Mr. & Mrs. Bloom (TV seriál)

Undercovers

Mr. & Mrs. Bloom

Pán a pani Smithovci

Akční / Thriller

USA, 2010, 13x42 min

Gugu Mbatha-Raw, Boris Kodjoe, Gerald McRaney, Ben Schwartz, David Anders, Stelio Savante, Alan Dale, Harry Lennix, Enver Gjokaj, Sean Maguire, Kevin Navayne, Cliff Simon, Mekia Cox, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Jessica Parker Kennedy, Teri Reeves, Max Greenfield, Ashley Watkins, Jason Barry, Marcus Choi, Emanuele Secci, Reza Sixo Safai, Emma Fitzpatrick, David Chisum, Adam Rayner, Tyler Poelle, Jessica Camacho, Irene Choi, Liana Mendoza, Necar Zadegan, Amir Arison, Jed Bernard, Bryan Friday, Treva Etienne, Gene Farber, Oscar Torre, Zack Duhame, Glenn Keogh, Alex Nesic, Kristof Konrad, Puja Mohindra, Carter MacIntyre, Marcos De Silvas, Tehmina Sunny, Josiah D. Lee, Adrian Quinonez, Henri Lubatti, Salvador Benavides, Joey Naber, Alexander Leeb, Jonny Coyne, Guy Nardulli, Tiffany Mulheron, Anthony Molinari, Ivo Nandi, Brad Grunberg, Jill Remez, Tom Choi, Tanoai Reed, Philippe Brenninkmeyer, Chad Everett, Fred Ochs, Ivan Borodin, Charles Rahi Chun, Loren Lester, Ian Lauer, Alex Nevil, Cris D'Annunzio, Christian Svensson, Tim Martin Gleason, Alfonso DiLuca, Hugh B. Holub, Dean Cudworth, Josh Wingate
  • mysiak

Dramatická hudba Michaela Giacchina dáva tušiť, že nový seriál J.J. Abrams bude opäť a zase raz stáť za to..príbeh sa bude týkať páru, ktorý sú v skutočnosti aj agentami, a ich úlohou je nájsť agenta, a zároveň po prvý krát pracovať spolu...znie to síce ako Smithovci, ale je tu dosť odlišností - zmizol trápny humor, skôr ostal prirodzený humor, pridala sa typická mysterióznosť od Abramsa..dynamický pilot, veľký potenciál(24.9.2010)

C´mon - v jakém jiném seriálu se dá vidět šílený rusák, který pronásleduje neohroženou dvojici s bazukou pálící rakety ostošest v rukách? Undercovers stojí na jiskřivém vztahu mezi oběma hlavními protagonisty. Pilot se povedl, "džej džej" má režii stále v malíčku. Dokud se budou Mr. and Mrs. Bloomovi takto špičkovat i v dalších epizodách, a dokud bude akce stále stejně napínavá a smyslně dávkována, nevidím důvod, proč neříct dalšímu novému seriálu od Pana scénáristy "ano". (Upřímně: za*raný seriály, kdo se na to má furt dívat?!? Skončili LOST - uff - a teď tohle! Damn!)(27.9.2010)

• czjezisek

Ačkoli se mi to moc nestává, že bych seriály vypínal po prvních pár minutách (v tomto případě 20 minut), u tohoto seriálu se mi to bohužel stalo. Vše, co vidíme v pořadu, už jsem někde viděl, nic zajímavého, za co by stálo nadále sledovat tento seriál. A i když mám tvorbu pana Abramse rád (Alias, Lost..), tak tohle se mu moc nepovedlo. Zvláště seriálu Alias se to nemůže ani přiblížit. Pro mne docela zklamání. Čekal jsem teda víc..(17.1.2011)

Slušne natočený seriál z prostredia špionáže. V prvom rade ide o akčnú komédiu kde hlavnú úlohu tvorí dvojica manželov, ktorých znova povolajú do akcie. Na rozdiel od Aliasu si ústrední predstavitelia hlavných rolí nemusia k sebe hľadať cestu keďže sú už spolu. Akcia je fajn, dej zatiaľ dosť strohý (chýba mi tu nejaká mystika ako sme u Abramsa zvyknutí). Je ale príjemné sledovať manželskú dvojicu, najmä jej nežnú polovičku s exotickým menom Gugu Mbatha-Raw :)(12.10.2010)

Tak nějak mi J.J. sedí víc v kině než v televizi. Nejlepší seriál od něj je dle mne Alias a Undercovers se k němu obklikou přes Chucka vrací. Jenže tu není dost akce (a ta není dost dobrá), dost humoru (i když týmovou chemii nezastírám) a ani dost důslednosti, jež by špionážnímu seriálu slušela. Příjemné je střídání lokací i občasné slovní přestřelky, ale oslavu manželství 21. století fakt moc nemusím a hlavní mužský hrdina vypadá jak přístavní gigolo (s ženskou polovičkou ten problém nemám, tak je to možná genderová záležitost;-)... 50%(19.10.2010)

• - Z původně plánované třináctidílné série bylo kvůli nízké sledovanosti nakonec odvysíláno jen 11 epizod. (Amroth666)