Mr. & Mrs. Bloom (TV seriál)

Undercovers

Mr. & Mrs. Bloom

Pán a pani Smithovci

Akční / Thriller

USA, 2010, 13x42 min

Gugu Mbatha-Raw, Boris Kodjoe, Gerald McRaney, Ben Schwartz, David Anders, Stelio Savante, Alan Dale, Harry Lennix, Enver Gjokaj, Sean Maguire, Kevin Navayne, Cliff Simon, Mekia Cox, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Jessica Parker Kennedy, Teri Reeves, Max Greenfield, Ashley Watkins, Jason Barry, Marcus Choi, Emanuele Secci, Reza Sixo Safai, Emma Fitzpatrick, David Chisum, Adam Rayner, Tyler Poelle, Jessica Camacho, Irene Choi, Liana Mendoza, Necar Zadegan, Amir Arison, Jed Bernard, Bryan Friday, Treva Etienne, Gene Farber, Oscar Torre, Zack Duhame, Glenn Keogh, Alex Nesic, Kristof Konrad, Puja Mohindra, Carter MacIntyre, Marcos De Silvas, Tehmina Sunny, Josiah D. Lee, Adrian Quinonez, Henri Lubatti, Salvador Benavides, Joey Naber, Alexander Leeb, Jonny Coyne, Guy Nardulli, Tiffany Mulheron, Anthony Molinari, Ivo Nandi, Brad Grunberg, Jill Remez, Tom Choi, Tanoai Reed, Philippe Brenninkmeyer, Chad Everett, Fred Ochs, Ivan Borodin, Charles Rahi Chun, Loren Lester, Ian Lauer, Alex Nevil, Cris D'Annunzio, Christian Svensson
  • czjezisek

Ačkoli se mi to moc nestává, že bych seriály vypínal po prvních pár minutách (v tomto případě 20 minut), u tohoto seriálu se mi to bohužel stalo. Vše, co vidíme v pořadu, už jsem někde viděl, nic zajímavého, za co by stálo nadále sledovat tento seriál. A i když mám tvorbu pana Abramse rád (Alias, Lost..), tak tohle se mu moc nepovedlo. Zvláště seriálu Alias se to nemůže ani přiblížit. Pro mne docela zklamání. Čekal jsem teda víc..(17.1.2011)

Slušne natočený seriál z prostredia špionáže. V prvom rade ide o akčnú komédiu kde hlavnú úlohu tvorí dvojica manželov, ktorých znova povolajú do akcie. Na rozdiel od Aliasu si ústrední predstavitelia hlavných rolí nemusia k sebe hľadať cestu keďže sú už spolu. Akcia je fajn, dej zatiaľ dosť strohý (chýba mi tu nejaká mystika ako sme u Abramsa zvyknutí). Je ale príjemné sledovať manželskú dvojicu, najmä jej nežnú polovičku s exotickým menom Gugu Mbatha-Raw :)(12.10.2010)

Undercovers jsou zajímavým seriálem, především svými exteriéry - díky povolání Bloomových procestujete doslova celý svět a navštívíte proslulé lokace nejen v Evropě, ale i Asii a z části i Afriky a Ameriky. Každý takovýhle přesun je stylově orámován technikou rozpohybované pohlednice. Každý díl tak uslyšíte minimálně jeden světoznámý jazyk - což je i typické pro Undercovers - světovosti se snaží dosáhnout za každou cenu a konečně vnést do americké produkce i desítky jiných jazyků a národností, než jen pouhou angličtinu (ta je okořeněna i o irský či britský přízvuk!).(24.6.2011)

Po 8 dílech jsem stále takový plný rozporů. Je to celkem dobrý špionážní a akční seriál, ale s pěkným množstvím chyb, které člověka vyloženě mlátí po hlavě. Například průzkum v krámě se zapnutýma baterkami, když ten krám má velké skleněné výlohy. Do toho mi ještě pravidelně pokazil dojem závěr každého dílu. Jistě beru, že ústřední dvojka jsou manželé, ale když seriál špionážní tak nemusí každý díl končit pomalu v posteli. Jinak z tohodle všeho mě tak napadá, že to asi vše mohlo zapříčinit nižší sledovanost a následné zrušení seriálu.(14.2.2011)

Seriál o manželích, kteří dřívě dělali pro CIA, ale nyní provozují firmu pro pohoštění. Najednou je navštíví agent CIA a žádá po nich nalezení ztraceného agenta. Z prvu to vypadá na celkem slušnou podívanou, ale po úvodní honičce mě dál už nic nenadchlo. Vtipné scény mi nepřišly ani tak vtipné. Občasné udivování u chování postav. Ani herci mě nějak nezaujaly a váhám jestli na to budu koukat dál. Seriál akorat tak na zabití odpoledne.Škoda, asi jsem čekal víc.Přeci jen se režie ujmul J.J. Jeho projekty mě zatim vždicky bavily, tohle je celkem zklamání. Btw. Hodnocení po prvním dílu !(25.9.2010)

• - Z původně plánované třináctidílné série bylo kvůli nízké sledovanosti nakonec odvysíláno jen 11 epizod. (Amroth666)