak proto mi to tam tak smrdělo... No, co říct dřív... nehledě na to, že jsem právě viděla díl, kde scénu bourání na motorce natočili jednou a použili dvakrát v domnění, že si toho laskavý (rozuměj blbý americký) divák nevšimne, mi tam vadí úplně všecko. Slyšela jsem jen dabing, takže těžko říct, jestli je originál lepší, ale o moc víc by to asi nepozved. Hercům nevěřím ani pohyb, pastelový barvy všude, kam se podíváš, plešatej chlápek vedle svalovce, aby tak vynikla krása později jmenovaného (já ju ale nevidím), hlavní představitelka opět krásná a hubená jako typická většina amerických žen...co dál jmenovat za nešvary amerických sitcomů? Jediný, co mi to dalo, je, že teď vím, jak se řekne anglicky puma. Má to být komedie? Já se nemám čemu smát. ()

SisQa

"PENNY CAAAN!" . Naprosto mě dostala celá atmosféra tohoto seriálu, všechny postavy své osobní kouzlo a dokážou způsobit přímo exploze smíchu. Jen podotýkám, že obě dvě série jsem zkoukla za necelý týden. Je to velice osobitý seriál s velice osobitým humorem a to z něj dělá vskutku moc příjemné "pokoukaníčko" :) ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake