mimuzik

V první řadě musím vyjádřit velké rozhořčení nad roztřesenou kamerou, takže hned ubírám jednu hvězdu, protože tohle mi opravdu dost vadí. Vše mi přišlo moc nereálné a na můj vkus moc akční a nepřehledné. Celkový dojem nezachránil ani Jean Reno, který má rozhodně na víc. Přežít 22 výstřelů a druhý den jít povraždit celou mafii, to snad ne ?! Richard Berry měl raději zůstat u herectví a do tohoto díla se raději nepouštět. ()

Palizer

Pekná bieda, Reno sedí na zemi oprený o auto a aj tak ho partia chlapíkov nedokáže zabiť. Potom zase nekonečne dlho leží v posteli, čo je nesmierna nuda. Čakal som viac, ale čo už:-( ()

zero_zelo

tak todle rozhodně nepatří ke skvostu mafiánskýho filmu. jean reno je asi jediný, co mě tam baví a to asi jen proto, že ho mám prostě ráda, jeho a ten výraz, kterej umí jenom on :) nicméně sem se neustále ztrácela v osobách, kdo s kým koho vlastně a proč. půl filmu se válí vyřízenej, najednou se zvedne a šup šup, všemu rozumí, všude byl, všechno vyřeší, řekne nějaký to moudro vyžilého kmotra, nakonec se zachová jako charakter a nechá nám vzkaz o tom, že láska a pravda zvítězí. všude nejspíš, i u mafie. 60% za rena a jeho komiksové vyrovnání si účtů pod tlakem kulek v těle ()

byk_1

Podle mě je to opět po dlouhé době film, kdy se Reno ukázal jako pan herec.... To, že přežil 22 kulek... asi bych se na ten film nedíval pokud bych se nedočetl, ze je podle skutečné události a buďme rádi že ten film natočili Francouzi, ptž jakmile by si to vzali pod ruku Hollywood vznikla by z toho vznikla pěkná slátanina. Vyzdvihl bych perfektní práci s kamerou! ()

sakac

Začiatok filmu vyzeral byť dobrý, ale už pri streľbe na Jeana Rena som mal zmiešané pocity z toho. Neviem či je až tak ťažké ako herec hrať postavu kde počas celého filmu treba nahodiť stoneface a chladnokrvne bez štípky ľútosti zabíjať resp. sa mstiť. V takejto úlohe by som si dokázal predstaviť aj podpriemerného slovenského herca. Úprimne, po tomto filme som začal pochybovať o hereckých kvalitách Jeana Rena. Neviem či ma znudilo to francúzske spracovanie filmu a to okolie alebo nevyužitý potenciál deja. Herci záporakov mi prišli vrcholné nesympatické a aj keď herci záporných postáv majú byť nesympatické, tak mne skôr prišli nesympatické výkony týchto hercov. Francúzske filmy sú poslednou dobou nudné, zlé, podpriemerné. Čo z toho, že francúzi majú festival filmov v Cannes... A ešte by som dodal, že tá kamera bola naozaj otrasná! Mám rád túto pohyblivú kameru, ale len ak sa vie využívať dobre a nie pri dôležitých súbojoch a podobne. ()

Mates Hradecky

Stokrát omleté téma "zabili jste mi strejčka,tak tady máte přes držku!" A malá kvízová otázka: jaký je rozdíl mezi mafiánem a normálním mužem?Normální muž má v těle 2 kulky, Charly Mattei (Jean Reno) jich má 22!!! (Tedy možná 24...) ()

Lakenzi

Pro někoho slabota, pro někoho zase vynikající. Pro mě to šlo a já si film užíval. Začátek dobrý a film už pak jede v dobrém tempu, kdy jsem se nenudil. Opět skvělý Jean Reno. ()

moorks

Skvostná a diváky nedoceněná kriminálka. Film možná nemá takové tempo a švih, ale nahrazuje to silným scénářem, atraktivním prostředím, emocemi a silným dějem. Tohle se frantíkům povedlo! ()

bishi1

hm, komentáře nezní moc povzbudivě, ale já se bavila, tedy minimálně do 3/4 filmu, pak to dějově poněkud sklouzlo směrem k nudě a občasnému zívnutí, nicméně už jsem viděla horší průsery, Jean Reno nijak nevybočil ze svého standardu a já z filmu pořád ještě cítila něco málo z dřívějších starých dobrých francouzských kriminálek, takže u mě lepší 3 .. ()

Snakefinger

Dostaneš prostě pár tuctů kulek do kožichu, otřepeš se a jedeš dál svým životem. Kdo tomu prosím uvěří. Já tedy ne a klidně dám o tom referendum. ()

draxxi

Me se to libilo. Jasne, zadny originalni pribeh, ale charisma Jeana Reno porad funguje, policistka taky sympaticka, dobra hudba a ani chvilku jsem se nenudil... Za me 70% ()

nudlis

Tak to bylo teda hodně slaboučký. Rena mám celkem rád, ale když tak nad tím přemejšlím, kromě Leona a prvních Návštěvníků nebyly filmy s ním nikdy nic víc než průměrný. A Richard Berry taky není žádná extra třída. ()

Chlup6

Už pouhá myšlenka na film z prostředí mafie s Jeanem Reno v hlavní roli zní prostě fantasticky. Film byl v jednom kuse zajímavý a přitom ve vás dokázal vzbudit hned řadu pocitů. Z počátku je film velmi milý a z ničeho nic máte téměř slzu v oku. Není to však žádný doják ale drsná gangsterka jak má být. Akce sice není mnoho, ale když na ní dojde stojí to za to a ne v žádném nesmyslném hollywoodském stylu. Zkrátka pořádný kriminální film. Jediné co bych filmu vytknul, je ztvárnění hlavní záporné postavy. Herec sice nebyl doslova špatný ale nevycházel z něj určitý respekt, jaký bych u takové postavy čekal. Závěr filmu herce sice trochu očistil ale i přes to se mi zdá, že by to mohlo být lepší. ()

futislav

Celkem slušně natočená akční detektivka i když s děravým scénářem. Ale pro Jeana Reno mám slabost, takže těch 65 % celkem sedí. ()