Mr. & Mrs. Bloom (TV seriál)

Undercovers

Mr. & Mrs. Bloom

Pán a pani Smithovci

Akční / Thriller

USA, 2010, 13x42 min

Gugu Mbatha-Raw, Boris Kodjoe, Gerald McRaney, Ben Schwartz, David Anders, Stelio Savante, Alan Dale, Harry Lennix, Enver Gjokaj, Sean Maguire, Kevin Navayne, Cliff Simon, Mekia Cox, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Fernanda Andrade, Tina Casciani, Jessica Parker Kennedy, Teri Reeves, Max Greenfield, Ashley Watkins, Jason Barry, Marcus Choi, Emanuele Secci, Reza Sixo Safai, Emma Fitzpatrick, David Chisum, Adam Rayner, Tyler Poelle, Jessica Camacho, Irene Choi, Liana Mendoza, Necar Zadegan, Amir Arison, Jed Bernard, Bryan Friday, Treva Etienne, Gene Farber, Oscar Torre, Zack Duhame, Glenn Keogh, Alex Nesic, Kristof Konrad, Puja Mohindra, Carter MacIntyre, Marcos De Silvas, Tehmina Sunny, Josiah D. Lee, Adrian Quinonez, Henri Lubatti, Salvador Benavides, Joey Naber, Alexander Leeb, Jonny Coyne, Guy Nardulli, Tiffany Mulheron, Anthony Molinari, Ivo Nandi, Brad Grunberg, Jill Remez, Tom Choi, Tanoai Reed, Philippe Brenninkmeyer, Chad Everett, Fred Ochs, Ivan Borodin, Charles Rahi Chun, Loren Lester, Ian Lauer, Alex Nevil, Cris D'Annunzio

Tak nějak mi J.J. sedí víc v kině než v televizi. Nejlepší seriál od něj je dle mne Alias a Undercovers se k němu obklikou přes Chucka vrací. Jenže tu není dost akce (a ta není dost dobrá), dost humoru (i když týmovou chemii nezastírám) a ani dost důslednosti, jež by špionážnímu seriálu slušela. Příjemné je střídání lokací i občasné slovní přestřelky, ale oslavu manželství 21. století fakt moc nemusím a hlavní mužský hrdina vypadá jak přístavní gigolo (s ženskou polovičkou ten problém nemám, tak je to možná genderová záležitost;-)... 50%(19.10.2010)

Undercovers jsou zajímavým seriálem, především svými exteriéry - díky povolání Bloomových procestujete doslova celý svět a navštívíte proslulé lokace nejen v Evropě, ale i Asii a z části i Afriky a Ameriky. Každý takovýhle přesun je stylově orámován technikou rozpohybované pohlednice. Každý díl tak uslyšíte minimálně jeden světoznámý jazyk - což je i typické pro Undercovers - světovosti se snaží dosáhnout za každou cenu a konečně vnést do americké produkce i desítky jiných jazyků a národností, než jen pouhou angličtinu (ta je okořeněna i o irský či britský přízvuk!).(24.6.2011)

• mysiak

Dramatická hudba Michaela Giacchina dáva tušiť, že nový seriál J.J. Abrams bude opäť a zase raz stáť za to..príbeh sa bude týkať páru, ktorý sú v skutočnosti aj agentami, a ich úlohou je nájsť agenta, a zároveň po prvý krát pracovať spolu...znie to síce ako Smithovci, ale je tu dosť odlišností - zmizol trápny humor, skôr ostal prirodzený humor, pridala sa typická mysterióznosť od Abramsa..dynamický pilot, veľký potenciál(24.9.2010)

C´mon - v jakém jiném seriálu se dá vidět šílený rusák, který pronásleduje neohroženou dvojici s bazukou pálící rakety ostošest v rukách? Undercovers stojí na jiskřivém vztahu mezi oběma hlavními protagonisty. Pilot se povedl, "džej džej" má režii stále v malíčku. Dokud se budou Mr. and Mrs. Bloomovi takto špičkovat i v dalších epizodách, a dokud bude akce stále stejně napínavá a smyslně dávkována, nevidím důvod, proč neříct dalšímu novému seriálu od Pana scénáristy "ano". (Upřímně: za*raný seriály, kdo se na to má furt dívat?!? Skončili LOST - uff - a teď tohle! Damn!)(27.9.2010)

Seriál o manželích, kteří dřívě dělali pro CIA, ale nyní provozují firmu pro pohoštění. Najednou je navštíví agent CIA a žádá po nich nalezení ztraceného agenta. Z prvu to vypadá na celkem slušnou podívanou, ale po úvodní honičce mě dál už nic nenadchlo. Vtipné scény mi nepřišly ani tak vtipné. Občasné udivování u chování postav. Ani herci mě nějak nezaujaly a váhám jestli na to budu koukat dál. Seriál akorat tak na zabití odpoledne.Škoda, asi jsem čekal víc.Přeci jen se režie ujmul J.J. Jeho projekty mě zatim vždicky bavily, tohle je celkem zklamání. Btw. Hodnocení po prvním dílu !(25.9.2010)

• - Z původně plánované třináctidílné série bylo kvůli nízké sledovanosti nakonec odvysíláno jen 11 epizod. (Amroth666)