Město žen

• USA Cougar Town (více)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (více)

Série(6) / Epizody(102)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

Stanix

Další sitcom z klasické "škatule" určený ženskému publiku. Neurazí a nepřekvapí. PS: Courtney is still hot, thats for sure. ()

Euchrid

Další Lawrencovina, která sice tak dokonalá jako božské Scrubs není, ale pro oddechovější používání funguje skoro stoprocentně. Banda "goofy" postav, které nejde nemilovat. Čím víc se dívám tím víc chci. Vedlejších postav a hlavně sérií. Už mi pomalu dochází a pak přijde asi něco podobného :D ()

Margerie

Courteney Cox je skvělá, Město žen úžasné. Je to trochu variace na Zoufalé manželky, ale narozdíl od nich je tenhle seriál prostě jen k pobavení. A daří se mu to. Brala bych další díly! :-) 80% ()

liberita

Po slušnom pilote v priebehu ďalších častí skôr sklamanie. Zábavné momenty sa totiž síce stále objavujú, ale čoraz viac ich prehlušujú nezáživné a zdĺhavé konverzácie o rodinných vzťahoch, ktoré mi zakaždým pokazia výsledný dojem. Courtney Cox je skvelá herečka a nikto by o nej nepovedal, že sa už blíži k pätdesiatke, lenže jej postava je miestami až prehnane úzkoprsá (otázka bozkávania sa na verejnosti), starostlivá o všetkých ostatných a často sa chovajúca viac než čudne a nelogicky (potom čo jej zajačik vyzná lásku, rozíde sa s ním, ale stále s ním zostáva v kontakte, aby napravila jeho zlomené srdce). Na druhej strane na výrokoch Busy Phillips sa dá zasmiať vždy. Napriek tomu som však seriál prestala pozerať v polovici prvej série, pretože nedisponuje vtipom, ktorý očakávam od sitkomu. ()

PanPaniscus

V roce 2009 to byl jeden z mála seriálů, které jsem sledoval skoro od prvního dílu první série, navíc jsem z něj byl unešen ...od druhé série však už ani nevím, že existuje/existoval, škoda... ()

hamir0

Už od jejich skvělé „rivalské” epizodky ve Scrubs jsem si přál vidět Courteney a Christu vedle sebe ve větším rozsahu. Miller je i tentokrát rozkošná tak-trochu-mrcha a Cox je parádně trhlá a pořád neuvěřitelně sexy. A ani pánské osazenstvo rozhodně nenudí. Přidejme si k tomu osvěžující camea přátel z Přátel a doktůrků z Doktůrků a máme to za výborné čtyři bludišťáky. ()

Maica

Celkem vtipná a oddechová podívaná. Nejvíc mě zaujalo, že hlavní roli hraje "Monika z Přátel" a vlastně kvůli tomu jsem se na to dívala. Později mě začal bavit i děj i když jednotlivé epizody nesleduji v nějaké návaznosti. Ani to není moc potřeba. Obvykle se dobře pobavím a odpočnu si. ()

HarveyDent

Žhavé MILFky, vostrý hlášky a tvrdí chlapáci. TOHLE je teprv pořádný seriál (pro ženy). Žádný ubohoučko-pokrytecký Sex ve vesnici nebo překombinované Zoufalé exmanželky. 80% ()

Queendom

To nemůžete myslet vážně. Slepenec trapnejch scének a hlášek, za který by se nestydělo jen dítě na prvním stupni základní školy. Never more. ()

MaxForValue

Po prvej zhliadnutej epizóde maximálna spokojnosť. Courtney Cox je stále sexy, Busy Phillips a Christa Miller sú ako "vedľajšky" super a zábava na veľmi dobrej úrovni. ()

pridala

Tak není to špatný.... z nudy zvládám každý den skoro celou sérii. Nejvíc neoblíbená (nebo spíš jediná neoblíbená) postava: Jules - nevím, ale mě teda připadá trapná, namyšlená... nechtěla bych se s někým takovým kamarádit i kdybych dostávala víno a kafe zadarmo... Nejoblíbenější postavy: Ellie (dokonalá:D), Tom, Laurie ()

Marrianna

Po shlédnutí sérií musím zvýšit na plný počet, ten humor mě vždycky naprosto rozbourá. Naprosto střelená matka její milující, byť krapet zoufalý synáček a ostatní kolem ní? Jules já tě žeru s vínem či bez....ovšem ostatní, každý jeden má své místo tak pevné, že si nedovedu představit, že by tam jeden z nich chyběl. ()

llydeb

Dějová osnova každého dílu vypadá zhruba následovně: Přátele se sejdou u Jules na skleničku vína, nejspíš si secvičí nějakou scénku, poplácají se po ramenou a ujistí se, jak se mají všichni rádi. Travis jim k tomu zahraje na kytaru. Postavy neustále řeší ty stejné problémy a všechno je tak ... nádherně schématické a předvídatelné! Už úvodní scéna je pecka - Jules, samozřejmě s tělem modelky, vzdychá nad svou stárnoucí schránkou. ()

marek29

Komediální nadhled? Jo to jistě, pokud jste zapšklá 40 s přechodem za humnama a nebo ste právě došli z gossip session z místní zákuskárny ;) a potřebujete nutně podrbat ty trapáky z vaší třídy, který nemají šanci rozpoznat váš tajnej jazyk (A.k.a. O písmeno posunutou abecedu kterou si sdělujete, kdy dostanete krámy). Ok dost bylo citovejch výlevů 3 hvězdy a dobrou ()

lektvar

17 roční chcú mať 20, aby ich ľudia brali vážne. 20 roční chcú mať 25 lebo vtedy by mali byť problémy dospelých relatívne stabilné. 25 roční chcú mať 17 aby nemuseli riešiť problémy dospelých. Keď máte 30 je to všetko jedno, lebo nechcete mať 40. Genialita tohto seriálu je, že ak to príde, je mi to jedno, if I´m gonna be anyone of them.... v živote som žiadnej z postáv nezávidela viac, ako im všetkým. A to milujem Dextra... Aj sociopati majú svoje dni. A sociopat nie je v elektronickom slovníku ako spisovné slovo, čo beriem ako osobnú urážku a diskrimináciu :) A ináč scenáristi musia byť na éčku, producenti na kokse a režiséri na spíde, to sa inak nedá vysvetliť. ()

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake