GizmoD

Pochmurna gangsterka na francuzsky sposob, ktora sa na nic ine nehra, v hlavnej ulohe s neznicitelnym Jean Renom. ()

mitles

Pekný film jeden z najlepších aký som videl s Renom. Na staré kolená mu to ide veľmi dobre. Videl som ho v originál dabingu a musím povedať že mi tam tá franczúština vôbec nevadila skôr naopak. ()

wairau

I když Jean Reno patří k mým oblíbeným hercům, tenhle film není v jeho filmografii ne vrcholu. Je to naprosto průměrná francouzská krimi, místy i chaotická. Čekal jsem o mnoho víc. Kamera příšerná. ()

Pascale

Na současné francouzské filmové poměry, poměrně překvapivě dobrý film. I když někdy se snaží samoúčelnou přehnanou brutalitou kopírovat hollywoodské syrové kriminálky. Ale všeobecně musím uznat, že jelikož jsem naprosto nic nečekala, nebyla jsem vůbec sklamána. Právě naopak! ()

omega_SK

KURWA mocny filmik !!! A výlevy tunajších trapošov si nevšímajte. Ten film si zaslúži, aby ste mu dali šancu a nezaujate posúdili VY sami jeho kvalitu. Ja som bol spokojný a veľmi rád si ten film pozriem i viackrát. Bude sa vynímať v mojej súkromnej zbierke hneď vedľa Leon-a a Purpurových riek. ()

J.M.Kubik

Je mi Jean Renoa líto. Nemohl byste ho někdo obsadit do pořádného filmu? Co třeba Zdeněk Troška? Jeho kameramani alespoň nemají parkinsona.. příště bych si rád z kina odnesl i něco jiného než jen epileptický záchvat. ()

Dodge-I

Bez klišé a moralit je film poloviční délky a měl by i spád - tohle se jako celek prostě moc nepovedlo, Reno se snaží, ale sám to nevytrhne... ()

lacostea

V niektorých akčných filmoch aspon urobia veci ktoré su aspon trocha reálne.Aby niektoprežil 22 výstrelov už to je blbosť a potom všetkých zaradom zabil ako pomstu,a ešte prežije na konci bez viny to je trocha dosť nezmysel.Ak si hento odmyslim tak po 40 minutach sa film až rozbehol,začiatok nuda..Po tom celkom aj dobré,okrme tej prehnanosti.Taký priemerný 50% film by som povedala. ()

COLLY

skvely film, ktory poukazuje na skutocny zivot mafiana...reno je ten dobry, ostatni ti zli, ale vsetci su aj tak jedna krvna skupina...v pribehu vidiet ako zvitazi srdce nad ludskou chamtivostou...par chybickiek co sa tyka vizualnych efektov, ale aj napriek tomu 5* ()

JARDAHONDA

22 výstřelů, které Jean Reno přežije a po té se začne mstít všem, kdo se na tom podílel. Mrazivé krimi hodnotím, jako velice povedené, i když místy drsné. Některé scény jsou celkem nelidské a bezcitné.. Snímek, tak ukazuje dobu, která v podsvětí panuje. U mě dobrý 85% ()

WiLLsTeiN

hvězdička za Rena, jinak mne na filmu nic nezaujalo...snad jen to, že děj doprovází non-stop hudba a je to opravdu otravné. ()

rozika odpad!

Hrozné! Reno slabý, scenár ešte slabší a režisér musel byť v riadnom srabe, keď sa podujal režírovať tak plytké dielo. Francúzi pravdepodobne súťažia s američanmi o to, kto natočí blbšie dielo. ()

ivan_g

Dobrá podívána. Nejsem filmový kritik a tak nebudu hodnotit, jestli třesoucí se kamera je OK, popravdě ani jsem si nevšiml, že se někde třese… Film splnil to, co jsem od něj očekával, pobavil mě. Akční film není krasobruslení, nedávám hvězdičky za „umělecký dojem“, ale za akci a té jsem si užil dost. Pro mě 4*. ()

lahvi

Me to celkem bavilo. Neni to zadnej zazrak, nad necim jsem trochu zakroutil hlavou, ale spatny to neni. Ale jsem velkej fanousek Kmotra, takze jakozto dalsi mafianskej snimek se to s tim vubec neda srovnavat. Takovej mafianskej pribeh se dal krasne natocit na 2.5 h, vyhrat si s tema scenama, s tou mafianskou eleganci...to tady chybi. Je to natoceny tak, jak se dneska uz toci bohuzel vse. Specha se, hlavne at tam je akce a to me k mafianskymu filmu zkratka nesedi. ()

Jadrak

keby bol tento film rozdelený na 3 x 40 min epizódy, tak prvá by dostala odo mňa jednoznačne 5*, no druhá by už bola odpad! a tretia za 1*. Škoda, nábeh to malo dobrý. ()

Trepak

"VYDIERAŤ ÁNO, ALE DROGY NIE. POMSTIŤ SA, ALE NIE RODINE. ZABIŤ, ALE NIE POLICAJTA. TO VŠETKO JE NABLBLÝ FOLKLÓR." Mattei je nútený na čas vypnúť Pavarottiho a štýlom Bloodyho Foxa zničiť neverných priateľov. Klasická gangster, bez nejakej inovácie. ()

GiorgioB.

Kluci si asi prostě potřebovali střelit do chlapa, takže jich na něj šlo pro jistotu asi osm místo jednoho nebo dvou a vystříleli opravdu hodně nábojů, z toho 22 do těla toho chlapa, namísto rozumného počtu jednoho až dvou do hlavy. K mafii (a k filmu) holt dneska vezmou kdejaký přiblblo... Další trestuhodné zneužití hereckého potenciálu našeho milovaného Jeana Reno. ()

Robisko

Na začiatku vtipná scéna, kedy ho z niekoľkých metrov siedmi spolumafiáni rozstrieľajú na kašu a on prežije a následne sa im chystá za prejav "úcty" "poďakovať"... Po úvode, plnom arabskofrancúzskych ksichtov, sa divák miestami stráca, ale Reno obradným spôsobom začne zmenšovať ich počet. Miestami napínavé, miestami brutálne, až sa dvíha žalúdok. Policajtka, ktorá ho sleduje a chce dostať tam, kam patrí, mu zároveň fandí. Výborná kamera, v naháňačkách dokumentaristicky roztrasená, slušné výkony hercov, dobrá hudba, skvelé strihy. 70% ()

Expendable2

Velice kritizovaný film , který je považován za nejhorší počin J.Rena . Nevím jak kritici ale minimálně za sebe musím říct , že se mi tenhle film líbil ... Kdo má co proti stáří??? Každý přece jednou zestárne a taková to pomsta přece stačí? Myslím , že je to film, na který se dá určitě dívat a je mi dost divný zařazovat tento film např. do odpadu, kde by tvrdl spolu s třeba Doktorem od jezera hrochů.....vždyť to se nedá srovnat!!!!?!!!!! ()