Vtipnejší vyhráva (TV pořad)

Rodinný / Soutěžní

Československo, 1971, 45 min

Oldo Hlaváček, Ivan Krajíček, Marian Labuda st., Leopold Haverl, Zora Kolínska, Andrej Hryc, Ida Rapaičová, Magda Paveleková, František Dibarbora, Rudolf Hrušínský, Pavol Mikulík, Josef Bek, Vlado Durdík ml., Petra Černocká, Eva Krížiková, Zuzana Tlučková, Miroslav Noga, Stano Král, Zuzana Frenglová, Michal Hraška, Bronislav Poloczek, Jana Synková, Oľga Šalagová, Ľubomír Paulovič, Maja Velšicová, Ivan Mládek, František Zvarík, Jiří Císler, Ivona Krajčovičová, Ján Mistrík, Peter Debnár, Věra Galatíková, Pavol Hammel, Jozef Dóczy, Ľubo Gregor, Helena Růžičková, Rudolf Hrušínský ml., Božidara Turzonovová, Ján Lacko, Eva Večerová, Štefan Kvietik, Zdena Grúberová, Anton Mrvečka, Štefan Skrúcaný, Ingrid Filanová-Žirková, Ľubo Roman, Andrea Čunderlíková, Iva Janžurová, Josef Kobr, Ivan Krivosudský, Zuzana Fišárková, Milan Kiš, Karel Effa, Milan Mlsna, Milan Drobný, Stella Zázvorková, Eduard Bindas, Stano Dančiak, Štefan Bučko, Soňa Valentová, Dušan Grúň, Karol Polák, Zuzana Jezerská, Zuzana Kocúriková, Petr Kotvald, Stanislav Hložek, Karel Vágner, Rudolf Jelínek, Carmen Mayerová, Jan Skopeček, Emil Horváth ml., Karol Konárik, Ladislav Frej st., Jana Štěpánková, Ľubomír Belák, Jiří Krampol, Hana Zagorová, Josef Karlík, Věra Špinarová, Július Satinský, Jiří Bartoška, Karol Strážnický, Miroslav Plzák, Miloš Kopecký, Jana Kociánová, Miloš Pietor, Karol Čálik, Miloš Nesvadba, Karel Zich, Lubomír Lipský st., Jana Nagyová, Kamila Magálová, Igor Čillík, Zdena Studenková, František Filipovský, Jozef Stražan, Michal Dočolomanský, Kveta Stražanová, Eva Mária Chalupová, Slávo Zahradník, Jaroslav Ďuríček, Tibor Bogdan, Martin Štěpánek, Jana Vaňková, Emil Horváth st., Marie Motlová, Ladislav Chudík, Dušan Tarageľ, Dana Syslová, Vlastimil Hašek, Jiřina Bohdalová, Karel Černoch, Marta Holubová - Šafaříková
  • Peabody

Pro mne Oldo a Ivan jsou jako "blbý a blbější" a jejich normalizačně vyhovující (tj soudruhům z UV inteligencí konvenující) humor jsem hluboce nenáviděl, zejména když nahradili Lasicu a Satinského. Proto dávám odpad, i když řada hostí si to nezaslouží, ale koncepce pořadu podle mne ano. A ještě potleskoměr WTF(8.6.2015)

"Prosíme pretekárku v červených plavkách s modrými bodkami, aby sa urýchlene dostavila do šatne. Zabudla si ich obliecť." Ve své době nebylo na obrazovkách moc zábavy, která by byla lepší ta, kterou mi pravidelně předkládali Krajíček, Hlaváček či Miško Vtipkár. A protože k odbornému naměření superfóru či hektofóru nedocházelo tak často, tak jsem jejich autorům většinou přál jejich zbohatnutí o zeleňoučkou stokorunáčku.(25.4.2018)

• klúčik

Oldo Hlaváček uvádzal tento program v ktorom známi herci zo Slovenska a Čiech hovorili vtipy divákov. Samozrejme, že vtipy boli vyberané tak, aby nemali ani náznak niečoho čo by si robilo srandu z režimu v ktorom sme žili. Ale aj tak niektoré vtipy boli celkom dobré. Ja som sa hlavne vždy tešil na skupiny , ktoré tam hrávali. ( Olympic, Taktici, Elán). Postupne sa to zvrhlo na zábavu ROH a iných BSP. Ako celok to hodnotím 30%.(1.3.2010)

• K.I.N.G.

Tak tento socialistický brak už nechci v životě ani vidět. V publiku zástupy starých ulízaných dědků, soudruhů a jim podobných, v porotě banda opičáků s IQ pod bodem mrazu a soutěžící, kteří působí jako představení z panoptika tu vyprávějí absolutně nudné až trapné vtipy. Vše se nese v záři rudých hvězd a zápachu organizovaného komunistického zla. Plus ještě vystoupení nějakých těch ztroskotaných kapel samozřejmě nemůže chybět. Je mi jedno, kdy tu jaká celebrita vystupovala, podle mně je to jen jedna převeliká ostuda. S takovým nemocným druhem "humoru" at' na mě nikdo nechodí.(24.3.2011)

• haffen

Co je to za humor, ktory musi rezim odsuhlasit? Az z toho srsi strojenost. Vtipy, ktore aj vo svojej dobe neposobili vtipne. Obcas si to pozriem zo sentimentu. Ale skor na tych starych presedivelych komunistov, ktori tlieskaju kazdej aj najmensej hluposti. Len aby ich nevyhodili zo strany. Na tri hviezdy to ani zdaleka nema a odpad to tiez nie je. Tak aspon zo sucitu dve...(11.4.2011)