Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

Zaynab

Slabší tři hvězdičky, spíš dvě a půl. Tohle je typický televizní průměr, který vypadá jako dráha houpačky. Občas mile překvapí relativně vtipnou hláškou, ale dost často klesá na dno. Bohužel, po prvních 12 dílech musím konstatovat, že většina hlavních postav mi leze tak trochu na nervy a seriál bych doporučovala pouštět před rozvodovým řízením. Věřím, že při pohledu na nevyrovnanou hysterku Courteney, která neví, co vlastně chce, a její nej kamarádku, jež zachází s manželem hůř než s houbou na nádobí, by velká část mužů zjistila, že mají doma vlastně poklad:) ()

SB

Seriál dle modelu vykonstruovaného pseudohumoru z Přátel, jen možná malinko méně debilní. ()

Danulinda

Zatím hodnotím podle prvního dílu, který byl perfektní a pokud to bude pokračovat i nadále v této vysoké kvalitě, nezbývá než dodat, že se jedná o jeden z mála seriálů za posledních zhruba 20 let, které nepatří mezi vymývárny mozku, ale člověka opravdu pobaví. ()

Trishka

Monica bez Chandlera, ale ne uplně tak bez Přátel potěší, ale nijak extra nenadchne. Teda alespoň Trishku ne. Obzvlášť druhá série se povedla; pár vtipů, které se táhnou několika díly potěší, protože pak Cougar Town působí jako něco víc, než jen mechanicky nesakaný sitcom na zaplácnutí času. Jenže třetí série už nejen pokulhává, ale napádá na všechny čtyři. Zvlášť co se týče postav, které karikují nejen sebe, ale dokonce snad i jedna druhou. Hvězda dolů. A Cougar Town přeju, aby nepodlehla jarní agónii. ()

Demoiselle odpad!

Hodnotim po 2min zhruba, ale takhle křečovitý a afektovaný dialogy jsou snad jen v Good Christian Bitches...což je taky odpad, akorát s tim rozdílem, že ty Bitches o tom vědí a přehrávají záměrně.... ()

Frca

Fajn seriál o matce po čtyřicítce,která spolu se svými kamarádkami dokazuje,že ženská po čtyřicítce má právo na normální život, i když jí to už "nejede" jako ve dvaceti. Courtney Cox přímo žeru ()

Todd_Hewitt

Na Cougar Town jsem narazil prakticky po Vřískotu 4, kdy jsem si jen tak projížděl profil Courteney Cox. U CT mě zaujal popis a já jsem si řekl, že zkusím pár dílů. Viděl jsem celou první řadu a určitě si to někdy dokoukám. /70%/ ()

Dixieboy

Fantastický, sarkastický, výborně obsazený, výborně napsaný seriál, který je v česku naprosto zahuben... ať už dabingem (jen proto, že Pavlína Vojáčková-Rychlá dabovala Courteney ve Friends ji teď musí dabovat všude???? A ještě tak blbě!), který stojí za hovno a nebo časem vysílání! Seriálový vkus českého diváka se většinou pohybuje na úrovní umakartových kulis a patetických dialogů, proto se nedivím, že je tento seriál zahnán do pozadí :( Osobně mu dávám plný počet! ()

L3NKA

Pokud pominu, že hlavní hrdinka měla nyní dvacetiletého syna v 16 (stejný motiv jako v Gilmore Girls), je tohle super komedie s originálním námětem. Neustálé popíjení vína mě ještě nepřestalo bavit a nepostrádám přehnaně složité zápletky. Bitches be loco! ()

redalert21

Díl a půl, déle to proste neslo...tech 20minut mi pripadalo jako celá věčnost..šílěně trapně americká blbárna, s přehravanýma "happy" xichtama, nekoukatelné ()

Amarylliska

(Po 1. sezoně) Příjemná oddechovka,vtipná,milá, neurazí. Christa Miller okouzlující. Budu sledovat dál co z čtyřicítky která se snaží "vrátit" mládí vyteží. :) ()

Zapinka

U asi prvních třech dílu jsem si řikala co na tomto seriálu všichni vidí? Zdál se mi tuctový a zcela nezajímavý, ale později jsem mu přišla na chuť. Sice to není žádný trhák, ale skvěle si u toho člověk odpočine od náročného života. Zasměje se pár vtipům, které se tam mihnou, nebo se zasměje hloupostem co hlavní postavy dělají. Skvělá oddechovka. ()

SolamBee

Courteney mám ráda, ale tady šlápla vedle. Potíž není v tom, že by to nebylo vtipné či zajímavé téma. Problémem je, že tomu chybí jakýkoli děj a vývoj. Bohužel nic pro mě. ()

Dacsus

Courteney tu vyzera naozaj zlato a spravne strelene (inak ktohovie aka je v skutocnosti), ale to je naozaj asi tak vsetko co drzi ten serial kusok nad sedivym priemerom. Ani raz sa mi nestalo ze by som vybuchol smiechom, co napr. pri Friends bola bezna vec. Rovnako som nepostrehol ziadne emocionalne spriaznenie s charaktermi z mojej strany - ale pravda, videl som len prvych 6 casti... ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake