Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

Evander

Město žen mě nezaujalo. Viděl jsem několik dílů první série a očekávaného humoru jsem se nedočkal. Přestávám tedy sledovat. 55% ()

tranquill

Velice milý seriál. Příjemně bláznivý humor, ve kterém dominují slovní přestřelky mezi partnery, bývalými partnery, novými partnery, jejich synem a ztřeštěnou kamarádkou. Courtney Cox plynule navazuje na seriál Přátelé a ostatní jí skvěle sekundují. ()

SiMMaS

Po řešení životních krizí ve 30 (přátelé) se Courteney Cox vrhla na řešení problému ve 40:) A je to trefa do černého! ()

IXOXI

Cougar Town jako oddychovka určitě neurazí, na druhou stranu po pěti dílech jsem se s klidem rozhodl sledování ukončit. Kvůli malému počtu zhlédnutých dílů nehodnotím, počet vtipných momentů by ale vedl k průměru. Předpokládám, že „řešené“ problémy většina z průměrných Čechů mít nebude. ()

haWranka

Tenhle seriál má spoustu skvělých hlodů, je to taková fajn oddychovka. Škoda, že ho musí táhnou chlapi a hlavní hrdinka zůstává dost pozadu. Mám Courteney Cox opravdu ráda, ale tahle její postava je mi vyloženě nesympatická. Uvidíme, co bude dál... (Po první sérii mi cuká myšítko ke 4 hvězdičkám. Ale ještě si nechám rezervu. Doufám, že další díly budou!) ____ Tak nám seriál skončil. A musím říct, že se ctí. Sice se trochu odchýlil od původní myšlenky (však taky tvůrci koketovali s myšlenkou změnit název), ale vůbec to nevadilo. Žádný díl nebyl propadák, vždycky se našlo něco vtipnýho a totálně střelenýho. ()

Bart16

Tohle sice neláme rekordy ve sledovanosti a ani to nesbírá ceny,jak na běžícím pásu,takže by se mohlo zdát,že se nejedná o tak srandovní seriál,jako například The Big Bang Theory,Two and Half Men nebo 30 Rock,ale i tak se u toho člověk skvěle pobaví a odpočine. ()

Valkyria

Město žen mě přitáhl, asi jako většinu, díky Courteney. První díl byl fajn, ale nic moc a s dalšími díly se to rozjelo. Smršť zábavy a vtipů... Jediné, co mi vadí je to, že to vysílají v takový šílený čas... Vtipné sledovat trable Jules s jejím věkem a pocitem, že její vzhled není dokonalý. Ale která žena v jejím věku vypadá takhle dobře? :) Lituji Travise, který trpí díky svým rodičům! :) Po dlouhé době parádní seriál!!! ()

zberatel

Courteney "Monica" Cox po priateloch a nejakom tom roku naviac, si nasla dalsi skvely serial ktory svojim obsadenim a vybornym scenarom si ide vlastou cestou. Rozvedena 40-tka s dospievajucim synom hlada znovu partnera a svoj kusok stastia .. Skvele postavicky okolo kde kazda ma svoje pevne miesto, plus taka mila rodinna atmosfera a la Priatelia a Krok za krokom kde vzdy vsetko dobre dopadne a cesta ku stastnemu koncu kazdej casti je jasna... No u mna si nasla pevne miesto a z pribudajucimi castami milujem tento serial cim dal viac, AAA nezabudnite - abstinence je blbost, alkohol nam pomaha zit :))) ()

Zuzzka

Ne, dívat se na to nebudu, na další závislost totiž nemám čas, ale i po vidění jednoho dílu bych tento seriál doporučila. Ještě jsem nezažila že bych se po deseti sekundách rozhodla, že se mi seriál líbí a a ze svého přesvědčení další minuty neustoupila. A nevěřím, že ten jeden díl byl vyjímka. P.S.: Stejně jsem neodolala a dívat se na to začala. ()

ljukyljuk

Zhliadol som prvé 4 diely, lebo som čakal, že sa do toho "dostanem"... Nedostal som sa a pri každej epizóde som sa usmial asi tak dvakrát, čo je teda žalostne málo na sitcom ()

BC

Poměrně svižně běžící seriál s krásnou Courteney Cox a kousavou Christou Miller v jedněch z hlavních rolí. Kvalit Scrubs nedosahuje (i když zde hraje půlka nejlepší herecké dvojice ze Scrubs - již zmíněná Christa Miller, jejíž postava by se klidně mohla jmenovat Jordan namísto Ellie), ale jako seriál k pobavení je velmi příjemný. Potěšil mě poslední dvojdíl se silným odkazem právě na Scrubs. ()

Kejdyna

Vynikající sitcom s dobrým obsazením jistě obzvlášť potěší fanoušky Scrubs. Přehlídka starých známých tváří si zaslouží hvězdičku navíc (nejvíc mě potěšila Jill, ve Scrubs depresemi zmítaná, zde psycholožka a Teddy Buckland jako... Teddy Buckland). Moc jsem od toho nečekala a o to větší radost mám, přesně tenhle humor je mi totiž asi nejbližší. Navíc mám v hrdinech inspiraci - popíjet ve svých čtyřiceti každý den víno obklopená nejbližšími přáteli, to je prostě sen. ()

Zenithgirl

Tahle partička je pěkně šílená. Cougar Town nelze k ničemu přirovnat, je to prostě originál. Takže pokud si chcete na chvíli orazit, stačí se pohodlně usadit, pustit CT pěkně od začátku, možná si nalít i "kapku" vína a očekávat neočekávané. "Penny caaaaaaan" ()

Jaxx84

Výborné a vtipné tempo prvních dílů mě upoutalo natolik,abych si k seriálu a jeho postavám vytvořil pouto a přežil tak i horší a podstatně nudnejší díly. Spontánní objevování herců z Přátel a především ze Srubs hodně potešilo. Za ty tři série si ke mě seriál opravdu našel cestu, vtipné hlášky a natolik různorodé charaktery postav nechaly serial vybočit z šedé řady ostatních. Dávám 3,5 * především za alkoholičku Jules alias Moniku, Ellie která má místo srdce jen temnou jeskyni s netopýrama a za mile infantilní dvojku přátel Bobbyho a Andyho. ()

chicab8

Cougar Town byl pro mě velice příjemným a osvěžujícím překvapením. Courteneyina moudra jsou klasickými klišé na téma, jak nezestárnout, nezabalit předčasně život a ještě z něj něco pořádně vytřískat. Nenechme se mýlit, v jejím podání jsou ona tisíckrát omílaná moudra k popukání. Cougar Town by ovšem neby takový bez zázemí skvěle obsazených vedlejších postav. Úžasně zahraná mrcha Ellie, "hlupačka" k sežrání v podobě Laurie, glosující syn Travis, stupido otec Bobby, oddaný manžel a přítel Andy a fešák od vedle Grayson. Všechny postavy zkrátka skvěle doplnují časovanou bombu Jules (Courteney Cox). Všichni si tu jen tak mimochodem žijí svůj maloměstský život s notnou dávkou nadsázky, ironie, sarkasmu a zdravého alkoholismu. Vypadá to, že život čtyřicítkou ještě sakra nekončí :) ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake