Jannine

Podle plakátu filmu jsem čekala velmi temnej thriller z prostředí francouzského podsvětí, dostalo se mi kriminálky o vysloužilým mafiánovi a podívala jsem se dokonce i k moři. Příběh docela zajímavej, ale na mě tam bylo moc postav a všichni ti Francouzi mi nějak splývali. ()

jan152

Plytký scénář, žádná sláva, ale jednou se to vidět dá. Už jsem si zvykl, že gangsteři se dělí na hodné drsňáky a zlé oškliváky, ale aby mezi střílením trpěli tak hlubokou citovou rozervaností, to je novum. No, jedno plus jsem našel: Reno má přece jen proti Seagalovi menší břuch. ()

padlar

Další filmek o tom, jakým způsobem podávat pomstu. Film je to koukatelný, i když místy předvídatelný. Doufal jsem ve větší finále. ()

botka2

Film se mně líbí od začátku o konce.Skvělý děj, drama, napětí.Pustím si jej klidně znovu a znovu.Vřele doporučuji. ()

seed8038

Perfektný film, môžem vrelo doporučiť. To je vyjadrenie môjho názoru rovnako tak ako si myslím že len kreten tomu môže dať hodnotenie "odpad"... Zaujímavý a strhujúci od začiatku až do konca! ()

Corek

Tohle bylo na Rena hodně slabý. Podívat se na to dá, hodnocení by mohlo být i vyšší, ale ta kamera, ta mě ničí. Rádoby moderní styl v té době, třást a třást..... úplně na hovno. Naštěstí už se to dneska moc nevidí. ()

xx66xx

Akční krimi velice vydařené drama.Prvotřídní hudební doprovod, mafiáni, akce, příběh, napětí z tohoto kvalitního filmu jsem neskutečně překvapen ()

kazatelSVK

50 Cent prežil 9 výstrelov,Reno 22...Neni to zlý film to ani náhodou,ale na francúzsku krimi záležitosť plytký dej,postavy....Málo akcie k tomu ()

Rajca

A mňa to celé bavilo. Bez prítomnosti Jeana Reno by to bolo zrejme za 1, ale práve on tomu dodal tú správnu šťavu a ako večerná oddychovka výborné ;-) ()

Aguirre

Frantici su uplne v sr.ckach. Film ma gycove povinne prvky radoby akcneho filmu (stastna rodina, male dieta, ktore urcite bude unesene, vyhlad na more, mudry a laskavy hrdina, ktory este vcera vrazdil a okradal ostatnych, zrada a trest, vela hlupych protivnikov a vela vela zbrani). Vsetko ako v nejakej seagalovke. O nicom. ()

Tucne.prasa

Takmer tradičná schéma: Od Rena čakáme veľa, dostávame málo. Asi nie je až taký dobrý herec, ako by sme si želali, alebo ako máme zafixované z Leona. Na 22 výstrelov sa dá pozerať, ale je to miestami trápne, miestami smiešne. Scenárista by mal najprv dať niekomu svoj výtvor prečítať, a režisér by si mal ujasniť, čo chce filmom povedať. Inak to vyznie iba ako spôsob, ako minúť peniaze z fondu ministerstva na podporu domácej kinematografie. Ak je najlepším hereckým výkonom filmu strach chlapca v kufri auta, potom je niečo zle. Jednu hviezdu dávam za francúzsky film, druhú za (i keď málo podarený) pokus o old-skuul kriminálku, tretiu za sympatický monológ hlavného záporáka pri poslednej akčnej scéne v kuchyni o demaskovaní Renovej "morálky" - týmto si ma získal. ()

andy60

Originalitou to tedy neoplývá. K tomu nekonečně dlouhému seznamu tvrďáků, kteří se rozhodnou pro pomstu na vlastní pěst přibylo další jméno - Jean Reno. A musím říct, že nebyl v té roli špatný. Jeho nehybný nasraný výraz se mně celkem líbil a film jsem si i přes tu rozklepanou kameru docela užil. ()

Tomgunses

70 %, viděno po druhé, proč by ne? Trošku kostrbatý příběh, trochu nedůvěryhodný scény, ale vcelku to drží po hromadě. A za Rena jedna hvězda navrch. ()